Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

KB Inwestycje


Interesują Cię aluminiowe rusztowania i zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć interesujące propozycje? Już nie musisz się nad tym zastanawiać, wystarczy zapoznać się z naszą działalnością. Wybierając Kb-inwestycje, wybierasz profesjonalizm.
Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć o ustalonych cenach? Jeśli chodzi o ceny, najlepiej zapoznać się z ofertą (choć musimy przyznać, że naszym zdaniem ceny są korzystne).

Szczegóły strony www.kb-inwestycje.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kb-inwestycje.pl:

KB Inwestycje

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Układy pomiarowe - pomiar »

  Strona rzeszowskiej firmy Pilc przedstawia cała gamę układów pomiarowych. Zaliczamy do nich wysoce wyspecjalizowane rejestratory oraz interfejsy. Możemy dzięki nim wykonywać pomiary środowiskowe, takie jak pomiar przyspieszenia czy pomiar prędkości kątowych. Aparatura kontrolno pomiarowa firmy jest stosowna m.in. w klinikach, laboratoriach i ośrodkach naukowych. Przyrządy pomiarowe firmy są produkowane od 1993 roku w inkubatorze rzeszowskim na Politechnice Rzeszowskiej. Głównym ich pomysłodawcom jest pan doktor Józef Grzybowski. Systemy pomiarowe firmy cieszą się szczególnym zainteresowaniem w takich miastach, jak Bydgoszcz, Łódź, Rzeszów, Kraków, Lublin i Warszawa. Duży wpływ na ich powodzenie odegrała duża innowacyjność w trakcie ich produkcji.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja sprzęgła »

  Zakres usług spółki komandytowej MultiMasz to produkcja, dystrybuowanie i naprawa maszyn używanych w przemyśle ciężkim. Na obszarze przeszło 5000mkw. MultiMasz dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym oraz doświadczony personel specjalistów. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie specjalistycznych remontów obrabiarek do metalu i innych maszyn (typu regeneracja sprzęgła) oraz wykonywanie usług w zakresie prac obróbki skrawaniem. Ogromnym potencjałem MultiMasz jest właśnie zespół pracowników, którego kompetencja, rzetelność i zaangażowanie poparte nowatorską technologią znajduje odzwierciedlenie w wydajności i zadowoleniu klienta. W ofercie oryginalne części zamienne do obrabiarek oraz ich kopie, m.in. śruby trapezowe, uchwyt tokarski.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • ASPAT - piły taśmowe, przecinarki, przecinarki taśmowe »

  Firma ASPAT jest jedynym w Polsce autoryzowanym przedstawicielem Grupy BIANCO-BTM która dzięki ponad 28-letniemu doświadczeniu w produkcji przecinarek taśmowych do cięcia metalu zajmuje czołowe miejsce wśród światowych producentów maszyn. Dzięki najwyższej jakości wykonania, oferowane przez nas przecinarki sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach technologicznych.
  Od początku naszej działalności czyli od 1992 roku dzięki ścisłej współpracy z Grupą BIANCO-BTM dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wysoki poziom usług.
  Oferujemy doskonałej jakości piły taśmowe, przecinarki, przecinarki taśmowe.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • SCORAB - produkcja elementów z metali szlachetnych »

