Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Firmy związane z hasłem 'telefonia internetowa':

Sortuj po:

 • Telefonia VoIP - pożegnaj swój abonament telefoniczny »

  Stały abonament telefoniczny może być niezwykle uciążliwy, zwłaszcza gdy ilość naszych rozmów jest bardzo zróżnicowana i zależna od danego miesiąca. Może się niejednokrotnie zdarzyć, że w konkretnych miesiącach wydzwonimy tylko niewielką ilość z puli minut przysługujących nam w ramach abonamentu i stracimy je, a tym samym nasze pieniądze, bezpowrotnie. Jeszcze mniej korzystnym rozwiązaniem jest abonament bez puli minut. Podpisany ze względu na niskie jak na owe czasy ceny połączeń od dawna nie jest już tak atrakcyjny a na stałe obciąża nasz budżet. Co zatem można zrobić? Szkoda przecież wraz z abonamentem stracić swój numer telefonu, który zna już większość naszych klientów czy przyjaciół. Rozwiązanie proponuje telefonia internetowa HaloNet. Możesz przenieść do niej numer od swojego obecnego operatora np.: Dialogu, Netii czy TP SA. Będzie Cię to kosztowało tylko 1 zł na rok, a procedury wypowiedzenia umowy nie są ani skomplikowane ani czasochłonne. Przechodząc do HaloNet zyskasz na wielu płaszczyznach. Nie będziesz musiał płacić abonamentu. Nie będziesz musiał podpisywać umów. Za rozmowy będziesz płacił bardzo niewiele. Uzyskasz bezpłatny dostęp do takich opcji jak: fax internetowy, możliwość blokowania wybranych połączeń (również anonimowych) czy przekierowanie połączeń.Z innymi użytkownikami będziesz mógł prowadzić darmowe rozmowy nawet będąc daleko od miejsca zamieszkania. Przeniesienie numeru do HaloNet jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Infolinie24.com »

  Co zrobić, by poprawić wizerunek swojej firmy i wprowadzić wysokiej jakości obsługę klienta? Jak niedrogo zapewnić klientom całodobowy kontakt z Twoją firmą? My znamy odpowiedź na te pytania. Ta odpowiedź to usługa firmy FreecoNet ? Infolinia24. Nie musisz inwestować w infrastrukturę, nie ma również potrzeby zakupu drogich urządzeń, wystarczy jedynie zintegrować system telekomunikacyjny, z którego korzysta w tej chwili Twoja firma, z platformą telefonii internetowej. Po założeniu konta na stronie www.infolinie24.com Twoja firma otrzyma ogólnodostępny numer 801, kojarzony w całym kraju jako numer infolinii. Nasza infolinia to także kolejkowanie i nagrywanie połączeń, automatyczne zapowiedzi głosowe, które pozwalają klientom uzyskać wiele potrzebnych im informacji bez angażowania konsultanta. Pamiętaj, że infolinia to nie tylko numer kontaktu dla klientów. Infolinia to także doskonałe narzędzie, które wykorzystać możesz w różnego rodzaju akcjach marketingowych i sprzedażowych Twojej firmy, gdyż połączenia wychodzące z infolinii w ramach telefonii VoIP to koszt groszowy. Zapraszamy na www.infolinie24.com po szczegóły i cenniki, jak również po dane do kontaktu z naszymi konsultantami.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • FreecoNet - dostawca VoIP dla domu i firmy »

  Jeżeli szukasz dla swojej firmy nowoczesnych, a jednocześnie ekonomicznych rozwiązań telekomunikacyjnych, zapraszamy Cię do odwiedzin strony internetowej naszej firmy FreecoNet.pl. Jesteśmy liderem w VoIP, oferujemy usługi telekomunikacyjne takie jak telefonia internetowa, wirtualny fax, telekonferencje czy tez wirtualna centralka. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, jak również możliwości bezpłatnego wypróbowania usług przez okres jednego miesiąca. Z FreecoNet nie kupujesz kota w worku, ale dokładnie wiesz, co otrzymasz i za jaką cenę. Korzystając z oferowanej przez naszą firmę telefonii VoIP nie tylko sporo zaoszczędzisz na połączeniach telefonicznych, ale i bez inwestowania w infrastrukturę wprowadzisz wiele przydatnych funkcji, zapewnisz klientom dobry kontakt z Twoją firmą, usprawnisz pracę na wielu stanowiskach. Zapraszamy na www.freeconet.pl !

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tlenofon - rozmawiaj za darmo! »

  Tlenofon to propozycja, którą kieruje do Państwa firma Aiton Caldwell, lider w branży VoIP. Tlenofon do niedawna był znany jako komunikator jednego z popularnych portali internetowych, teraz jednak korzystać może z niego każdy, kto chce za darmo rozmawiać z innymi użytkownikami zarejestrowanymi na naszej platformie, a także każdy, kto chce wykonywać połączenia krajowe i zagraniczne tanio. Tlenofon to oferta doskonała, wysoka jakość połączeń w atrakcyjnej cenie. To także możliwość wysyłania faksów i korzystania z numerów alarmowych. Z Tlenofonu można korzystać za pomocą telefonu internetowego czy też bramki internetowej, lecz jeśli nie posiadasz takiego urządzenia, również możesz być użytkownikiem naszej usługi, wystarczy wówczas zadzwonić na jeden z naszych numerów dostępowych. Wychodząc na przeciw zróżnicowanym potrzebom naszych klientów, proponujemy płatności w formie pre-paid i post-paid. Zapraszamy Państwa na naszą stronę www.tlenofon.pl, gdzie znajdziecie więcej szczegółów na temat naszej oferty.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »