Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Kurs francuskiego nowy sącz

Kurs francuskiego nowy sącz Inwitujemy na korepetycje z języka angielskiego i francuskiego w Nowym Sączu od poniedziałku do soboty.

Kursy francuskiego dla dorosłych przeprowadzane są obecności polskiego i obcokrajowego korepetytora.

W opłacie lekcji zawarte są:
- Materiały szkoleniowe
- Ćwiczenia ze słówek
- Ćwiczenia z gramatyki angielskiej
- Konwersacje

Co gwarantujemy:
- Miłą atmosferę
- Materiały treningowe
- Możliwość dojazdu do ucznia
- Rzetelne przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych,a także FCE czy LCCI.
- Lekcję angielskiego przez zabawę (opcja dla dzieci przedszkolnych)
- Naukę na poziomie podstawowym, średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym dla młodzieży licealnej.

Jesteś zaintrygowany naszymi kursami angielskiego i francuskiego? Pisz, dzwoń, jesteśmy do Twojej dyspozycji

Szczegóły strony www.korepetycje-jezykowe.manifo.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.korepetycje-jezykowe.manifo.com:

Kurs francuskiego nowy sącz

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prezentacja maturalna 2012 -- Seolight »

  Oferujemy zbiór prezentacji maturalnych dla abiturientów przystępujących na maturze do egzaminu ustnego z języka polskiego. Prace spełniają wymagania Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, która odpowiada za organizację i przeprowadzenie egzaminów maturalnych w polskich szkołach.
  Ponadto, oferowane przez nas prezentacje maturalne otrzymasz w wyjątkowo niskiej cenie oraz błyskawicznie po dokonaniu wpłaty! Prace zgromadzone w Serwisie pomogą Ci w zdaniu egzaminu ustnego z języka polskiego. Sprawdź nasze prezentacje maturalne! Każda prezentacja maturalna jest wyjątkowa. -- Seolight

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Wrocław »

  Opisujemy Wam stronę WWW Szkoły Językowej Simply Speaking, która zajmuje się pomocą w przyswajaniu języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i innych. Kurs odpowiada wielorakim możliwościom słuchaczy, lekcjom towarzyszy przyjacielski klimat i przebiegają w nowocześnie wystylizowanym wnętrzu. Szkoła językowa Simply Speaking oferuje kursy językowe, które przygotują do egzaminów FCE czy maturalnego oraz lekcje na każdym poziomie zaawansowania, dla wszystkich grup wiekowych, indywidualne lub grupowe, żeby nauka języka przebiegała niezawodnie, a każdy egzamin czy matura z niemieckiego poszedł wybornie.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bielsko-Biała »

  Centrum Języka Angielskiego NEAL Bielsko ? Biała. Zapraszamy do naszej szkoły języka angielskiego w Bielsku. Prowadzimy zajęcia w małych grupach, kursy angielskiego dla firm, zajęcia konwersacyjne z native speakerami. Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego co pozwoliło nam zaobserwować słabe i mocne strony różnych metod nauczania. W naszej szkole językowej stosujemy głównie metodę Direct Method for English, jednak nie ograniczamy się tylko do materiału w niej zawartego. Korzystamy z różnych źródeł, tak aby lekcje spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Angielski Bielsko ? zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kraków korepetycje »

  Serwis ogłoszeniowy - Krakowski Bank Korepetycji, zaprasza wszystkich uczniów i korepetytorów do odwiedzin. Serwis wyłącznie dla mieszkańców Krakowa. W bardzo prosty i łatwy sposób można znaleźć korepetytora z danej dzielnicy Krakowa. Lokalnego zasięgu Serwisu nie przeszkadza nam zaoferować korepetycje ze wszystkich przedmiotów i języków. Korepetycje matematyka, fizyka, chemia, język angielski, hiszpański, włoski i oczywiście inne przedmioty i języki. Wystarczy wejść i przekonać się na własne oczy jak łatwo, w kilka sekund, możesz znaleźć swojego wymarzonego korepetytora. Poza zwykłymi korepetycjami będzie można znaleźć u nas kursy i szkolenia. Kursy przygotowawcze do języków obcych. Odwiedzaj nas regularnie a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Life coaching z dowolnego miejsca »