  PWHU SCORAB sp. z o. o. to producent wyrobów z metali szlachetnych i kolorowych. Nasza oferta skierowana jest do zakładów i firm wykorzystujących metale szlachetne do własnej działalności produkcyjnej, handlowej i usługowej, takie jak zakłady i pracownie jubilerskie, zakłady przemysłowe, pracownie artystyczne i renowacyjne, firmy oferujące usługi srebrzenia, a także przedsiębiorstwa, których specjalizacją jest elektryka, energetyka, elektronika lub akustyka.
  W naszym asortymencie posiadamy m. in. półprodukty wykonane ze srebra i mosiądzu półfabrykaty srebrne i mosiężne, gotowe elementy wykonane ze stopów srebra. Większość produkcji realizujemy w stopie srebra Ag930, jednak nasze produkty wykonujemy w innych stopach srebra, takich jak srebro 925 (ag925), srebro 999 (ag999), srebro 9999 i inne. Oprócz tego część asortymentu wytwarzamy ze stopów miedzi i cynku, głównie mosiądz MS63 i MS85.
  Nasza oferta na wyroby ze srebra i z mosiądzu obejmuje produkty z metali szlachetnych, w tym wykonywane metodą odlewu ciągłego. Dodatkowa obróbka termiczna pozwala na uzyskanie stanu twardości według wymagań klienta. Szczegóły przedstawiono poniżej:
  Drut srebrny i drut mosiężny ? okrągły drut ciągniony oraz pręt ze srebra lub mosiądzu; drut profilowy o przekroju soczewki, półsoczewki, kwadratu; druty srebrne oraz pręty srebrne m. in. ze srebra 925 i 999; druty walcowane i po obróbce cieplnej, miękkie i twarde.
  Taśmy i blachy srebrne oraz mosiężne ? taśma srebrna i blacha srebrna 925, 999 i inne o maksymalnej szerokości 75mm i walcowane do zamówionej grubości; taśmy po obróbce cieplnej, o różnej twardości.
  Rury srebrne bezszwowe ? rura ciągniona bez szwu wykonana ze srebra; różne rozmiary i grubości ścianki; rura srebrna może zostać pocięta na równe pierścienie stanowiące bazę do produkcji obrączki srebrnej; obrączka ze srebra ma średnicę i grubość ścianki zależną od wymiarów zamówionej rury.
  Anody srebrne ? płaskownik srebrny wykonany ze srebra 9999 o najwyższej czystości; anoda srebrna jest wykonana specjalnie dla procesu galwanicznego srebrzenia metali.
  Styki srebrne ? kształtki w formie kwadratu, koła itp. wykonane ze stopu srebra 830 i innych; krążki stykowe robione pod zamówienie o średnicy i grubości wg specyfikacji; profil wypukły lub płaskim; przeznaczone dla branży energetycznej, elektrycznej, elektronicznej do wykorzystania np. jako powierzchnie stykowe w stycznikach i mikroprzełącznikach.
  Luty srebrne bezkadmowe ? spoiwo lutownicze w postaci nawiniętego na szpulę drutu bez otuliny; lut srebrny nieposiadający kadmu wytwarzany ze stopu srebra z dodatkiem stopowym; różna zawartość srebra i dodatków w stopie, zależna od symbolu lutu (np. LS 45), zapewnia różne temperatury topnienia i twardość lutu.
  Wykroje srebrne i mosiężne ? różne kształty wycięte na prasie z taśmy srebrnej lub mosiężnej; parametry stopu oraz grubość wykroju ze srebra lub wykroju z mosiądzu zależą od wybranej taśmy.
  Dla osób, których przedmiotem działalności jest biżuteria srebrna, biżuteria artystyczna, elementy do wyrobu biżuteri, sklep z biżuterią, sklep jubilerski, hurtownia biżuterii lub półproduktów jubilerskich oferujemy półfabrykaty do wyrobu biżuterii:
  Srebrne i mosiężne kółeczka, owale, sprężynki i inne elementy łączeniowe do łańcuszków, naszyjników, bransolet itp.
  Zapięcia srebrne i mosiężne ? srebrne zapięcia broszkowe oraz zapięcia kolczykowe ze srebra i mosiądzu.
  Elementy do kolczyków ? sztyft i zatyczka na sztyft (baranek) ze srebra lub mosiądzu; srebrne sztyfty i zatyczki na sztyft mają wybitą cechę 925.
  Oprócz działalności produkcyjno handlowej oferujemy usługi w zakresie obróbki cieplnej i plastycznej, wykrawania, cięcia, frezowania i toczenia z materiału własnego lub powierzonego przez klienta.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wagi-elektroniczne.eu »

