Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Unitaxi.pl


Niech stres i złe emocje związane z podróżą zostanie za Tobą z Unitaxi. Nasze usługi transferu lotniskowego gwarantują spokojny i komfortowy przejazd, pozwalając Ci cieszyć się podróżą bez obaw. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz taksówki na lotnisko czy transferu z lotniska do hotelu, Unitaxi jest tutaj, aby zaspokoić Twoje potrzeby i sprawić, że podróż będzie przyjemniejsza.

Szczegóły strony unitaxi.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę unitaxi.pl:

Unitaxi.pl

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przewóz zmarłych »

  Świadczymy całościowe usługi przewóz zmarłych do Polski, i wszelakiego typu usługi pogrzebowe (kremacje, pogrzeby, balsamacje) na obszarze Europy również całego globu. Zakresem obejmujemy całą Europę także inne kontynenty. Realizujemy przewóz lądowy także lotniczy. W czasie zaakceptowania zlecenia na transport zmarlych do Polski. Przywozimy ze sobą specjalistyczne trumny (wliczone w cenę usługi), plus sprawujemy działania przygotowujące zwłoki do przewozu. Przez cały czas jesteśmy w kontakcie telefonicznym z bliskimi zmarłego, do momentu przekazania trumny aż do Kraju. Bezpłatne pomoc w dostaniu należnych świadczeń finansowych. Bezpłatne wsparcie w zdobyciu należnego kredytu na zwrot kosztów przewozu zmarłego. Bezpłatne wsparcie w otrzymaniu dużych zadośćuczynienia (jeśli śmierć była rezultatem wypadku). Rozmaitego rodzaju usługi pośmiertne w większości krajów na świecie kremacje, pochówki, balsamacje. Zgodnie z dekretem ministra zdrowia w wypadku zgonu za granicą, przewóz zwłok do Polski w celu pochowania, jest związany z specjalnymi formalnościami. Transport zmarłego wymaga deklaracji kontrolera sanitarnego z państwa gdzie doszło do zgonu, plus starosty terenu pochówku w Polsce. Akceptacja traktuje temat aprobaty na transport na obrębie tego kraju, wywozu zmarłego na zewnątrz tego państwa plus przywozu aż do Kraju. Zabieramy z Państwa bagaż powiązany z przewiezieniem zwłok, oraz spraw formalnych w Naszym Kraju również w obcym kraju. Uznanie wymaga pisemnego wniosku osoby upoważnionej do pochowania zwłok. Może to potrwać do 3 dni od momentu dnia uzyskania wniosku. Proponujemy: Darmowe podpowiedzi prawne. Bezpłatne pomoc psychologa, na rzecz rodziny zmarłego. Dodatkowo pomoc w osiągnięciu należących świadczeń pieniężnych. Bezpłatne wsparcie w załatwieniu należnego kredytu na zwrot wartości transportu zmarłego. Bezpłatne pomoc w pozyskaniu znacznych odszkodowań.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Integracja transportu miejskiego toruń »

  Integracja transportu miejskiego w Toruniu to zjawisko, które zasługuje na szczególną uwagę, rezultaty tego działania są bowiem zadziwiające. Za integrację transportu miejskiego w Toruniu odpowiada projekt Bit-City: inicjatywa, która stworzona została przez mieszkańców tego miasta. Rezultatem prowadzonych działań ma być poprawa jakości komunikacji w mieście, a więc unowocześnienie taboru oraz pełna integracja rozkładów jazdy, tak, aby w krótkim czasie można było dotrzeć do każdego miejsca miasta.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Melexy Kraków »

  Firma Discovery Travel Agency z Krakowa specjalizująca się w profesjonalnym przewozie osób oferuje zwiedzanie Krakowa melexami.
  Nasze trasy turystyczne obejmują najbardziej popularne i warte odwiedzenia miejsca w ścisłym centrum starego miasta jak i kilku dzielnicach np. Kazimierz i Podgórze. Otwarci jesteśmy także na dowóz Państwa w inne miejsca Krakowa, które chcielibyście zobaczyć. Wysoka kultura osobista naszych pracowników, punktualność oraz atrakcyjne ceny to najczęściej wymieniane atuty pod adresem naszej firmy.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Cennik przeprowadzki »

  Przewóz międzynarodowy na doładunki (bryki zaopatrzeniowe także ciężarówki) ? najtańsze ceny także giętkie godziny, odkąd poszczególnych cząstek aż do uniwersalnych przenosin, transport zabezpieczony, na terenie zupełnej Europy Nieokcydentalnej a Krajowy.

