Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Firmy związane z hasłem 'wagi':

Sortuj po:

 • Wagi Elektroniczne - sprzedaż, serwis, legalizacja »

  Przedstawiamy szeroką ofertę 900 wag producentów krajowych i zagranicznych. Według naszej obiektywnej opinii, na co pozwala nam nasza ponad dwudziestoletnia praktyka w zakresie serwisu wag, wybraliśmy najlepsze rozwiązania spośród trzech krajowych producentów wag.
  Budując niniejszą stronę naszym głównym kryterium jest stosunek jakości do ceny. Wszystkie ceny są cenami producentów, a w przypadku promocji nawet niższe. Proponujemy tylko to co najlepsze.
  Częste aktualizacje na naszej stronie pozwalają nam przedstawiać aktualną ofertę cenową oraz produktową. Staramy się wybierać najlepsze krajowe rozwiązania ważące głównie ze względu na dostępność części zamiennych, co w przyszłości owocuje sprawnym i tanim serwisem.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wagi elektroniczne »

  Firma została założona w latach 60-tych, od roku 1997 działa pod nazwą Mikro-Wag.
  Posiada autoryzacje i certyfikaty: Axis, Fawag S.A., Digi i Dibal.
  Obsługuje również własny punkt legalizacji wag, a w nim własne wzorce dużej masy.
  Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz serwisem wszelkiego rodzaju wag.
  Oferujemy szeroką gamę wag przeznaczonych do przeróżnych zastosowań, zaczynając od super dokładnych wag laboratoryjnych, aż po wagi najazdowe, stosowane do ważenia samochodów ciężarowych.
  Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra, są gwarantem pełnego zadowolenia wszystkich naszych klientów.Oferujemy: wagi elektroniczne, samochodowe, wagi przemysłowe, laboratoryjne, sklepowe, mechaniczne, wagi najazdowe, techniczne, wagi przenośne.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
  www.mikrowag.pl

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wagi elektroniczne »

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych teraźniejszych i przyszłych Klientów stworzyliśmy stronę internetową, która będzie zawierała wszystkie informacje na temat naszej firmy,jak również produktów. Prezentujemy rozległa ofertę wag fabrykantów lokalnych i obcokrajowych. Tworząc obecną stronę internetową skupiliśmy się aby naszym priorytetem było przedstawienie jak najlepszej oferty wag dla naszych klientów. Chcemy sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego współpracujemy ze światowymi producentami wag CAS Corp, czego efektem jest ogromna liczba naszych wag elektronicznych w polskich sklepach i hurtowniach. Staramay sie bardzo często zmieniać oferty na naszej stronie, promujemy krajowych producentów, jednak jeśli w ofercie brak interesujących nas rozwiązań, wówczas zwracamy się do światowych producentów.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Interprocess »

  Interprocess to uznana w branży firma, zajmująca się produkcją dozowników, mierników wagowych oraz wag do użytku przemysłowego. Oferuje nowoczesne rozwiązania automatyki wagowej, korzystając z aktualnego oprogramowanie, co zapewnia wysoką dokładność wag. Wśród oferty Interprocess posiada m. in. wagi zbiornikowe, wagi platformowe, przenośniki wagowe i przepływomierze masowe. Firma zajmuje się także serwisem wag, pomocą techniczną w uruchomieniu i doradztwem w kwestii wyboru urządzeń do danego zakładu przemysłowego.

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • JM Metrology - Doradztwo Metrologiczne Wagowe »

  zajmujemy się metrologią wagową tj. tą częścią metrologii prawnej, która odnosi się do wymagań technicznych i prawnych jakie muszą spełniać wagi (przemysłowe). Ponad 20-letnie doświadczenie z montaży, legalizacji i wzorcowania wag we współpracy z renomowanymi korporacjami europejskimi. Ponad 10 lat doświadczenia w utrzymywaniu, doskonaleniu systemów zarządzania jakością certyfikowanych wg. normy ISO 9001:2008. 30 lat praktyki w tłumaczeniach technicznych, specjalistycznych z języka niemieckiego na polski i z języka polskiego na niemiecki w branżach: Automatyki, Elektotechniki, Magistrali przemysłowych, Mechatroniki, Oprogramowania użytkowego dla urządzeń ważących.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wagi-elektroniczne.eu »

