Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Taśmy precyzyjne w przemyśle

Taśmy precyzyjne w przemyśle Nasza firma jest specjalistą w zakresie produkcji i sprzedaży stalowych taśm. W mojej spisie produktów/usług są między innymi taśmy sprężyste z wysokogatunkowej stali nierdzewnej jak również taśmy precyzyjne. Posiadamy stuletnie wiedzę praktyczną w produkcji taśm. Bacząc na na to z pełną odpowiedzialnością oraz gwarancją polecamy nasze taśmy stalowe. Producent posiada zgodę jakości w formie pozwoleń oraz wyróżnień. W naszej katalogu usług/produktów znajdują się również taśmy kwasoodporne, które sprawdza się w pracy nawet w najtrudniejszych pod kątem oddziaływania kwasów zobowiązaniach.

Szczegóły strony www.theispolska.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.theispolska.pl:

Taśmy precyzyjne w przemyśle

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Regeneracja sprzęgła »

  Zakres usług spółki komandytowej MultiMasz to produkcja, dystrybuowanie i naprawa maszyn używanych w przemyśle ciężkim. Na obszarze przeszło 5000mkw. MultiMasz dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym oraz doświadczony personel specjalistów. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie specjalistycznych remontów obrabiarek do metalu i innych maszyn (typu regeneracja sprzęgła) oraz wykonywanie usług w zakresie prac obróbki skrawaniem. Ogromnym potencjałem MultiMasz jest właśnie zespół pracowników, którego kompetencja, rzetelność i zaangażowanie poparte nowatorską technologią znajduje odzwierciedlenie w wydajności i zadowoleniu klienta. W ofercie oryginalne części zamienne do obrabiarek oraz ich kopie, m.in. śruby trapezowe, uchwyt tokarski.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie laserem Poznań »

  Zakład Lobo z okolic Poznania to propozycja wycinania laserem i obszerny wybór usług podobnego typu. Oprócz tego liczyć można na darmowe porady techniczne. Na witrynie pokazana jest mapka odzwierciedlająca umieszczenie firmy oraz telefony do poszczególnych komórek. Wycinanie laserowe przeprowadzane jest fachowo, pod uwagą czujnych ekspertów. Można także wysłać maila, aby zorientować się jakie obowiązują opłaty.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektrownia wiatrowa projekt »

  Spółka Tech BioEnergy to wysokiej klasy specjalista w branży energii odnawialnej. Firma z powodzeniem od roku 2010 funkcjonuje na rynku biomasy, farm wiatrowych, ciepłowni oraz indywidualnych projektów z dziedziny ekologicznej energii. Firma Tech WindEnergy Sp. z o.o. to spółka zależna, która specjalizuje się w zakresie kompleksowych realizacji farm i elektrowni wiatrowych. Nasz personel to doświadczeni specjaliści, którzy naszym klientom oferują doradztwo biznesowe w zakresie realizacji farm i elektrowni wiatrowych. Przygotowujemy gotowe projekty elektrowni wiatrowych. Nasza propozycja zawiera także profesjonalny nadzór nad budową elektrowni wiatrowych. Znajomość tematu, rozeznanie we wszystkich innowacyjnych technikach pozwala nam świadczyć usługi zgodne z najbardziej surowymi standardami jakości. Wykonujemy także audyty elektrowni wiatrowych.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uszczelki Komatsu »

  Przedstawiamy stronę www sklepu internetowego firmy Neodynamic, które pracuje nad wspieraniem przemysłu, a mówiąc dokładnie zaopatrywaniem w uszczelki techniczne (np. uszczelki Caterpillar, uszczelki Komatsu) oraz pozostałe części urządzeń. Sklep internetowy na zamówienie swoich klientów doskonali urządzenia i kształci się w remontach pneumatyki. Oferta dostępnych produktów nieustannie się zwiększa, a obecność sklepu rozciąga się na cały kraj.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śruby - gfn.com.pl »

