Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Kartony i Pudełka Tekturowe


Igopak Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma produkująca opakowania kartonowe i tekturowe, tak dla podmiotów gospodarczych jak i odbiorców detalicznych. Oferta obejmuje szeroką gamę zbiorczych oraz jednostkowych opakowań i kartonów z różnego rodzaju tektury. Należą do nich głównie powszechnie używane kartony klapowe oraz wykrojnikowe pudełka fasonowe z nadrukiem lub bez. Jesteśmy bardzo elastyczni i na specjalne zamówienia wykonujemy także inne produkty.
Zależnie od tego, jakie funkcje mają spełniać określone kartony, stosujemy tekturę litą bądź falistą - 3 lub 5-cio warstwową. Produkowane przez naszą firmę opakowania kartonowe charakteryzuje bardzo wysoka dokładność wykonania, a także dobra cena z zachowaniem jakości na najwyższym poziomie. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

Szczegóły strony www.igopak.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.igopak.com.pl:

Kartony i Pudełka Tekturowe

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Opakowania foliowe, tekturowe i nie tylko »

  Sklep oferuje wysokiej jakości opakowania foliowe (miedzy innymi folię stretch w różnych rozmiarach, która jest niezbędnym i niezastąpionym środkiem zabezpieczającym wszelkiego rodzaju towary) i tekturowe (między innymi tekturę falistą, która pod względem wytrzymałościowym jest doskonałym produktem pakowym, zabezpieczającym i amortyzującym), a ponadto artykuły bhp, środki czystości, akcesoria rolnicze (między innymi agrowłókninę, która zapewnia ochronę roślin przed wiosennymi przymrozkami, nadmiernym nasłonecznieniem, gradem, silnym wiatrem, gryzoniami i ptakami, a także folię do sianokiszonek, która tworzy wartwę ochronną zabezpieczającą przed:wpływem promieni słonecznych, wpływem niskich temperatur, dotępem powietrza i działaniem promieni UV) i budowlane (miedzy innymi folie budowlane, paroizolacyjne, tasmy maskujące i malarskie) oraz wiele innych. Firma istnieje na polskim rynku już od paru lat i cieszy się bardzo dobrą opiniom. Każdy klient jest traktowany indywidualnie dzięki czemu możemy dobrać najbardziej odpowiadającą Państwu ofertę.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie opakowania transportowe, pakowanie oraz antykorozja »

  Od początku swojej działalniości Firma nasza zajmuje się usługami związanymi z produkcją opakowań drewnianych, zabezpieczaniem i pakowaniem urządzeń i maszyn na czas transportu. Kolejnym etapem rozwoju Firmy było poszerzenie działaności o branżę antykorozyjną, budowlaną i stolarską.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działalności naszej Firmy.Motto Firmy: Europejska jakość za rozsądną cenę

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Produkcji Folii EFEKT PLUS Sp. z o.o. »

  Efekt Plus jest firmą, która działa od kilkunastu lat i cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Głównym przedmiotem naszej bieżącej działalności jest sprzedaż hurtowa folii stretch. Wszystkim naszym odbiorcom proponujemy szeroki wybór produktów. Są w tej grupie folia ręczna, folia stretch maszynowa oraz folia jumbo. Wytwarzamy folie przeźroczyste oraz wielokolorowe, odznaczające się różnym stopniem rozciągliwości. Jako producent folii zaopatrujemy firmy o różnorodnym profilu. W roku 2007 wdrożyliśmy system zarządzania jakością, co spowodowało, że możemy łatwiej konkurować na rynku. Folia stretch czarna to aktualnie jeden z najpopularniejszych materiałów opakowaniowych. Pomaga ona zabezpieczać ładunki umieszczane na paletach. Jest to wytrzymały i wydajny materiał opakowaniowy dzięki swoim właściwościom rozciągającym. Wytwarzane przez nas folie przydadzą się w firmie handlowej, a także usługowej. Zapraszamy Państwa do zainteresowania się naszą ofertą oraz do składania zamówień na fax albo pocztą elektroniczną - więcej informacji o firmie.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fefco katalog »

  Przedsiębiorstwo Cerplast specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości asortymentu opakowaniowego. W skład naszej oferty wchodzi produkcja Big Bagów, kontenerów elastycznych, kapturów foliowych oraz kartonów tekturowych. Zapraszamy po więcej szczegółów bezpośrednio na stronę cerplast.pl, gdzie mogą Państwo zapoznać się z wszelkimi rodzajami akcesoriów przez nas produkowanych.

