Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Huion - deski kreślarskie LED

Huion - deski kreślarskie LED Nowoczesny sprzęt do rysowania i tworzenia szkiców? Producent Huion zna się na rzeczy. Deska kreślarska to urządzenie, które może okazać się dla Ciebie bardzo pomocne. Dzięki akrylowej powierzchni wyświetlacza możesz liczyć na wyjątkową odporność na uszkodzenia. Ekran posiada także wbudowaną regulację poziomu oświetlenia. Skorzystaj z naszej oferty i znajdź idealną deskę kreślarską do pracy i nie tylko. Zapraszamy na naszą stronę internetową już teraz!

Szczegóły strony https://huion.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę https://huion.com.pl:

Huion - deski kreślarskie LED

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Malarstwo »

  Zapraszamy do internetowej galerii malarstwa, Arte. Nasza galeria zajmuje się promocją i sprzedażą obrazów, wykształconych artystów młodego pokolenia. Obrazy naszych artystów obecne są w licznych kolekcjach prywatnych w naszym kraju oraz za granicą. Artyści współpracujący z galerią Arte, mają w swoim dorobku liczne wernisaże, konkursy malarskie i wystawy artystyczne. Prezentujemy i tworzymy wiele kompozycji malarskich: kwiaty, martwa naturę, abstrakcje, akty, portrety, marynistykę, architekturę miejską, konie oraz wiele innych tematów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sztuki współczesnej, proponowaną przez galerię Arte. W naszej ekspozycji znajdują się: obrazy olejne, akrylowe, akwarelowe oraz malarstwo pastelowe. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Baza-Dziecka - Baza wydarzeń, miejsc, informacji dla dzieci »

  Informacyjny portal internetowy:-dla rodziców-dla dzieci-dla całych rodzin-dla organizatorów imprez-dla każdego kto szuka*informacji o wydarzeniach ze swojego regionu*ofert z interesujących miejsc*pomysłów i propozycji jak aktywnie spędzić czas wolny-dla każdego, kto zastanawia się: *do jakiej szkoły czy przedszkola zapisać dziecko*dokąd się udać, by trafić do miejsca przyjaznego dzieciom*dokąd wyjechać na wakacje?

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Galeria obrazów Mielec »

  Serdecznie zapraszamy do naszej galerii malarstwa. Oferujemy malarstwo olejne, akrylowe oraz akwarele. Obrazy malowane są na płótnie lub zagruntowanej płycie.Wszystkie obrazy mają zamalowane boki i są gotowe do powieszenia na ścianie.Obraz to Idealny pomysł na unikalny prezent.Prezentujemy obrazy ręcznie malowane o bardzo zróżnicowanej tematyce, tryptyki, dyptyki, krajobrazy, martwą naturę, akty oraz sztukę nowoczesną.Tworzymy modne wieloczęściowe obrazy ręcznie malowane.Zakupiony w naszej galerii obraz będzie doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza.Zapewniamy atrakcyjne ceny - obrazy prosto od twórców.Nasza galeria realizuje indywidualne zamówienia, portrety, obrazy ze zdjęcia.Jeżeli nie wyobrażasz sobie ściany bez obrazu to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Produkcje artystyczne iOGaleria obrazów mielecObrazy na zamówienie MielecMalarstwo i obrazy Sklep Mielec

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia mozaiki »

  Mozaika dekoracyjna może być zrealizowana z płytek ceramicznych i zaczepiona klejem do ściany. Nasze rezultaty trzeba podziwiać w całym kraju. Mozaiki artystyczne przylepiamy na podłogach, w pomieszczeniach i na zewnątrz brył. Realizujemy najlepsze mozaiki antyczne w Polsce. Nasza pracownia zawiera ekspertów w tej domenie. Należy skorzystać z naszej propozycji i zaklepać u nas mozaikę. Mozaika będzie dekoracją budynku i wymusi w kościół czarujący atmosferę. Pracownia mozaiki stosuje najdoskonalszych dostępnych materiałów przy tworzeniu swoich mozaiek. Nasze prace cechują się rewelacyjną perfekcją, trwałością, kunsztem. Nasze mozaiki dekoracyjne tworzymy dla firm, budynków sakralnych, klientów. Osłupiające dzieło sztuki jest scenerią każdego budynku. Najwyższa cecha dzieła umożliwia rewelacyjny efekt podczas odbioru dzieła przez obserwatorów. Taką właściwość pozwoli nasza Pracownia mozaiki antycznej. Działamy na powierzchni naszego kraju jak również za granicami naszego kraju. Pracownia mozaiki rozmieszcza wymagające desenie i malowidła. Pracownia mozaiki dekoracyjnej może pochwalić się cudownymi realizacjami. Udzielamy najwyższą cechę jednocześnie prezentując najniższą cenę za mozaiki. Mozaika dekoracyjna tworzona jest od bardzo dawna. To jeden z najdawniejszych i najbardziej twórczych form ustrajania powierzchni. Wczesne mozaiki dawnych południowców układały się z maciupkich kamieni. W odległym Włochy mozaiki dekoracyjne uwieczniały często bóstwa. Śródziemnomorskie mozaiki antyczne były olśniewające i szczegółowe. Także w wiekach średnich mozaiki artystyczne cieszyły się gigantyczną renomą. Ponowna świetność mozaiki pojawił się w okresie secesji. Ozdabiano wtedy formy użyteczności publicznej mozaikami z motywami roślinnymi.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Artystyczna Trabaya »

  Artystyczna, antyalergiczna biżuteria tworzona z pasją, tylko z najlepszej jakości półfabrykatów. Ozdoby i pamiątki wykonane w technikach decoupage, sutasz, wire wrapping, beding, fimo, frywolitka i wielu innych. Półfabrykaty do tworzenia rękodzieła i kursy rękodzielnicze. Przedmioty tworzone także na zamówienie, według projektu klienta. Personifikacja biżuterii i upominków (z imieniem, inicjałami, zdjęciem).

