Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Firmy związane z hasłem 'pisanie tekstów':

Sortuj po:

 • Projektowanie stron Wrocław »

  Niniejszym mamy przyjemność przedstawić Państwu projekt mieniący się Marketing Point i będący Agencją Komunikacji Marketingowej, której głównym cel jest wspieranie mniej i bardziej znanych marek w strefie opracowywania planów marketingowych, w tym reklamowo-promocyjnych. W ramach prac będących w ofercie Marketing Point powinno się wymienić chociażby trochę, ale zwłaszcza te poniżej wskazane: pisanie tekstów, kształtowanie programów dotyczących marketingu, system identyfikacji wizualnej, grafika komputerowa, organizowanie planów mających związek z promocją, projektowanie i tworzenie stron Wrocław, marketing outsourcing, reklama internetowa, ale również nadruki na odzież, a także bardzo dużo innych prac i działań. Serdecznie zachęcamy do wejścia na naszą stronę www i napisania do nas e-maila bądź skontaktowania się drogą telefoniczną.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie tekstów »

  Zespół redaktorów Kopalni Treści podejmie się każdego, nawet najbardziej wymagającego zadania. Redagujemy teksty, pozycjonujemy strony web, tworzymy banery oraz promujemy wizerunki firm. To wszystko i jeszcze więcej oferujemy w atrakcyjnych cenach. Nasza firma działa już od dwóch lat i wykonywała przeróżne zlecenia od opisywania gier dla portali internetowych po korektę tekstów uniwersytetu. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korekta tekstu »

  Mamy radość w szczególności polecić Wam usługę, którą robimy biegle, czyli: korekta tekstów. Zapewnimy, aby Twój tekst był właściwy językowo. Analizujemy poprawność pod kątem ortografii i interpunkcji polskiej. A przy tym odróżnia nas realizowanie analizy pod kątem edytorskim. Zadbaj o to, żeby opublikowany przez Państwa tekst był poprawny i interesujący. Zapewniamy, że teksty poddawane przez nas korekcie, będą bez nieprzydatnych przeoczeń jezykowych. Przekaż profesjonalistom z Agencji reklamowej S 90 swój tekst. Zachęcamy.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Buzz marketing wrocław »

  Najlepsza agencja reklamowa, która oferuje szeroki zakres usług, to agencja AP Serwis-Media. Propozycja to nie tylko artykuły prasowe, slogany reklamowe, naming, branding czy tworzenie tekstów na potrzeby SEO. To także buzz marketing Wrocław, a także reklama social media. Decydując się na ofertę firmy, Klienci mają szansę wybrać dla siebie profesjonalną usługę, która będzie polegała na wykreowaniu konkretnej marki i sprawieniu, by była ona doskonale postrzegana przez poszczególnych Klientów na rynku.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie artykułów »

  Wena oferuje zespołom redakcyjnym i firmom usługi redakcyjne. Do pakietu oferowanych usług należy redagowanie artykułów napisanych i przekazanych przez Państwa. Do proponowanych usług należy też korekta tekstów z gwarancją najlepszej jakości prac redakcyjnych. Wena oferuje kompleksową wsparcie w zakresie pracy nad artykułem. Redagowanie artykułów jest bowiem pracą dwuetapowym. Pierwszym etapem jest przeredagowanie artykułu, zasadzająca się na wykluczeniu zawartych w artykule niedopracowań merytorycznych, zlikwidowaniu pomyłek i niejasności językowych, rozwlekłych fragmentów w tekście. Czasem konieczne jest ułożenie materiału w logicznej kolejności. Dopiero później rozpoczyna się faza druga, czyli korekta. Opiera się ona na likwidacji w artykule niewielkich niedociągnięć i pomyłek, takich jak: literówki, podwójne spacje, zbędne litery, wdowy, bękarty itp. Czasami konieczna jest także korekta robiona już po składzie, ale przed oddaniem artykułu do druku. Nią także może się zająć Wena.Zapewniamy usługi redakcyjne Wena, gdyż najlepiej, gdy redagowaniem napisanych tekstów zajmują się osoby posiadające szeroką wiedzę językową, ale mające także niezbędną orientację w zagadnieniach omawianych w tekstach. To umożliwia bowiem szybko wyszukać wszystkie nieścisłości merytoryczne i będące wynikiem złej konstrukcji zdań. Warto przekazać redakcję i korektę Wenie, gdyż tutaj pracą nad tekstem zajmie się doświadczony redaktor, zajmujący się kompleksową redakcją artykułów z różnorodnych dziedzin od wielu lat.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »