Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

TIMBER AGENT


Timber agent Marcin Zając to firma posiadająca siedzibę w Łodzi. Swoim klientom oferuje różne rodzaje drewna. Można tu zakupić drewno świerkowe, drewno budowlane oraz drewno suszone. Oferowane jest drewno strugane czterostronnie, wysokiej jakości tarcicę, czy też drewno C24. Firma sprzedaje także gotowe, komfortowe domy, które wyprodukowane zostały w całości z drewna.

Szczegóły strony timberagent.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę timberagent.pl:

TIMBER AGENT

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tartak Gniezno »

  Firma Wamex jest czołowym wytwórcą produktów drewnianych w rejonie północno zachodniej Polski. Swoim zasięgiem otacza miasta takie jak Poznań, Bydgoszcz bądź też Toruń. Jest w posiadaniu własnego tartaku, który prócz fachowych prac jak wykonywanie szpul nawojowych czy też bębnów kablowych czyni duży zakres usług stolarskich wielorakiego przeznaczenia. Dzięki długoletniemu działaniu ma możlwość poszczycić się sporą grupą zadowolonych Klientów, którzy systematycznie współdziałają z firmą, ceniąc jej fachowość jak również znakomitą jakość produktów jak też usług przez nią proponowanych. Tartak, który posiada przedsiębiorstwo Wamex w swej pracy opiera się na materiałach pochodzących z polskich Lasów Państwowych. Dzięki temu przedsiębiorstwo bierze aktywny udział w promowaniu odpowiedzialnej gospodarki leśnej, a drewno wykorzystywane do produkcji różnego typu produktów jest wysokiej jakości.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka drewna »

  Penny Dobroszyce oferuje maszyny stolarskie, maszyny pakujące oraz kompletne wyposażenie zakładów drzewnych. Nowoczesne maszyny do obróbki drewna precyzyjnie pozwolą uzyskać odpowiednie kształty i wymiary ciętego drewna. Nasze maszyny i urządzenia to wysoka jakość i niezawodność. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej firmowej stronie.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZOLDEX - produkacja sanek drewnianych »

  Zajmujemy się produkcją sanek drewnianych od około 20 lat, zaufało na już wiele osób. Nasze wyroby są dostępne na zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Jesteśmy głównym dostawcą sanek dla marketów MAKRO. Nasza siedziba znajduje się w Zembrzycach - województwo Małopolskie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Zoldex - Tomasz Leśniak

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deta Polska Pilarki »

  Firma Deta Polska zajmuje się sprzedażą nowych i używanych maszyn do drewna. W ofercie wyszukają Państwo: pilarki, rębaki, wyrówniarki, grubościówki, peleciarki, brykieciarki i wiele innych urządzeń stolarskich. Gwarantujemy Państwu fachowe doradztwo techniczne, szybkie dostawy oraz towary objęte gwarancją. Zapraszamy zainteresowanych naszymi towarami do odwiedzenia naszej siedziby w Ośnie ( woj. wielkopolskie) oraz do przejrzenia witryny internetowej, gdzie zawarte są szczegółowe informacje na temat naszej działalności.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Przemysłu Drzewnego ROMA »

  Zakład Przemysłu Drzewnego ROMA produkuje drewno budowlane o najwyższym standardzie jakości. Posiadamy Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji WE. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej tartaku w celu zapoznania się z pełną ofertą produktów.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tartak Stanmark Poznań - drewno budowlane, altany »

  Zakład pracy STANMARK specjalizuje się w wytwórczości modułów konstrukcyjnych więźb dachowych, tarcicy obrzynanej, nieobrzynanej, łat, kontrłat jak również boazeri podbitkowej. Artykuły robimy z surowca drzewnego uzyskiwanego w Polskich Lasach Państwowych prowadzących aktywność zgodną ze standardami "Dobre Gospodarki Leśnej" certyfikowanej FSC (Forest Stewardship Council).

  Podzespoły konstrukcyjne wykonywane są według podanej specyfikacji interesanta, a nasz transport gwarantuje pewną oraz terminową dostawę zlecenia na plac budowy. W stałej sprzedaży mamy drzewo kominkowe.

  Tartak Stanmark stanowi rodzinny biznes, który w roku 1996 ustanowił i wiódł Stanisław Hałas. Znajdujemy się w wielkopolsce, w dystanse 30 km na północ od Stolicy Wielkopolski. Początek działalności przedsiębiorstwa związany był z produkowaniem trzonków sosnowych o różnych długościach oraz wielkościach. Progres przedsiębiorstwa pozwolił na istotne rozszerzenie oferty handlowej oraz obszaru realizowanych usług. Pragnąc sprostać wysokim wymaganiom krajowych Konsumentów dotyczących jakości i terminów realizacji przedłożyliśmy szereg inwestycji.

  Obok stałego poszerzania a także modernizowania parku maszynowego wprowadziliśmy Zakładową Kontrolę Produkcji, wskutek której cały proces produkcyjny drzewa konstrukcyjnego jest doglądany wedle odpowiednich wzorców oraz procesów. 29. 12. 2011 roku firma STANMARK Stanisław Hałas przekształciła się w spółkę cywilną, której współwłaścicielem obok Stanisława Hałasa został potomek Michał Hałas. Jako spółka cywilna kontynuowane są inwestycje mające na celu podnoszenie zdolności produkcyjnych oraz standardów, tak ażeby być w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom.