  Sympatycznie zapraszamy każde przedsiebiorstwa do zaznajomienia sie z naszym nowym blogiem - wagi-elektroniczne. eu. Blog powstał w zamyśle przedstawienia zaawansowanych wag elektronicznych, które w dzisiejszych czasach stanowią główny detal w różnorakiego modelu sklepach, hurtowniach, firmach czy magazynach. Obrazujemy budowę wagi pomiarowej, przydział, funkcje i cenę. Zapewniamy dorady jaką wagę wybrać i jaka jednostka dostarcza dobre modele wag elektronicznych. Dodatkowo odkryjesz szereg bogatych treści, które w wielkim stopniu wesprą cię przy przypuszczalnym nabytku wyłonionego modelu dla twojej instytucji. Wiec jeśli nadal nie wiesz jaką wagę wdrożyć u siebie w instytucji, zapraszamy pod adres - wagi-elektroniczne. eu - a nasi eksperci odparują na trapiące was zagadnienia.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • KERSH Daniel Oziomek »

  Wszystkie oferowane przez nas wagi najazdowe charakteryzują się wyjątkową trwałością, bezawaryjnością oraz służeniem przez długie lata. Co więcej, otrzymacie od nas gwarancję ważną przez 36 miesięcy. Nasza firma posiada własny serwis, w związku z czym jesteśmy wstanie szybko reagować, jeżeli chodzi o niespodziewane zdarzenia. W przypadku wszystkich nowopowstałych awarii czas reakcji wynosi 24-48h. Zapewniamy, że każdy pracownik jest wykwalifikowany oraz ma solidne informacje obejmujące zakres produkcji i napraw wag.

  Data dodania: 21 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Procelwag Sp. z o.o. »

  PROCELWAG to firma zajmująca się projektowaniem, produkcją i serwisowaniem wag przemysłowych. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, w swoim asortymencie posiadamy szeroki wybór wag o różnych zastosowaniach. Są to między innymi: wagi taśmociągowe, wagi kolejowe, wagi zbiornikowe, wagi hakowe, wagi samochodowe, wagi platformowe czy wagi suwnicowe.

  Data dodania: 21 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • MAWAG »

  MAWAG to firma, dostarczająca urządzenia ważące, która została założona w 1996 roku przez Jacka Maślińskiego. Od blisko 25 lat specjalizujemy się w zaawansowanych technologicznie wagach, które umożliwiają precyzyjny pomiar oraz prosty odczyt i obsługę. Dzięki wszechstronności zespołu oferujemy nie tylko wagi samochodowe, magazynowy, czy sklepowe, ale także liczne akcesoria, dzięki którym usprawnisz proces ważenia. Wagi od MAWAG to jakość potwierdzona licznymi certyfikatami! Przekonaj się, ile zyskasz na profesjonalnych urządzeniach ważących.

  Data dodania: 27 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • KREDOS - Sklep Medyczny »

  Firma Kredos jest bezpośrednim certyfikowanym dystrybutorem sprzętu medycznego firmy Aspel oraz Seco w Polsce. W naszym asortymencie dostępne są m. in. : ciśnieniomierze, elektrostymulatory, wagi medyczne jak również szeroka oferta sprzętu fitness. Priorytetem firmy jest zagwarantować profesjonalny sprzęt medyczny o bardzo wysokich parametrach. Sprzedajemy nowoczesnej generacji produkty, doradzamy w wyborze sprzętu medycznego odpowiadającego wymaganiom klienta, jak również szkolimy z każdego sprzętu medycznego zakupionego na stronie internetowej sklepu. Oferujemy sprzęt medyczny w najkorzystniejszych cenach na rynku.

  Data dodania: 29 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Centrum Kas Fiskalnych Sp. z o.o. »

  Wysokiej jakości wagi stworzone przez wiodących producentów tylko w sklepie internetowym wagi. com. Oferujemy Wam ogromny wybór różnego rodzaju wag w przystępnych cenach. Znajdziesz tu wagi odpowiednie dla każdego rodzaju działalności – medyczne, przemysłowe, logistyczne, sklepowe oraz gastronomiczne.

  Data dodania: 10 12 2020 · szczegóły wpisu »