  Sympatycznie zapraszamy każde przedsiebiorstwa do zaznajomienia sie z naszym nowym blogiem - wagi-elektroniczne. eu. Blog powstał w zamyśle przedstawienia zaawansowanych wag elektronicznych, które w dzisiejszych czasach stanowią główny detal w różnorakiego modelu sklepach, hurtowniach, firmach czy magazynach. Obrazujemy budowę wagi pomiarowej, przydział, funkcje i cenę. Zapewniamy dorady jaką wagę wybrać i jaka jednostka dostarcza dobre modele wag elektronicznych. Dodatkowo odkryjesz szereg bogatych treści, które w wielkim stopniu wesprą cię przy przypuszczalnym nabytku wyłonionego modelu dla twojej instytucji. Wiec jeśli nadal nie wiesz jaką wagę wdrożyć u siebie w instytucji, zapraszamy pod adres - wagi-elektroniczne. eu - a nasi eksperci odparują na trapiące was zagadnienia.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Torby reklamowe »

  Proponujemy Państwu obszerną gamę przyjaznych środowisku opakowań. Dokładamy wielkich starań, aby świadczyć najwyższej jakości usługi i zaspokajać pragnienia wszystkich Klientów. Dlatego też posiadamy propozycję zarówno dla masowych, jak i jednostkowych Klientów. Na dodatek, jako jedni z niewielu firm wykonujemy opakowanie eko z nadrukiem zdjęciowym. Cieszymy się zaufaniem wielu znanych firm zarówno w Polsce, jak i za granicą, co dodatkowo mobilizuje nas do podnoszenia jakości naszych produktów.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szafy na zamówienie Warszawa »

  Formatic Design jako firma oferująca szafy na zamówienie Warszawa kontroluje się wyśmienicie. Wysoka jakość usług, sprawdzone rozwiązania i rzeczowość, a dodatkowo profesjonalizm czynią z niej korporację jedną z lepszych. Warto zastanowić się powyżej propozycja tej firmy. Szeroki wachlarz ofertowy przyciąga duże grono nabywców, którzy są zadowoleni i chętnie polecą szafy na zamówienie Poznań swoim znajomym. Formatic Design już od wielu lat cieszy swoimi produktami, które znajdują coraz więcej kontrahentów.

  Data dodania: 11 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ale Opakowania - producent opakowań »

  Ale Opakowania jest rodzinną firmą produkcyjno-handlową, która została założona w 1991 roku w Krakowie. Od początku istnienia firmy zajmujemy się produkcją jednorazowych opakowań z tektury falistej i litej, oraz dystrybucją profesjonalnej chemii gospodarczej, produktów higienicznych oraz jednorazowych pojemników na żywność. Ale Opakowania to oficjalny dystrybutor produktów jednorazowych zagranicznych firm, jak Inline, Duni i Werner Kenkel. Na terenie Polski dostawy realizujemy w 24 godziny. Nasz asortyment to między innymi chemia dla gastronomi, opakowania cukiernicze, kartony na pizzę, jednorazowe kubki oraz wiele więcej.

  Data dodania: 08 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • RATH – wyroby ogniotrwałe »

  RATH oferuje swoim klientom piece przemysłowe, kotły przemysłowe, wymurówkę pieca a także materiały ogniotrwałe. Mamy do zaoferowania wyroby ogniotrwałe formowane i nieformowane, wyroby włókniste, wyroby izolacyjne oraz wyroby formowane próżniowo. Swoje usługi świadczymy na terenie całej Polski. Firma RATH Polska zapewnia kompleksowe wykonawstwo wyłożeń ogniotrwałych. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierów specjalizuje się w montażu kotłów przemysłowych, pieców przemysłowych oraz doradztwie z zakresu materiałów ogniotrwałych naszej produkcji. Dodatkowo oferujemy doradztwo przy wymurówce pieca wraz z kompleksową ofertą materiałów ogniotrwałych. Pełną ofertą naszych materiałów ogniotrwałych oraz usług zapraszamy na rath. com. pl

  Data dodania: 19 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sfera Lakiera »

  Prowadzony przez nas sklep internetowy Sfera Lakiera jest miejscem, gdzie każda zainteresowana osoba znajdzie dla siebie produkty do stemplowania paznokci i stylizacji paznokci. W swym bogatym katalogu posiadamy taki asortyment jak: odżywki do paznokci, lakiery tradycyjne, lakiery do stempli, bazy tradycyjne, lakiery hybrydowe, topy tradycyjne, topy hybrydowe, bazy hybrydowe. Pełna nasza oferta na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 12 2018 · szczegóły wpisu »