  Proponujemy elementy więźb dachowych oraz szkielety drewniane ścian chałup, garaży, wiat, markizy tarasów, altanki. Z drewna sosnowego jako surowiec szorstki lub heblowany. Więźba stanowi wsparcie i podstawę dla reszty artykułów wykorzystywanych w czasie konstruowania dachu. Tym samym istotnym składnikiem jest pochodzenie oraz próba stosowanego drzewa. Oferujemy także kominkowe drewno pocięte na 30 lub 40 cm a także połupane. Przy zleceniach w promieniu 30 km transport darmowo. W sprzedaży: dąb, buk, grabina, brzoza. Realizujemy dodatkowo niezwykłe zamówienia podług osobistych wskazań Konsumenta.

  Data dodania: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Czester Dachy i więźby »

  Dachy na każdym z domów są różne. Są rożne sposoby ich wykonania oraz metody realizacji ale jedno jest pewne muszę być ona trwałe i wytrzymałe. Dlatego każda firma które je wykonuje musi znać swój fach i podstawowe informacje na temat ich wykonywania. Ale jeśli ktoś robi to już 20 lat tak jak firma Czester to na pewno taki dach jest taki jaki ma być. Oczekiwania klientów są ogromne i nie każdy potrafi je wypełnić. Ta firma oferuje więźby dachowe, usługi dekarskie oraz roboty ciesielskie które na pewno są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów. Obszar działania to szczególnie małopolska oraz mazowieckie ale też firma wykonuje realizacje w innych częściach kraju.

  Data dodania: 20 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • P.H.U Grabina Żaneta Miros »

  Szukasz firmy, która zajmuje się nie tylko produkcją drewna kominkowego, ale świadczy również szereg innych usług takich jak pielęgnacja żywopłotów, wycinka drzew, malowanie ogrodzeń, wywóz śmieci? Chcesz, aby ktoś zajął się odśnieżaniem, koszeniem trawnika i drobnymi rozbiórkami? W takim razie PHU Grabina jest na Twoje usługi – od trzech lat świadczymy kompleksowe usługi przydomowe, zyskując setki zadowolonych klientów.

  Data dodania: 08 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sebada - Trumny kartonowe »

  Kiedy tracimy ukochaną osobę, mamy wrażenie jak gdyby w jednym momencie zawalił się cały nasz świat. Ostatnim, co możemy dla nieboszczyka zrobić, to zagwarantować mu godne pożegnanie. Niezwykle istotne jest, żeby na pogrzebie zebrali się wszyscy członkowie rodziny i przyjaciele nieboszczyka. Poza tym, należy skorzystać z usług specjalistów, którzy zaplanują godne pożegnanie. Wytrzymała trumna kartonowa czy urna to coś, co zapewni nam firma Sebada. W ten sposób będziemy pewni, że daliśmy zmarłej osobie wszystko co najlepsze. Nie należy też zapominać o tym, aby już po pochówku, systematycznie odwiedzać grób. Zachowanie wspomnienia o nieboszczykach jest istotnym elementem naszej tradycji. W pośpiechu codziennego życia warto znaleźć parę chwil na refleksje o końcu naszego życia.

  Data dodania: 05 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • MebleBartu - Producent mebli i galanterii z drewna »

  KIM JESTEŚMY?

  Jesteśmy wielopokoleniową firmą zajmującą się produkcją mebli sosnowych oraz galanterii z drewna. Produkcja w naszej firmie bazuje na łączeniu tradycji z kontrastującą nowoczesnością, młodą energią pochodzącą prosto z Podbeskidzia. Zaangażowanie, wiara we własne siły oraz wytrwałość spowodowały, iż z małego jednoosobowego zakładu stolarskiego stworzyliśmy Firmę produkującą wysokiej jakości meble oraz galanterię drewnianą.

  CO NAS WYRÓŻNIA?

  Wyróżnia nas rzetelna praca, konsekwencja, a przede wszystkim autentyczna pasja i dążenie do doskonałości. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, spełniamy ich różnorodne wymagania oraz realizujemy nietypowe, indwidualne zamówienia. Każdy klient jest dla nas ważny - zarówno pojedyncza osoba jak i firma czy instytucja. Cenimy sobie kontakt z klientem. Wszystkim staramy się udzielić fachowych wskazówek oraz pomagamy w wyborze każdego produktu, wskazując na większą praktyczność pewnych opcji nad innym. Posiadamy baze klientów, którzy docenili walory naszych produktów bednarskich. Filozofią naszej pracy jest dbanie o każdy szczegół, począwszy od wyboru sprawdzonych materiałów po profesjonalny transport. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, stacjonarną i wysyłkową.

  Jesteśmy firmą PROEKOLOGICZNĄ!!!

  Działalność ekologiczna jest widoczna we wszystkich obszarach funkcjonowania naszej firmy. Tworzymy z naturalnych surowców, co sprawia, iż nasze produkty są przyjazne nie tylko dla środowiska ale przedewszystkim przyjazne ludziom. Dużą uwagę skupiamy na maksymalnym wykorzystaniu odpadów, tworząc tym samym alternatywne źródła energii. W trakcie produkcji otrzymujemy odpady, które przemieniamy w pelet. Umożliwia on tanie i ekologiczne uzyskanie ciepła - wykorzystanego do osuszania drewna.

  Data dodania: 04 03 2016 · szczegóły wpisu »