Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Firmy związane z hasłem 'paczka':

Sortuj po:

 • Kurier przesyłki »

  Jesteśmy partnerami firm: Mont-M, oraz Grupa Przewozowa. Świadczymy dla wszystkich Państwa usługi kurierskie na całą Polskę i Europę. W najdogodniejszych warunkach, bez konieczności podpisywania umów, bez limitów wysłanych paczek. Przesyłki kurierskie trafią szybko i bezpiecznie na wskazany przez Państwa adres, po dokonaniu niezbędnych formalności, które można również wykonać online na naszej stronie. Na naszej stronie znajdą Państwo porady i informacje kurierskie dotyczące np. pakowania paczek w zależności od tego jaki materiał/tworzywo zawiera nasza paczka. Nasz kurier Państwa nie zawiedzie. Zapraszamy na naszą stronę, oraz do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy na naszą stronę u nas znajdą Państwo niezbędne informacje!

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przesyłki kurierskie cennik »

  Jak zamówić kuriera? W przypadku platformy Polfast nie są obowiązkowe żadne kontrakty czy też weksle. Musicie jedynie zobaczyć naszą witrynę www oraz nadać zamieszczony blankiet. Po uiszczeniu opłaty (cennik paczek także zamieszczony został na naszej stronie) przybywa do Państwa kurier i dostarcza paczkę. Wysyłka kurierem to na chwilę obecną najlepszy i najbardziej szybki środek dowożenia paczek oraz przesyłek poza Polskę.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kristo firma handlowo-usługowa »

  Firma Handlowo Usługowa Kristo to firma młoda ale prężnie rozwijająca. Celem firmy jest zdobywanie nowych klientów lecz także dbanie o już pozyskanych.Firma zajmuje się sprzedażą opakowań kartonowych, foliami ochronnymi oraz kopertami, jak również sprzedażą sprężyn i zawleczek. Zajmujemy się usługami w pośrednictwie przesyłek kurierskich i pakowaniem przesyłek.Zapraszamy do F.H.U. Kristo od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30-16:00Kontakt pod nr tel. 668-794-850

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie przesyłki kurierskie »

  Strona firmy oferującej tanie przesyłki kurierskie renomowanych firm. Przesyłki kurierskie oferowane są na terenie całego kraju. Jeśli szukasz sposobu na łatwe przesłanie paczki firmą kurierską, bez zbędnych formalności to strona właśnie dla Ciebie. Mocną strony oferty jest jej przejrzystość, dzięki czemu łatwo można kontrolować koszty i wysyłać tanie paczki na terenie całego kraju.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep-kristo - zajmuje się sprzedażą opakowań oraz sprężyn »

  Sklep Kristo zajmuje się sprzedażą opakowań kartonowych klapowych, kopert bąbelkowych, foli stretch oraz bąbelkowej, taśmy pakowe i przyrządy ułatwiające pakowanie. Jesteśmy też pośrednikiem usług kurierskich wyśkemy każdą rzecz sprawdź. W naszej o fercie znajdą Państwo również sprężyny do huśtawek i garaży oraz zawleczki.Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30- 16:00 koktakt tel.668794850

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paczka do londynu, MLD »

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wysyłką paczek do Londynu z polski, z Londynu do polski. Zapewniamy pełen zakres usług, wsparcie przewozowe. Transportujemy: Transport paczek
  - Transport motorów i skuterów
  - Transport palet
  -Transport sprzętu AGD, RTV...
  - Transport rowerów oraz sprzętu sportowego
  - Przeprowadzki na terenie Anglii lub Polski
  -Przeprowadzki w każde miejsce w Europie
  - Przechowywanie towarów
  - Usługi spedycyjne
  -Sprzedaż opakowań oraz akcesoriów zabezpieczeń ładunku

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ship Center »

  Nasza firma tworzy zespół biur kurierskich na obszarze całej Polski. W chwili obecnej liczy powyżej 60 biur obsługi i ciągle powiększa się. Prowadzimy kooperację z wieloma czołowymi firmami przewozowymi jak DHL, UPS, InPost, GLS itp. Wizytując lokal Ship Center możesz skorzystać z wysłania przesyłki (także poza granicę), ale też zaplanować przesyłkę paletową i wielkogabarytową w całej Europie. Zbudowaliśmy franczyzę dzięki której każdy zainteresowany może prowadzić swoją własną placówkę Ship Center i pośredniczyć w obsłudze kurierskiej i przewozowej. Oprócz obsługi kurierskiej w naszych punktach można zamówić artykuły reklamowe, skorzystać z usług poligraficznych czy wydrukować ulotki. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurier niemcy »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą usług transportowych. Gwarantujemy błyskawiczne paczki do Niemiec. W naszej ofercie mogą Państwo także znaleźć inne krajeEuropy. Cechujemy się wysokimi standardami. Naprawdę warto, aby to właśnie ten kurier do Niemiec został przez Państwa zamówiony!

  Data dodania: 08 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tani kurier Zielona Góra »

  Dla wszystkich z nas zasadnicze znaczenie ma czas wypatrywania na wysyłkę kurierską, dlatego tak istotne jest, aby powierzyć jej transport doświadczonej firmie. Nasz tani kurier Zielona Góra indywidualnie przystępuje do zamówień a atrakcyjne ceny powodują, że warto powierzyć nam korespondencję. Współdziałamy z K-ex oraz Siódemka. Bez problemu można wezwać kuriera do siebie albo firmy wchodząc na stronę taniapaczka-emma.pl. Zapraszamy również do naszej siedziby w centrum miasta.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »