Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

OSK Henio - Ośrodek Szkolenia Kierowców - Sosnowiec


OSK Henio - Prywatny Ośrodek Kursowego Szkolenia Kierowców, prowadzi kursy na prawo jazdy kat. B oraz jazdy doszkalające. Materiały szkoleniowe GRATIS! Naszym partnerem w szkoleniu jest Nauka jazdy KRZYCHUL. Razem wyszkoliliśmy wielu zadowolonych kierowców, którzy teraz posyłają do nas swoich synów i córki, a nawet wnuczki w celu przygotowania ich do zdania egzaminu na prawo jazdy.
Przystąpcie do grona zadowolonych kierowców i twórzcie z nami grupę bezpiecznie poruszających się po drogach kierowców z wyobraźnią!
Twoje PRAWO JAZDY w zasięgu ręki !

Szczegóły strony www.oskhenio.vitnet.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.oskhenio.vitnet.pl:

OSK Henio - Ośrodek Szkolenia Kierowców - Sosnowiec

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła jazdy Kielce »

  Nasz instruktor jest niezrównanym instruktorem. Ma najwyższą zdawalność w Kielcach. W swojej propozycji posiadamy sposobność wykupienia uzupełniających godzin dla osób, które chcą poćwiczyć przed egzaminem, by potem czuć się pewniej za kierownicą. Gwarantujemy ogromnie konkurencyjne ceny za kursy, liczne promocje, a prócz tego jazdy doszkalające. Jeżeli chciałbyś nauczyć się porządnie jeździć samochodem, a nie jedynie przypadkowo zdać egzamin, nie mogłeś lepiej trafić.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć). Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie.rzez Egzaminatorów podczas egzaminu Państwowego, nauka podczas zajęć praktycznych ukierunkowana jest w dużej mierze pod te wymagania, tak aby pozytywnie przejść przez egzamin państwowy.link text

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Nauka Szkoła Jazdy Auto-Lux Wołów Lubiąż Brzeg Dolny »

  OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW AUTO-LUX Zaprasza i oferuje: 1.Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii A i B oraz na wózki jezdniowe(platforma,podnośnik widłowy). 2.Uprawnienia na wymianę butli gazowych propan-butan.Tel.602 892 777.3.Czas trwania kursu ok.7 tygodni,w tym czasie odbywa się 30 godzin z przepisów ruchu drogowego,budowy samochodu oraz 30 godzin jazdy samochodem szkoleniowym. 4.Egzaminy przeprowadzane są we Wrocławiu lub w Legnicy. 5.Doświadczoną kadrę instruktorską,nowoczesne metody szkolenia. 6.Doszkalanie przed egzaminem państwowym. 7.Możliwiść opłaty za kurs w ratach. 8.ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PONIEDZIAŁKI,ŚRODY I PIĄTKI W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM PRZY UL. WILCZEJ 10. Tel.602 892 777

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drift - nauka jazdy Bielsko »

  Szkoła nauki jazdy Drift prowadzi profesjonalne kursy na prawo jazdy kategorii B. Nauka jazdy to nasza pasja ? zajęcia praktyczne jak i teoretyczne prowadzone są przez doświadczonych wykładowców i instruktorów. Dysponujemy własnym dobrze oświetlonym placem manewrowy w centrum miasta, który jest wierną kopią placu egzaminacyjnego. Nasza oferta zawiera promocje, zniżki dla uczniów i studentów oraz raty 0%. Cechuje nas również wysoka zdawalność egzaminów oraz krótkie terminy realizacji kursów. Siedziba naszej szkoły nauki jazdy znajduje się w Bielsku Białej przy ul. Stojałowskiego 48.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • OSK mini - jazdy dodatkowe (Gdańsk) »

  Ośrodek szkolenia kierowców MINI to ośrodek numer 2 w Trójmieście według rankingu Dziennika Bałtyckiego oraz PORD w 2012 r.
  Jeżeli poszukujesz dobrego ośrodka nauki jazdy - zapraszamy do OSK Mini. Gwarantujemy indywidualne podejście, oraz przyjazną atmosferę podczas kursu.
  Od 2010 roku mamy nieprzerwanie jedną z najlepszych skuteczności w zdawaniu egzaminów na prawo jazdy w Gdańsku. Wszystkie kursy prowadzone są przez najlepiej wykształconą kadrę młodych instruktorów.