  Data dodania: 23 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kartony producent »

  Wielorakiego rodzaju kartony, które używasz do transportu artykułów nie spełniają Twoich wymagań? Propozycja ofertowa, jaką przedstawia producent kartonów Kartop, stanowić ma sposobność na rozwikłanie tego problemu! Jego bogata oferta posiada zarazem mniejszych rozmiarów opakowania tekturowe i bardzo duże kartony klapowe. Na życzenie kontrahenta, Kartop jest w stanie stworzyć opakowania oraz pudła kartonowe uwzględniające wszystkie zasady. Tyczyć się mogą one nie wyłącznie rozmiarów, lecz także grubości bądź rodzaju materiału, z którego dane kartony producent utworzy. Dzięki współdziałaniu z profesjonalną drukarnią, oferowane przez Kartop opakowania klapowe, jak i innego typu kartony, zawierać mogą nadruki lub też różnorodną kolorystykę. Kontrahenci korzystający z propozycji ofertowej Kartop Hurtownia Kartonów, zakupić tu mają możliwość zarówno jednostkowe opakowania kartonowe oraz kartony w większych liczbach. Przeprowadzane są tu zamówienia stałe, jak też pojedyncze. Ludzi zainteresowanych propozycją, firma zaprasza na swą stronę, dostępną pod tym linkiem w Internecie - kartop.pl.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Worki na Śmieci Fast Fol »

  Firma Fast Fol Gadomscy Sp.j. z Mławy tworzy: Worki na śmieci, worki do selektywnej zbiórki odpadów, worki na odpady. Prowadzimy równeiż skup odpadów LLDPE, LDPE pochodzenia rolniczego i poprodukcyjnego. Zaprojektowane worki foliowe na śmieci i odpady pochodzą w 100% z surowców recyklingowych. Wychodząc vis a vis naszym Nabywcom, wytwarzamy worki dostosowane do indywidualnych potrzeb w każdym z parametrów: rozmiar, grubość, kolor, rodzaj i wytrzymałość folii, a dodatkowo sposób konfekcjonowania. Produkty nasze odróżniają się dobrą wytrzymałością zarówno na przebicie jak i rozciąganie dzięki zastosowaniu najnowszej technologii regranulacji sposobnością kaskadową i foliom warstwowym. Inne atrybuty naszych wyrobów to mocny i trwały zgrzew oraz praktyczna perforacja. Zapraszamy do współpracy. Zaprojektowane worki foliowe na śmieci i odpady pochodzą w 100% z surowców recyklingowych. Wychodząc vis a vis naszym Nabywcom, wytwarzamy worki dostosowane do indywidualnych potrzeb w każdym z parametrów: rozmiar, grubość, kolor, rodzaj i wytrzymałość folii, a dodatkowo sposób konfekcjonowania. Produkty nasze odróżniają się dobrą wytrzymałością zarówno na przebicie jak i rozciąganie dzięki zastosowaniu najnowszej technologii regranulacji sposobnością kaskadową i foliom warstwowym. Inne atrybuty naszych wyrobów to mocny i trwały zgrzew oraz praktyczna perforacja. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 30 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • POLMAR »

  Prowadzimy produkcję opakowań kartonowych. Ze względu na wytrzymałość i ekologię karton jest jednym z najczęściej wybieranych materiałów do produkcji opakowań i pudeł. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kartony klapowe na wszystko »

  Działający od wielu lat w biznesie producent opakowań tekturowych (Warszawa) oferuje szeroki wybór tego rodzaju towarów. Dostępne są pudełka kartonowe w różnorakich rozmiarach, z których korzystają przedsiębiorcy z większości branż jak również chłopcy i dziewczęta prywatne. Sposobności szybkiej produkcji sprawiają, że po zamówieniu wręcz niestandardowych wielkości produktów można je w niezbyt długim terminie otrzymać. Kartony klapowe są bardzo popularne ze względu na to, że praktyczne jest przechowywanie w nich różnorodnych towarów oraz ich transport z jednego miejsca na drugie.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Producent folii POL-PAK »

  Produkujemy w sposób profesjonalny opakowania foliowe i dostarczamy je do klientów własnym transportem. Zajmujemy się na co dzień tworzeniem reklamówek, także z nadrukami wysokiej jakości „foto”, torebek do zamrażarek i klasycznych torebek śniadaniowych oraz worków na śmieci. Możemy zaproponować wielowarstwową, wzmocnioną strukturę produkcji opakowań foliowych.

  Data dodania: 27 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wald-Gold sp.z o.o. »

  Specjalizujemy się w produkcji tub plastikowych, siatki rolniczej, zamknięć do opakowań. Jesteśmy w stanie stworzyć opakowanie dopasowane do Państwa strategii identyfikacji wizualnej. Dostarczamy tuby papierowe na kawę, słodycze, wyroby alkoholowe, tytoniowe, czy dla branży chemicznej. Gwarantujemy nie tylko opakowania, ale też dopasowanie zamknięcia.

  Data dodania: 16 12 2018 · szczegóły wpisu »