Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Wydawnictwo Kobiece Agnieszka Stankiewicz-Kierus sp. k.


To właśnie Wydawnictwo Kobiece stanowi o wyjątkowości polskiego wydawnictwa. Ich oferta to nie tylko papierowe serca w romansach, ale także książki magiczne, które przenoszą czytelników w światy pełne tajemnic i czarów. To także miejsce, gdzie literatura młodzieżowa staje się źródłem inspiracji dla nastolatków, pomagając im zrozumieć świat i samego siebie.

Szczegóły strony www.wydawnictwokobiece.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wydawnictwokobiece.pl:

Wydawnictwo Kobiece Agnieszka Stankiewicz-Kierus sp. k.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs Portugalskiego Kraków »

  Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis- tu poznasz tajniki takich języków jak: włoski, hiszpański, francuski, portugalski czy arabski. Niezwykła atrakcyjność i sugestywność naszych metod wynika z aktywnego śledzenia nowoczesnych technologii internetowych, którymi można wspierać nauczanie. Wykorzystujemy nie tylko programy stricte edukacyjne, ale także takie, w których drzemie naukowy potencjał. Prowadzimy kursy dla dzieci i młodzieży a także dla seniorów. Każdy, kto u nas uczy jest całkowicie owładnięty językiem kraju swojej specjalizacji. Zawładnięcie to oznacza kompletną głuchotę na krytykę cech i charakteru mieszkańców Śródziemnomorza. To dzielne tolerowanie braku czajnika na wodę w hiszpańskim domu i ochocze wycofanie się rakiem z prośby o kubek niedostępnej czarnej(w kraju arabskim byłaby to czerwona) herbaty.

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły trenerów »

  Już wkrótce w Polsce skończą się pieniądze unijne. Trenerzy oraz coachowie drżą na samą myśl o tym fakcie. Czy rzeczywiście jest się czego bać? Czy trenerstwo i coaching czeka nieuchronny kryzys? Bez wątpienia poważne problemy czekają niewielkie firmy szkoleniowe utrzymujące się głównie ze szkoleń organizowanych dla pracowników. Jednak ogólnie branża szkoleniowa nie powinna chylić się ku upadkowi. Warsztaty rozwoju czy konferencje zawsze znajdą odbiorców, ponieważ umożliwiają skuteczne podnoszenie własnych umiejętności zawodowych. Oferty pracy dla coachów, programy i gry szkoleniowe, baza firm szkoleniowych oraz wiele innych przydatnych dla każdego szkoleniowca informacji można znaleźć na niedawno powstałym portalu Treco. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe w Łodzi »

  Zanim zaczniesz naukę w naszym centrum (szkoła językowa Łódź) i rozpoczniesz kursy językowe Łódź precyzyjnie zweryfikujemy Twój poziom poznania języka obcego poprzez test kompetencji. Na jego bazie oddelegujemy cię do dokładnie sprecyzowanej zespołu zróżnicowanego pod kątem zaangażowania. Za tą przyczyną przewodnik jest "uszyty na miarę" Twoich potrzeb. Jeśli odczuwasz potrzebę czy nawet mus powtórzenia lub utrwalenia zdobytej wiedzy, masz możliwość skorzystać z bezpłatnego dojścia do materiałów z zakresu gramatyki lub wspomagających godzin konwersacji. To stwarza, że nasz każdy kurs językowy Łódź jest na domiar efektywniejszy. Każdym kursantem opiekujemy się całościowo. Naszym dodatkowym pozytywem jest sposobność konwersacji z native speakerem. To persona, która wywodzi się z danego kraju oraz naucza ich swojego narodowego języka. W ten sposób masz sposobność konwersacji w okolicznościach porównywalnych do kontaktów za granicą. Zapraszamy do Akademickiego Ośrodka Kształcenia - AOK - w Łodzi.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski-korepetycje 2 - książka do matury i FCE »

  Angielski-korepetycje 2 to książka do angielskiego na poziomie matury, matury rozszerzonej, a także egzaminu FCE.
  Angielski-korepetycje 2, Andrzej Michalski to pozycja dla wszystkich, którzy podstawy angielskiego mają już opanowane, a szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania z zakresu gramatyki.

  Angielski - testy, czyli to, czego potrzebuje każdy uczeń. Na 400 stronach znaleźć można 220 testów z języka angielskiego. Wszystkie z kluczem i TŁUMACZENIAMI.

  Książka przedstawia opis gramatyki angielskiej na poziomie drugim, czyli bardziej rozszerzonym.
  Pozycja idealna dla maturzystów, studentów i wszystkich przygotowujących się do egzaminów FCE, CAE.