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy »

  Konkurencyjność i pełen profesjonalizm, to główne domeny wyróżniające nas spośród wszystkich firm zajmujących się morskim transportem. W transporcie międzynarodowym wyróżnia nas wysoka jakość usług oraz najbardziej opłacalne rozwiązania. Dzięki specjalnemu algorytmowi na naszej stronie, bez przeszkód wycenisz koszt usługi. Współpracujemy z wieloma armatorami morskimi, oferując transport drobnicy morskiej(LCL), jak także import z Chin. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów transportu międzynarodowego, dzięki naszej kadrze masz pewność, że Twoje zlecenie zostanie bezpiecznie zrealizowane. Przewóz ładunków odbywa się według warunków Incoterms.

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Busy do Holandii, Belgii, Niemiec »

  Oferujemy bezpieczne przejazdy pasażerskie do Niemiec, Holandii oraz Belgii. Jako jedyni oferujemy przejazdy z e wskazanego przez pasażera adresu na wskazany adres, nie doliczamy opłat za nadbagaż. Obsługujemy województwa: małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie. Jeździmy do środkowych Niemiec, północnej Belgii. Obsługujemy regon całej Holandii. Nasza flota to nowe, komfortowe Busy wyposażone w lotnicze fotele oraz ogromne przestrzenie ładunkowe. Od kilku lat świadczymy usługi przewozu osób. Nasi kierowcy posiadają ogromne doświadczenie zawodowe. Dokładamy wszelkich starań aby nasi pasażerowie czuli się komfortowe i bezpiecznie podczas przejazdu.

  Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz Wrocław-Monachium »

  J&S tour to firma z rozmaitym doświadczeniem zajmująca się przewozem osób na trasach międzynarodowych. Busy do Niemiec to doskonała oferta na szybkie przejazdy w komfortowych warunkach między Polską a Niemcami. Nasza firma obsługuje w wprawiony sposób połączenia z wieloma potężnymi niemieckimi miastami. Nasze połączenia to między innymi Busy do Monachium, Busy do Frankfurtu oraz Busy do Kolonii.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy osób za granicę »

  Firma oferuje w pełni komfortową obsługę. Pozwala ona bezpiecznie i solidnie służyć swoim klientom. Wykwalifikowani pracownicy budowlani, jak i również opiekunowie osób starszych. W czasie sezonu, gdzie plony muszą być zebrane korzystnie, podejmują tu pracę rolnicy. Wybierając ofertę, przewozy do Niemiec Pomorskie wywiązują się z różnych umów, które dają im chleb. Busy do Niemiec to korzystny wybór dla bezpośredniego dojazdu klientom do pracy. Zadowolony klient to cel każdej firmy, jak i również firmy.

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • POL-BUS »

  Obsługujemy przewóz osób do Niemiec, Austrii oraz do Czech na sprawdzonych trasach. Nasi kierowcy transportują również paczki w konkurencyjnym cenniku. Mamy sprawdzony system rezerwacji, klimatyzowane busy, doświadczonych pracowników. Przyjmujemy ponadto zgłoszenia od grup zorganizowanych, czy klientów biznesowych. Doradzamy przy planowaniu wyjazdu zagranicznego.

  Data dodania: 02 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Albatros Travel »

  Interesuje Was profesjonalna obsługa imprez? Nasza firma wszystko przygotowuje, dlatego jesteśmy w stanie Wam pomóc. Może potrzebna jest obsługa spotkań i szkoleń biznesowych? Podstawimy autokary i busy, które przewiozą wszystkich gości tam gdzie trzeba. Nasze przewozy klasy premium to oferta dla bardzo wymagających klientów. Z nami będziecie bezpieczni. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 08 2020 · szczegóły wpisu »