Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

NOVUMPLAST - Obróbka metali skrawaniem

NOVUMPLAST - Obróbka metali skrawaniem NOVUMPLAST zatrudnia pracowników posiadających bardzo bogate doświadczenie i szeroką wiedzę na temat tworzyw sztucznych oraz technologii ich przetwarzania.

Zakład NOVUMPLAST współpracuje z licznymi krajowymi jak i zagranicznymi kontrahentami, którym dostarczamy wysokiej jakości i zaawansowane technologicznie produkty.

Proces projektowania oraz produkcji realizowany jest z wykorzystaniem bardzo nowoczesnego parku maszynowego, w oparciu o najwyższą jakość stosowanych surowców, innowacyjne technologie wytwarzania oraz kompetentną i wykwalifikowaną kadrę.

Podwaliny funkcjonowania firmy NOVUMPLAST to rzetelność, solidność i terminowość wykonywanych zleceń klientów.

Priorytetową zasadą NOVUMPLAST jest usatysfakcjonowany klient.

Oferta NOVUMPLAST obejmuje:
- wykonywanie i projektowanie i form wtryskowych i detali,
- obróbkę części do form wtryskowych,
- obróbka skrawaniem metali,
- obróbki aluminium i metali kolorowych,
- CNC - obróbka,
- pomoc we wdrożeniu form wtryskowych do produkcji oraz usługi z w zakresie doradztwa technicznego.

Firma realizuje oryginalne projekty, umiejętnie łącząc doświadczenie i wiedzę z najnowszymi trendami na rynku.

Szczegóły strony www.novumplast.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.novumplast.pl:

NOVUMPLAST - Obróbka metali skrawaniem

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nakrętki »

  Przedsiębiorstwo Kristal Nakrętki potrzeby Przemysłu serdecznie nakłania rozmaitego charakteru teraźniejszych, jak również perspektywicznych, partnerów, prywatnych i firmowych, do drobiazgowego zapoznania się ze spektrum akcesoriów w zakresie śruby calowe oraz odporne na zniszczenie podkładki sprężynowe, a prócz tego pełnozakresowy repertuar wkrętów wdrażanych do łączenia elementów z stopów metali, bądź też powierzchni z drewna. Wejdź na naszą nowatorską, oficjalną platformę webową Kristal. net. pl Tanio, ażeby poświęcić ofercie sprzedażowej polecanej grupy Kristal Pręty Gwintowane trochę czasu albo przekrojowo zapoznać się z naszym profesjonalnym, poświęconym w całościbranży przemysłowej, rozszerzonym asortymentem wysokiej klasy produktów. Już teraz zarejestruj się na naszej platformie sieciowej albo dobierz w Kristal. net. pl śruby kwasoodporne, a zaprezentujemy je Tobie już następnego dnia. Zapewniając zdywersyfikowaną ofertę wyrobów takich jak podkładki sprężyste, nity, podzespoły rozporowe, albo śruby kwasoodporne, możemy z Kristal. net. pl z pewnością zagwarantować rozmaitego charakteru nabywcom okazyjne stawki.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa obrabiarek »

  Firma Sumech od wielu lat specjalizuje się naprawą i serwisowaniem obrabiarek. Jest to firma, jaka świadczy bardzo dużo usług w dziale serwisowym, jak także w produkowaniu drobnych elementów, które stosuje się jako elementy różnorakich maszyn. Do prac wykorzystywane są frezarki, tokarki i obrabiarki oraz wiele innych urządzeń, które nie tylko dają szansę skutecznie serwisować urządzenia, lecz również dają możliwość wykonywać rozmaite śruby, listy itp. Na domenie internetowej www. sumech. eu, istnieje możliwość zdobyć kompletny zakres informacji, jakie odnoszą się do przeprowadzanych czynności przez tę firmę, jak też precyzyjnie opisane są elementy zamienne, jakie udostępniane są przez firmę Sumech. Korzystając z tej witryny, istnieje szansa oczywiście otrzymać dane kontaktowe, jakie dadzą możliwość nawiązać kontakt w celu zgromadzenia dodatkowych informacji, jak także w celu zlecenia wykonania określonych prac, jakie przez tę firmę są realizowane. Jest to szczególnie pomocna strona, która przedstawia szeroki wachlarz informacji, jak oczywiście również pozwala dokładnie przybliżyć sobie wszystkie czynności, jakie wykonywane są przez tę firmę na rzecz klienta, a więc serwis, naprawa, jak też sprzedaż danych elementów.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia panelowe »