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • MDK-Kurs rysunku Kraków- szkoła rysunkowa »

  Szkoła rysunku MDK-KURS zapewnia kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia architektury i urbanistyki oraz na wydziały architektury Krajobrazu.Szkoła rysunku MDK-Kurs zaprasza na kursy rysunku architektonicznego w trakcie roku szkolnego prowadzone w systemie rocznym- intensywne lub dwuletnie oraz na kursy wakacyjne. Pracownia oferuje programy przystosowane do potrzeb osób zawansowanych, które już rysowały i chcą rozwijać swoje umiejętności rysunkowe pod kątem egzaminu oraz kursy rysowania dla osób nie posiadających przygotowania plastycznego, które są prowadzone od podstaw.poza informacjami o kursach przeprowadzanych w pracowni, można oglądać rysunki architektoniczne zrealizowane przez uczniów w trakcie rozwoju umiejętności rysunkowych- od tematów prostych- ćwiczebnych- do zawansowanych projektów architektonicznych małych i dużych form architektury. Bogata galeria rysunków stanowi odzwierciedlenie tamtów realizowanych w szkole i na kursie oraz przybliży Państwu zagadnienia i tematykę rysunku odręcznego dla architektów, z którymi musi zmierzyć się kandydat na studia architektury przed przystąpieniem do egzaminu na wybrany kierunek studiów architektonicznych.Kliknij na link: Rysunek architektoniczny

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Armax-art »

  ARMAX-ART to miejsce, w którym tworzyć mogą zdolni i pełni pasji artyści. Krystian Foltyniewicz
  artysta tworzący w wewnętrznej ciszy Artysta urodzony 14 maja 1981 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Był zdrowym dzieckiem, ale na skutek zastosowania niesprawdzonej kuracji stracił słuch. Porozumiewa się językiem migowym. Swoją karierę artystyczną zaczął od przygody z malarstwem.


  Jest laureatem wielu konkursów plastycznych. Prezentował swoją twórczość na wystawach-wielokrotnie w Krakowie i Warszawie, ale także w Łodzi, Zamościu, Oświęcimiu i Lublińcu. Uczestniczył w konkursach, m. in. w Międzynarodowym Biennale Sztuk Plastycznych ??Sztuka-Człowiek-Piękno??. Pośród licznych nagród i wyróżnień, których Krystian jest laureatem, szczególnie ważny jest dlań Dyplom Ministra Kultury i Sztuki przyznany mu w 1999 roku za osiągnięcia artystyczne.


  Krystian Foltyniewicz był rekomendowany przez samego profesora Wiktora Zina, który mówił o nim tak: ?? Krystian nie słysząc widzi. Pochłania milczący dla niego świat kolorów, kształtów, świateł i cieni. To właśnie staje się dla niego muzyką. Dopatruję się w jego pracach talentu i wielkiego potencjału (?). Czuły nadzwyczajnie ??odbiornik?? wrażeń wzrokowych prezentuje, jak powoli przeistacza się w ??nadajnik?? swego artystycznego ??ego??. Gratuluję Krystianowi talentu, pracowitości i uporu. ??


  Obecnie zajmuje się tkactwem artystycznym. Jego prace zdobywają uznanie nie tylko w Europie ale również w Stanach Zjednoczonych.


  Zapraszamy do zapoznania się z jego twórczością.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Formy Kolory - warsztaty dla szkół pełne barw »

  Firma Formy Kolory Sp. z. o. o. oferuje kompleksowe, kreatywne warsztaty dla szkół i przedszkoli w Warszawie. Uczymy malować ceramikę, produkcji mydełek i świec oraz ozdabiania filcu. Jest to doskonały sposób na pobudzenie praktycznej strony kreatywności dziecka, która może mu pomóc w przyszłości w rozwiązywaniu problemów. Jest to także aktywny sposób spędzania czasu wolnego oraz możliwość rozwoju umiejętności manualnych.

  Data dodania: 28 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Henna Mehendi Warszawa »

  Strona poświęcona hennie mehendi w Warszawie. Mehendi to przede wszystkim moja pasja, którą uwielbiam się dzielić. Używam jedynie naturalnych i sprawdzonych barwników. Posiadam doświadczenie w hennowaniu na dużych imprezach oraz do sesji zdjęciowych. Prowadziłam również warsztaty malowania henną.

  Data dodania: 07 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z plakatami Empty Wall »

  Emptywall to miejsce gdzie doskonała jakość, design i pasja do druku tworzą całość. nW naszym internetowym sklepie znajdziesz duży nzasób plakatów retro, grafik, zdjęć i nie tylko, nktóre wypełnią Twoje puste ściany, nadając im niepowtarzalny, nspersonalizowany i indywidualny ton.

  Data dodania: 03 06 2020 · szczegóły wpisu »