  Naszą misją jest wspomaganie ludzi w realizacji celów i wydobyciu ich pełnego potencjału. Oferujemy usługi z zakresu life coachingu, które pomogą Ci zmienić Twoje życie na lepsze, zwiększyć samoświadomość i poziom motywacji oraz pozbyć się męczących Cię zmartwień.Specjalizacje: coaching dietetyczny, coaching finansowy, coaching relacji międzyludzkich, coaching kariery oraz coaching duchowy i sensu życia.Ponadto, opracowaliśmy "Program Sukcesu Życiowego". Prowadzimy sesje bezpośrednio i na odległość. Dowiedz się więcej i umów się na pierwszą, DARMOWĄ sesję!

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski-korepetycje 2 - książka do matury i FCE »

  Angielski-korepetycje 2 to książka do angielskiego na poziomie matury, matury rozszerzonej, a także egzaminu FCE.
  Angielski-korepetycje 2, Andrzej Michalski to pozycja dla wszystkich, którzy podstawy angielskiego mają już opanowane, a szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania z zakresu gramatyki.

  Angielski - testy, czyli to, czego potrzebuje każdy uczeń. Na 400 stronach znaleźć można 220 testów z języka angielskiego. Wszystkie z kluczem i TŁUMACZENIAMI.

  Książka przedstawia opis gramatyki angielskiej na poziomie drugim, czyli bardziej rozszerzonym.
  Pozycja idealna dla maturzystów, studentów i wszystkich przygotowujących się do egzaminów FCE, CAE.

  Z tą książką zagadnienia typu: różnice czasów, skomplikowane użycie strony biernej, parafrazy, słowotwórstwo, nie będą problemem.
  Niekonwencjonalne podejście, przejrzyste objaśnienia bez zbędnego gramatycznego nazewnictwa.

  Poza tym autor przedstawia ważne struktury obok wielkiej gramatyki, które na pewno pomogą w potocznej konwersacji: have sth done, to be supposed to, inwersja, i wiele innych ciekawych fraz specjalnych.

  Bardzo dobra lektura na uzupełnienie wiedzy nabytej w szkole.
  Angielski-korepetycje 2 to praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Język hiszpański Warszawa El Puerto »

  Szkoła języka hiszpańskiego El Puerto zaprasza do nauki hiszpańskiego wszystkie zainteresowane osoby. U nas kursy tylko i wyłącznie w małych grupach. Stawiamy nacisk przede wszystkim na umiejętność komunikowania się po hiszpańsku. Język hiszpański Warszawa to nasza specjalność. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Britannia Olsztyn - nauka języka angielskiego »

  Firma specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego i innych języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowujemy do egzaminów standaryzowanych (egzamin gimnazjalny, maturalny, sprawdzian szóstoklasisty). Mamy także doświadczenie w przygotowywaniu Słuchaczy do egzaminów Cambridge i egzaminu IELTS, które są niezbędne przy procesie rekrutacji na uczelnie wyższe w krajach anglojęzycznych; są także przydatne przy ubieganiu się o pracę i prawo stałego pobytu w np. Australii i Nowej Zelandii czy Kanadzie. Pracujemy w małych grupach do 5-6 osób. Prowadzimy zajęcia in company, w siedzibie Firmy bądź w miejscu zaproponowanym przez naszych Klientów.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego za granicą z firmą Angloville »

  Jak efektywnie uczyć języka obcego? Tylko i wyłącznie dzięki indywidualnemu podejściu i konieczności posługiwania się danym językiem. Takie właśnie metody stosujemy w Angloville. W Polsce nikt nie nauczy Cię lepiej mówić po angielsku!

  Data dodania: 11 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursymaturalne.pl »

  Edukaris to warszawskie centrum edukacji. Uzupełniamy wiedzę przyszłych maturzystów ze wszystkich przedmiotów. Mamy kursy maturalne z matematyki, geografii, chemii, fizyki, biologii, z angielskiego. Nawiązujecie Państwo współpracę z egzaminatorami maturalnymi, a także z doświadczonymi nauczycielami. Charakteryzujemy się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 09 06 2017 · szczegóły wpisu »