  Dobra cena oraz odpowiednie walory estetyczne wpływają na coraz większą popularność paneli ogrodzeniowych. Poprzez w/w jakość i estetykę wykonania naszych ogrodzeń znalazły one liczne zainteresowanie pośród odbiorców poza granica naszego Państwa.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem »

  Firma SKRAWTECH oferuje usługi z zakresu precyzyjnej obróbki materiałów takich jak: stal konstrukcyjna, stal narzędziowa, stal specjalna, aluminium oraz różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Obróbka skrawaniem realizaowana jest z materiału wykonawcy lub powierzonego, według dostarczonej dokumentacji technicznej lub opracowanej przez biuro konstrukcyjne firmy według przekazanego wzorca. W skład oferowanych usług wchodzą takie procesy technologiczne jak obróbka skrawaniem CNC (toczenie CNC, frezowanie CNC), obróbka skrawaniem na urządzeniach konwencjonalnych (toczenie, frezowanie, dłutowanie, wiercenie, szlifowanie), spawanie metodami MIG/MAG oraz TIG, zgrzewanie, cięcia blach na urządzeniach gilotynowych, gięcie blach na zginarkach oraz prasach krawędziowych. Firma posiada nowoczesny park maszynowy umożliwiający realizację najbardziej wymagających zleceń. Firma oferuje projekt i kompleksową realizację narzędzi specjalistycznych, form wtryskowych, wykrojników oraz form do pras.

  Data dodania: 20 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mikrostyk S.A. »

  Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do zapoznania się z ofertą stampingu metali od firmy Mikrostyk, która ma za sobą 50 lat tradycji na rynku. O stampingu i obróbce metali wiemy wszystko, oferujemy również galwanizację, tłoczenie, zgrzewanie, spawanie, krępowanie, zapewniamy kompleksowość i najwyższą jakość usług.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Końcówki do węży »

  Firma Bemix to producent elementów złącznych hydrauliki siłowej. W ofercie znajdziemy m. in. : końcówki do węży prostych i giętkich (DN 3, 4 - DN 50), złączki i przyłączki proste, kolanka, trójniki, czwórniki z gwintami metrycznymi, BSP, UNF, ORFS, NPTF, rury proste i gięte z końcówką oczkową z gwintem zewnętrznym lub wewnętrznym (nakrętka + pierscień zacinający lub spęczenie rury), końcówki do myjek ciśnieniowych, węże ciśnieniowe. Dzięki najnowocześniejszym maszynom oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników firma Bemix podejmuje się każdego wyzwania z branży hydrauliki siłowej.

  Data dodania: 29 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Graw - Net: producent tabliczek znamionowych »

  Graw – Net to producent tabliczek znamionowych, które charakteryzują się precyzją wykonania. Taki efekt został osiągnięty za pomocą sprawnych urządzeń i doświadczenia w ich obsłudze oraz monitoringu. Koszty związane z zamówieniem ustalamy indywidualnie. Tabliczka znamionowa może być zrobiona z aluminium akodowanego, laminatów grawerskich lub folii grawerskiej.

  Data dodania: 13 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • CRprint Michał Skwirut »

  Nasza firma zajmuje się obróbką metalu. W zakres usług wchodzi między innymi frezowanie cnc, obróbka skrawaniem czy toczenie. Usługi świadczymy między dla klientów w takich miastach jak Rzeszów, Kraków czy Gliwice. Dysponujemy nowoczesnym, sprawnym parkiem maszynowym. Nasze działania są w pełni profesjonale. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z dokładniejszymi informacjami na temat działania naszej firmy. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty, chętnie na nie odpowiemy.

  Data dodania: 28 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Polmech - profile aluminiowe i części maszyn »

  Raciborska firma Polmech, to stosunkowo nowe miejsce na rynku związanym z mechaniką i częściami, które są niezbędne do prawidłowego działania sprzętu. Firma oferuje między innymi koła łańcuchowe, pasowe oraz stożkowe oraz profile aluminiowe, wałki zębate, listwy zębate modułowe. Polmech obsługuje również klientów spoza swojego rodzinnego miasta. Zapraszamy!

  Data dodania: 12 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Druty i materiały spawalnicze Horda »

  Firma HORDA zajmuje się produkcją najwyższej jakości materiałów spawalniczych. Do produkcji używamy tylko i wyłącznie certyfikowanych surowców. Oferujemy druty do spawania stali węglowych i niskowęglowych, stali nierdzewnych i żaroodpornych oraz stali pancernych jak i stali wysokowytrzymałych. Druty HORDA są zgodne z normami EN, ISO, AWS i GOST oraz ze specjalnymi wymaganiami technicznymi klientów

  Data dodania: 13 08 2021 · szczegóły wpisu »