  Z tą książką zagadnienia typu: różnice czasów, skomplikowane użycie strony biernej, parafrazy, słowotwórstwo, nie będą problemem.
  Niekonwencjonalne podejście, przejrzyste objaśnienia bez zbędnego gramatycznego nazewnictwa.

  Poza tym autor przedstawia ważne struktury obok wielkiej gramatyki, które na pewno pomogą w potocznej konwersacji: have sth done, to be supposed to, inwersja, i wiele innych ciekawych fraz specjalnych.

  Bardzo dobra lektura na uzupełnienie wiedzy nabytej w szkole.
  Angielski-korepetycje 2 to praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubgg.pl - uniwersytet betonu »

  Jeśli jesteś młodym ambitnym studentem uczelni technicznych. Niezmiernie zachęcamy Cię do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez światowego producenta materiałów budowlanych - "Uniwersytet betonu". Celem Grupy Górażdże jest zachęcenie przyszłych inżynierów do branży budowlanej. Z roku na rok, w projekcie bierze udział coraz większa ilość uczelni wyższych.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prodialog - szkolenia corporate wellness »

  Centrum szkoleniowe Prodialog mieszczące się w Warszawie zajmuje się doradztwem, prowadzeniem warsztatów zamkniętych i otwartych oraz szkoleń. Od 2000 roku jako pierwsi w Polsce prowadzimy szkolenia z wellnessu biznesowego, których program opiera się na poprawie kondycji psychofizycznej pracownika. Kursy mają za cel zwiększenie efektywności i zadowolenia z pracy oraz wykorzystanie potencjału zawodowego uczestników.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo, dystrybucja książek - Drugi Tom »

  Zajmujemy się wydawnictwem oraz dystrybucją książek na terenie całego kraju. Nasza siedziba mieści się w Radomiu. Sprawdź naszą ofertę dostępną na stronie w formie pliku pdf. Zostaw swój numer telefonu, a błyskawicznie do Ciebie oddzwonimy.
  Sprawdź nasze przykładowe pozycje. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 04 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Podręczniki szkolne »

  Serdecznie zapraszamy do kupowania podręczników szkolnych, na witrynę księgarni edukacyjnej Taniepodręczniki. pl. W asortymencie naszym możesz znaleźć szeroki wybór różnorodnych publikacji, w ofercie których niewątpliwie znajduje się to, czego akurat jest wam potrzebne. Za sprawą naszego sklepu w jednym miejscu możecie nabyć wszystko co jest niezbędne każdemu maluchowi do szkoły, na dowolnym poziomie nauki. W przygotowanej przez nas księgarni możesz zamówić m. in. podręczniki szkolne, pomoce dydaktyczne, zeszyty ćwiczeń, przybory szkolne, książki służące do uczenia się zawodu, encyklopedie, słowniki i atlasy. Przyszykowaliśmy także rozmaitą ofertę towarów papierniczych, którą wciąż poszerzamy ? zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka czytania »

  Twoje dziecko ma problem z czytaniem i pisaniem, a Ty zastanawiasz się jak mu pomóc? Mamy dla Ciebie sprawdzone rozwiązanie, jak zachęcić dziecko do pisania i czytania. Nasze książki są pomocne i przyjazne w pracy z dzieckiem. Zawierają m. in odpowiedzi na następujące zagadnienia: Jak pracować z dzieckiem mającym problemy z pisaniem? Jak nauczyć dziecko płynnie czytać? Mnóstwo przykładów, metoda sylabowa, czytanie całościowe oraz wiele, wiele innych. Metoda 101 kroków dla dzieci mających problemy z czytaniem i pisaniem. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z opiniami innych rodziców: "Ewa Zielińska ? Olsztyn: ?Mój synek jest zachwycony, co bardzo mnie cieszy. Sam bez zachęcania codziennie sięga szczególnie po część dotyczącą czytania. Książka jest bardzo fajnie pomyślana. Początek to zadania i zabawy(... )". Przekonaj się sam, to nic nie kosztuje, a może jedynie pomóc. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 26 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szymon Kręblewski Emcsolution »

  W naszej krakowskiej firmie EMCSOLUTION organizujemy dla klientów szkolenia związane z kompatybilnością elektromagnetyczną. Pokazujemy między innymi, jak projektować, aby spełnić wymagania EMC, jak projektować bardzo szybkie układy cyfrowe zgodnie z wymaganiami EMC czy też jak skutecznie posługiwać się normami. Dzięki takiej fachowej wiedzy każda osoba będzie mogła dowiedzieć się czegoś niezbędnego do prowadzenia takiej działalności.

  Data dodania: 04 02 2018 · szczegóły wpisu »