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Posiadamy całościową ofertę do O.S.K. »

  Nasza firma oferuje ośrodkom szkolenia kierowców nowoczesny sprzęt szkoleniowy: autobusy szkoleniowe, samochody ciężarowe, trzy mobilne symulatory jazdy w warunkach specjalnych, e-learning kat. B, programy nauczania, podręczniki,
  Oferujemy kompletne zaplecze szkoleniowe do przeprowadzania kwalifikacji wstępnej kierowców.
  Chcesz rozszerzyć swoją ofertę o kursy na przewóz rzeczy, ale nie posiadasz odpowiedniego zaplecza? Centrum Edukacji Zawodowej CARGO rozwiąże Twoje problemy! Gdy podpiszesz z nami umowę, zapewnimy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji przyśpieszonej, wykwalifikowaną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy symulator ciężarówki w warunkach specjalnych firmy CARGO, program szkolenia ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę, egzamin państwowy.
  Wszystkie elementy nauki odbywają się w jednym miejscu, na terenie całej Polski!
  Nasza oferta dla ośrodków: Dzięki zastosowaniu Mobilnych Symulatorów firmy CARGO nawet zajęcia z jazdy w warunkach specjalnych mogą odbyć się także w Waszym ośrodku!
  Dojedziemy w dowolne miejsce w Polsce. Otrzymaliśmy status superosk!

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy lublin Dario OSK »

  Zapraszamy na kurs prawa jazdy do Dario OSK. Oferujena przez nas nauka jazdy lublin zapewni Państwu szybką zdawalność, oraz gwarancję pełnego zadowolenia. Do dyspozycji oddajemy niezwykle wiele ciekawych rabatów, oraz promocji dla osób uczących. Dbamy aby nasze wykłady, jak i same jazdy były wykonywane jak najbardziej profesjonalnie. Dario OSK szkoła jazdy lublin zaoferuje Państwu najlepsze atuty, dzięki którym zdanie prawa jazdy będzie niezwykle łatwe, tak jak do tej pory sądzą nasi własni kursanci.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Jazdy Wrocław »

  Szkoła Jazdy Pewniak
  ul. Ziębicka 34/38
  50-507 Wrocław

  Tel: 0048 609 645 351
  krzysztofpewniak@gmail.com


  Szkoła Nauki Jazdy Pewniak we Wrocławiu to gwarancja niskich cen i wysokiej zdawalności.

  Zapraszam do skorzystania z naszej oferty szkoleń w zakresie kursów na prawo jazdy kat. B.
  Szkoła Nauki Jazdy Pewniak to przede wszystkim:

  - wykształcona kadra młodych instruktorów
  - przyjazna i bezstresowa atmosfera szkoleń
  - nowoczesny sprzęt dydaktyczny
  - pojazdy szkoleniowe identyczne jak na egzaminie
  - szkolenia przez 7 dni w tygodniu
  - najniższe ceny i wysoka jakość usług

  Sprawdź nas!

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy katowice »

  Poszukujesz solidnej i wypróbowanej szkoły jazdy? Chcesz mieć pełne przekonanie, że zostaniesz porządnie nauczony do egzaminu? Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą wnikliwą propozycją. Swoich uczniów szkolimy na nowiutkich wozach, które urzędowo są stosowane w ciągu egzaminu. Dzięki temu nic nie zdziwi Cię w trakcie egzaminu i będziesz kapitalnie znał auto. Mamy dużą zdawalność egazminów teoretycznych i praktycznych w mieście. Poza tym każdy kursant otrzymuje dostęp do formalnych instrumentów wykorzystywanych w czasie egzaminu teoretycznego. Zapewniamy poręcznie zdania sprawdzianu za 1 podejściem. Jest również opcja dokupienia godzin doszkalających.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eco Driving Academy PL Sp. z o. o. »

  Szkoła doskonalenia technik jazdy Eco Driving Academy zaprasza na kursy poświęcone zagadnieniom bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, których ukończenie potwierdzane jest międzynarodowym certyfikatem wydanym przez Akademię IRU.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »