Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Katarzyna Chodorowska-Zdebiak


Szkoła językowa Benedu z siedzibą w Pruszkowie oferuje kursy językowe stacjonarne oraz online. Organizujemy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w małych grupach lub indywidualne. Uczniów do grup dobieramy według predyspozycji, wieku i poziomu zawansowania. Wdrożyliśmy nauczanie polisensoryczne. Prowadzimy zajęcia przygotowujące do egzaminów Cambridge YLE.
 

Szczegóły strony benedu.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę benedu.pl:

Katarzyna Chodorowska-Zdebiak

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła językowa Swarzędz »

  Lekcje angielskiego i niemieckiego w Swarzędzu. Warunki nauki dostosowane do indywidualnych oczekiwań i poziomu znajomości języka. Małe grupy. Zajęcia prowadzone są od rana do wieczora. Off School ? sprawdzona i modna szkoła językowa. Zapisy trwają cały rok. Pierwsza lekcja gratis ? przyjdź i sprawdź nasz oryginalny program językowy oraz naszego nauczyciela. Korzystne warunki płatności.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Internetowe Centrum Tłumaczeń i-english jest firmą zajmującą się profesjonalnymi przekładami z polskiego na język angielski oraz z angielskiego na polski. Szkolimy języka angielskiego przez sieć, ponieważ firma działa w Internecie. Jesteśmy grupą wielbicieli języka angielskiego i absolwentów filologii angielskiej Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Zajmujemy się tłumaczeniami od kilku lat i dysponujemy niezbędnym doświadczeniem. Nieprzerwanie ulepszamy swoje umiejętności, aby dać sobie radę z nawet niezwykle wymagającymi klientami, ponieważ ich zadowolenie jest dla nas najistotniejsze.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Kursy egzaminacyjne, kursy weekendowe, kursy indywidualne oraz kursy ogólne - stanowią ofertę przygotowaną przez szkołę angielskiego Accent. Kraków to miejsce, w którym wspomniana szkoła prowadzi swoją działalność. W celu zapewnienia wysokiej jakości nauczania, Accent stara się zatrudniać lektorów posiadających wiedzę oraz doświadczenie dydaktyczne.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki dla najmłodszych »

  Różnorakiego rodzaju informacje naukowe, a także obserwacje dowodzą, iż dzieci w wieku najmłodszym mają naturalne predyspozycję do nauki języków obcych. Biorąc to pod uwagę, wielorakiego rodzaju szkoły językowe, oferując angielski dla najmłodszych bądź niemiecki dla dzieci próbują wykorzystać ten potencjał. Nie zawsze daje to jednak zadowalające wyniki. Bardzo istotne jest bowiem, bez względu czy będzie to hiszpański dla najmłodszych czy angielski dla najmłodszych, aby nauka odbywała się właściwymi metodami. Takiego rodzaju metodą, która w należyty oraz interesujący dla dzieci sposób umożliwia im przyswajać języki, jest Kraina Baśni. Z zasadami niniejszej metody i jej wielkim potencjale, da się zapoznać się na następującej stronie w sieci internetowej - krainabasni.com.pl. Język niemiecki dla najmłodszych albo też hiszpański dla dzieci przekazywany przy jej udziale z sukcesami stosuje co raz więcej jednostek oświatowych i osób prywatnych. Kraina Baśni daje sposobność albowiem docierać do odpowiednich części wyobraźni najmłodszych i poprzez zabawę kształcić ich zdolności lingwistyczne. Dane kontaktowe - Zapraszamy!

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skandland - nauczanie, tłumaczenia, doradztwo biznesowe »

  Firma Skandland proponuje zdalną naukę języka szwedzkiego dzięki wykorzystaniu programów do rozmów głosowych. Jedynym wymaganiem jest dostęp do sieci Internet. Oferta skierowana jest do osób osobom, które nie mają możliwości nauki języka szwedzkiego w miejscu swojego zamieszkania lub chcą oszczędzić czas i uczyć się w zaciszu swojego domu.Podejmujemy również rolę łącznika komunikacyjnego pomiędzy polskimi i skandynawskimi przedsiębiorstwami. Nasze działanie opiera się na kojarzeniu polskich i skandynawskich firm, działających w obrębie tego samego sektora gospodarki, aby pomóc im zapoczątkować współpracę biznesową.Dodatkowo posiadamy zespół doświadczonych tłumaczy, oferujących swoje usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych. Oferujemy: tłumaczenia języka szwedzkiego, tłumaczenia języka norweskiego, tłumaczenia języka duńskiego. Pracujemy również z innymi językami europejskimi (angielski, włoski, francuski, hiszpański i inne). Wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe i specjalistyczne. Tłumaczymy teksty naukowe, ekonomiczne, informatyczne, techniczne, prawnicze, budowlane, popularno-naukowe, turystyczne i inne. Tłumaczymy również teksty literackie! Szczegółową ofertę cenową przesyłamy na życzenie Klienta.Tłumaczymy w trybie pilnym oraz zwykłym.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski-korepetycje 2 - książka do matury i FCE »