  Górnicza Fabryka Narzędzi zajmuje się produkcją umieszczonych poniżej produktów, takich jak: szyny, rozjazdy, podkłady nasycone uzbrojone, podkłady nasycone nieuzbrojone, wkręty kolejowe, śruby łubkowe, śruby stopowe, śruby metryczne jak również wyroby hutnicze, dostarczane prosto do miejsca wyznaczonego przez klienta, naszym pojazdem, bez dodatkowych opłat i obciążania kosztami transportu i opakowań, w terminach dostaw które zgodne są z Waszymi wytycznymi, w czasie nie przekraczającym sześciu dni od otrzymania informacji. Można u nas składać zamówienia pisemne, faxem i przez telefon.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Drewil - Pilot ladders »

  Funkcjonujemy w specjalizacji w której nie ma najmniejszego miejsca na potknięcie ? ani ze strony ludzi ani sprzętu. Właśnie to robimy ? produkujemy porządnie zrealizowane sprzęty na rzecz ratownictwa morskiego i powietrznego. Naszym kluczowym wytworem są tzw. pilot ladder. Są to dokumentnie opracowane i wykonane liny ratownicze, za pomocą których można dotrzeć do niedostępnych lokalizacji, a zagrożone osoby zdołają się funkcjonalnie ewakuować. Funkcjonujemy już nieomal 20 lat ? przez ten czas wyspecjalizowaliśmy się w naszym fachu. Nasi interesanci wiedzą świetnie że można na nas polegać, tak jak na naszych wyrobach ? jesteśmy niezawodni! Dodatkowo oprócz przyrządu ratowniczego produkujemy także meble na zlecenie marynarki. Zapraszamy na naszą stronę www po więcej szczegółów.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny przetwornik siły »

  Firma Unisens specjalizuje się w aparaturze pomiarowej a także urządzeniach kalibrujących. W szerokim wachlarzu produktów są różnorakie typy urządzeń, na przykład przetwornik siły, m. in. od amerykańskiego producenta z Doliny Krzemowej. Po pierwszych dwóch latach przedsiębiorstwa oferta została rozszerzona, np o wzmacniacz pomiarowy z trzykanałowym wzmacniaczem pomiarowym napięcia stałego i programowalnym napięciem zasilania czujnika. Dostępny jest również inklinometr, czyli elektroniczny czujnik do dokładnego sprecyzowania kąta wychylenia.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pentol Enviro Polska Sp. z o.o. »

  Działalnością przedsiębiorstwa Pentol są usługi w zakresie optymalizacji procesu spalania. Firma posiada ponad czterdziestoletnie doświadczenie, dysponuje kadrą wykwalifikowanych inżynierów oraz gwarantuje dostępność innowacyjnych technologii i produktów przyczyniających się do zmniejszenia emisji substancji zanieczyszczających środowisko naturalne. Firma zajmuje się też projektowaniem technicznej zabudowy instalacji.

  Data dodania: 14 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tartak »

  W obecnych czasach, coraz więcej ludzi stawia na wysoką klasę, a nie ilość i jest w stanie zapłacić więcej, gdy dany towar będzie zdecydowanie lepszy od tańszego. Trend ten stawia pewne zadania również przed wszystkimi przedsiębiorstwami z drzewami, takimi jak skład drewna czy tartak. Ludzie w tej chwili cenią sobie wszystkie towary wykonane z drewna, dlatego poszukują tego produktu jedynie u najlepszych wytwórców. By podołać oczekiwaniom dzisiejszego rynku, trzeba mieć na uwadze dobro klienta - każda oddana do użytku kantówka czy deska powinna być sprawdzona, jak przystało na ekspertów.

  Data dodania: 04 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • ECO-TEAM »

  Jeżeli Twój kłopot to utylizacja dokumentów Chorzów, najwyższa pora zapoznać się z naszą działalnością — nasze usługi są dokładnie tym, czego potrzebujesz. Co do przekonania, można powiedzieć, że znamy swoją wartość (wystarczy zwrócić uwagę na to, że początek funkcjonowania działalności miał miejsce wiele lat temu).
  Warto jeszcze podkreślić, że zapewniamy profesjonalizm i indywidualne podejście — nie ma nic ważniejszego niż zadowolenie klientów.

  Jeśli chodzi o szczegóły, konieczne jest zapoznanie się ze stroną firmy.

  Data dodania: 09 12 2019 · szczegóły wpisu »