Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Firmy związane z hasłem 'dotacje unijne':

Sortuj po:

 • Fundusze unijne szansą rozwoju »

  Nasze usługi to opracowywanie wniosków o fundusze unijne wraz z kompletem dokumentów, wśród których jest często studium wykonalności lub biznes plan, a także inne dokumenty stanowiące załączniki do wniosku o dofinansowanie, jak wyciąg z KRS, załączniki związane z pomocą publiczną, itp.

  W ofercie spółki znajdują się usługi w zakresie rozliczania projektów unijnych, prowadzenie szkoleń tematycznych oraz udzielanie indywidualnego doradztwa. Spółka realizuje samodzielnie projekty dofinansowane z funduszy unijnych.


  StarPlan jest firmą kompleksowo zajmującą się świadczeniem usług doradczych związanych z procesem pozyskiwania finansowania zewnętrznego.

  Biznesplan jest konieczny w przypadkach aplikowania o pozyskanie kapitału obcego funduszy seed capital.

  Wniosek o dotacje unijne jest przydatny w przypadkach ubiegania się o wsparcie z funduszy europejskich.

  Działamy od ponad 5 lat.

  Nasze usługi to opracowywanie dokumentów w procesie aplikowania o kredyt, takich jak: biznesplany, bądź ich części: analiza rynku.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Otrzymanie dotacji finansowej »

  Wejście Polski do Unii Europejskiej dało szansę wielu osobom na rozwinięcie albo rozpoczęcie planowanej spółki dzięki temu że rozdzielane są dotacje ue (Poznań). Unia dofinansowania przekazuje na schematy o różnym charakterze. Ogłaszane są również dokładnie sprecyzowane konkursy ue (Poznań) kierowane do wyszczególnionych, sprecyzowanych grup. Ażeby utrzymać dotacje unijne (Poznań) powinno się złożyć kompletny i właściwie usprawiedliwiony wniosek. Konkursy przeprowadzane są w podziale na kilka etapów, na każdym z kolejnych powinno się spełnić określone wymagania.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze europejskie, fundusze norweskie EOG, dotacje unijne »

  Portal poświęcony dofinansowaniom. Obszerne streszczenie osiągalnych projektów pomocowych zapewni każdej osobie odnalezienie wsparcia na rozwój swojego przedsięwzięcia.Główne zagadnienia portalu dotyczą: Funduszy europesjkich, Ekodotacji z źródeł krajowych i zagranicznych obejmujących Fundusz Norweski i Program Szwajcarski.Kolejny segment dotyczy dotacji osób planujących podjęcie działalności gospodarczej. Obejmuje on wszystkie działania w ramach funduszy strukturalnych umożliwiające podjęcie pierwszej działalności. Ponadto obszernie wskazany został proces aplikowania pod dotacje z urzędu pracy - skierowane do osób bezrobotnych.Wszystkim podmiotom poważanie zainteresowanym aplikowaniem po dotacje - przedsiębiorstwo udziela wsparcia w przygotowaniu dokumentacji, skompletowaniu dokumentacji aplikacyjnej ( wniosek, biznesplan) oraz specjalnych załączników.Specjalnością firmy jest wsparcie udzielane przedsiębiorcom w następujących sektorach:Podmiotom zainteresowanym zapoczątkowaniem działalności eksportowej - pomoc w aplikowaniu po dotacje na udział w targach zagranicznych, przygotowanie planu rozwoju eksportu i dokumentacji dla działania Paszport do eksportu.Podmiotom zainteresowanym inwestycjami w małych miejscowościach ( do 5tys rezydentów) - wsparcie udzielane jest na pozyskanie dotacji z programu Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw.Przy dużych inwestycjach - nasza firma bierze na siebie całe niebezpieczeństwo otrzymania wsparcia - klient nie ponosi żadnych kosztów do momentu otrzymania decyzji o dofinansowaniu.W ramach informatyzacji przedsiębiorstw, wspierania działania automatyzujących procesy biznesowe przedsiębiorcy mogą liczyć na dotacje na integrację systemów informatycznych. Wsparcie nie jest małe i umożliwia otrzymanie dotacji do 2 mln zł. W zestawieniu z bardzo dużą pulą środków osiągalnych w tym działaniu - jest ono jednym z najbardziej interesujących dla potencjalnych wnioskodawców.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • MG PREMIUM Sp. z o.o. »

  Każda firma powinna mieć równe szanse na otrzymanie dofinansowania z UE. Jeśli marzy Ci się niewielka pomoc finansowa, to zgłoś się do nas. Jesteśmy profesjonalnym biurem doradczym, które podpowie Ci, co należy zrobić, aby mieć jak najwyższą szansę na otrzymanie dotacji. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • KDE Pracownia »

  Dostarczamy Państwu generalne badania ewaluacyjne (mn. ewaluacja projektu, programu, polityk, operacyjna, wewnętrzna), badania społeczne (np. percepcja odnawialnych źródeł energii), a także doradztwo strategiczne. Nasza pracownia składa się z czterech działów: pozyskiwania i realizacji, szkoleń, badań i analizy oraz finansów i rozliczenia dzięki czemu w każdym z nich działają najwyższej klasy fachowcy.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ris.mazovia.pl »

  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej ris. mazovia. pl, która ma za zadanie zapoznanie jak największej liczny Mazowszan z projektem Regionalna Strategia Innowacji dla Mazowsza. Celem tego projektu jest zachęcanie przedstawicieli środowiska badawczego i naukowców oraz przedsiębiorców do nawiązywania współpracy, w czasie której będą się oni wymieniać swoim doświadczeniem i osiągnięciami, co pozwoli na wdrożenie innowacyjnych rozwiązań. Więcej informacji o projekcie można przeczytać na ris. mazovia. pl.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo biznesowe - AMBiznes »

  AMBiznes zajmuje się najczęściej coachingiem biznesowym. Robimy szkolenia, doradzamy jak prowadzić biznes i wspomagamy klientów chcących korzystać z funduszy unijnych. Coaching obecnie cieszy się wielką popularnością, szczególnie w większych miastach. Działamy na terenie Poznania ale zachęcamy do skorzystania z naszych szkoleń klientów z całej Polski. Posiadamy w naszych szeregach specjalistów z wielu różnorodnych gałęzi: doświadczonych coachów, wprawnych ekspertów ws. funduszy unijnych, profesjonalistów ws. kierowania projektami. Na naszej stronie można znaleźć całościową ofertę, maile do naszych specjalistów i inne informacje o nas. Zapraszamy do odwiedzin klientów indywidualnych oraz firmowych. Robimy zarówno szkolenia w grupach kilkuosobowych jak i indywidualny coaching. Alicja Majkowska - AMBiznes to na 100% odpowiedni wybór.

  Data dodania: 29 11 2017 · szczegóły wpisu »