  Angielski-korepetycje 2 to książka do angielskiego na poziomie matury, matury rozszerzonej, a także egzaminu FCE.
  Angielski-korepetycje 2, Andrzej Michalski to pozycja dla wszystkich, którzy podstawy angielskiego mają już opanowane, a szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania z zakresu gramatyki.

  Angielski - testy, czyli to, czego potrzebuje każdy uczeń. Na 400 stronach znaleźć można 220 testów z języka angielskiego. Wszystkie z kluczem i TŁUMACZENIAMI.

  Książka przedstawia opis gramatyki angielskiej na poziomie drugim, czyli bardziej rozszerzonym.
  Pozycja idealna dla maturzystów, studentów i wszystkich przygotowujących się do egzaminów FCE, CAE.

  Z tą książką zagadnienia typu: różnice czasów, skomplikowane użycie strony biernej, parafrazy, słowotwórstwo, nie będą problemem.
  Niekonwencjonalne podejście, przejrzyste objaśnienia bez zbędnego gramatycznego nazewnictwa.

  Poza tym autor przedstawia ważne struktury obok wielkiej gramatyki, które na pewno pomogą w potocznej konwersacji: have sth done, to be supposed to, inwersja, i wiele innych ciekawych fraz specjalnych.

  Bardzo dobra lektura na uzupełnienie wiedzy nabytej w szkole.
  Angielski-korepetycje 2 to praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Język hiszpański Warszawa El Puerto »

  Szkoła języka hiszpańskiego El Puerto zaprasza do nauki hiszpańskiego wszystkie zainteresowane osoby. U nas kursy tylko i wyłącznie w małych grupach. Stawiamy nacisk przede wszystkim na umiejętność komunikowania się po hiszpańsku. Język hiszpański Warszawa to nasza specjalność. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • AXON SYSTEM - kursy językowe »

  W dobie Internetu oraz szeroko pojętej wymiany narodowościowej nauka języków obcych stała się podstawą dzisiejszych czasów. Języka uczymy się w szkole oraz doszkalamy się na kursach językowych. Szkoła języków Axon System ma do wyboru wiele kursów: kursy angielskiego, kursy hiszpańskiego, czy niemiecki kursy. Na stronie internetowej możemy znaleźć wiele promocji, a sana strona jest przejrzysta i łatwo się po niej poruszać. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zapisać się na wybrany język bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 25 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • EuroSchool-Perfect Grażyna Elżbieta Gliszyńska »

  Euroschool-Perfect to prywatna szkoła językowa, która proponuje nauczanie języków obcych na każdym etapie zaawansowania, z podziałem na grupy wiekowe. Dostępne są odrębne grupy dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dzieci uczą się w grupach 5-7 lat i 8-11 lat, a dorośli klasyfikowani są od 19 lat. Program nauczania tej szkoły jest zgodny z Europejskim System Opisu Kształcenia Językowego – ESOK.

  Data dodania: 19 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Sosnowiec »

  Działalność firmy PROFES Mariusz Dyduch składa się z kilku istotnych usług. Pierwsze miejsce zajmują tłumaczenia Śląsk. Tę kategorię reprezentują takie działania jak chociażby tłumaczenia niemiecki Katowice. Do dyspozycji są poszukiwane tłumaczenia Sosnowiec, z języka angielskiego oraz niemieckiego. Kolejne pole działania firmy jest równie ważne. Zalicza się do niego takie usługi jak korepetycje angielski Będzin. Mieszkańcy tego miasta mają również możliwość podniesienia kompetencji w posługiwaniu się językiem niemieckim. Należy wspomnieć o tym, że PROFES proponuje kursy językowe oraz audyty kadrowe i organizacyjne. Dostępne są także różnego rodzaju szkolenia Katowice. Więcej informacji o bogatej ofercie firmy znajdziesz pod adresem profes. edu. pl.

  Data dodania: 16 10 2020 · szczegóły wpisu »