Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Firmy związane z hasłem 'automapa europy':

Sortuj po:

 • Automapa - zawsze najnowsza wersja »

  Sklep KupAutomapa.pl umożliwia błyskawiczny (bez konieczności zakładania konta) zakup systemów map nawigacyjnych Automapa Europy i Automapa Polski. Obydwa produkty należą do najdokładniejszych na polskim rynku i umożliwiają precyzyjna lokalizację budynków i adresów.

  Oprogramowanie nawigacyjne automapa opiera się na rzeczywistych adresach,a nie - jak pozostałe mapy nawigacyjne- na adresach przybliżonych. Precyzyjne dotarcie do docelowych punktów ułatwia także baza trójwymiarowych wizualizacji obiektów i ( dla budynków znajdujących się w mniejszych miejscowościach) zbiór dokładnych obrysów.


  Automapa Europy została opracowana we współpracy z najlepszymi firmami kartograficznymi i lokalizacyjnymi z zagranicy. Automapa Polski (która jest zarówno częścią mapy Europy jak i samodzielnym produktem) - na podstawie map wojskowych Sztabu Generalnego Wojska Polskiego. Komfort użytkowania automapay podnosi rozbudowana i ciągle aktualizowana baza punktów użyteczności publicznej takich jak fotoradary, miejsca noclegowe, restauracje, bankomaty czy nawet dworce. Olbrzymi zbiór POI Automapa obejmuje ponad tysiąc rodzajów punktów.

  Sklep KupAutomapa gwarantuje sprawną wysyłkę i - jako autoryzowany przedstawiciel - gwarancje producenta oprogramowania . Obydwie mapy nawigacyjne sprzedawane są w wersji BOX (do samodzielnej instalacji) i współpracują z większością dostępnych w Polsce odbiorników GPS. Automatyczne aktualizacje oprogramowanie i bazy punktów POI gwarantują sprawna i bezpieczna podróż po rejonie praktycznie całej Europy.

  Dzięki ścisłej współpracy z producentem sklep oferuje zawsze najnowszą wersję oprogramowania - na początku 2011 roku jest to automapa 6.8., ale każda kolejna wersja jest u nas dostępna praktycznie w dniu premiery - zarówno jeżeli chodzi o oprogramowanie automapa polski jak i europy. Nasi klienci nie muszą więc zastanawiać się, czy dokonują dobrego wyboru - mają pewność, że dostają to, co najlepsze.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »