Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Firmy związane z hasłem 'auto pomoc':

Sortuj po:

 • P.H.U Robex Pomoc Drogowa »

  P. H. U ROBEX zajmuje się całodobową asystą drogową na drodze 7 dni w tygodniu w obszarach Ciechanów — Płońsk. W takim razie jeżeli jesteś kierowcą samochodu i zdarzyła Ci się kolizja na drodze lub inny niespodziewany wypadek to spółka ROBEX przyjmie każde zlecenie. Siedziba pomocy drogowej mieści się w miejscowości Ojrzeń (niedaleko Ciechanowa) a pozostała zainicjowana przez Roberta Staworko.

  Solidna firma P. H. U ROBEX zaleca reformowanie samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także busów czy motorów — pod nadzorem sprofilowanej zespołu pracowników firmy w przypadku kolizji lub wypadku na drodze. Asysta drogowa pracuje na wysokojakościowych lawetach skutkiem tego uprawnia na terenie całego kraju usługi transportowe pojazdów, maszyn rolniczych, budowlanych czy towarów takich jak: palety, stal, drewno i inne. Dodatkowo firma współdziała z firmami asistance co dozwala na szybkie zdobycie samochodu zastępczego z polisy OC sprawcy.
  P. H. U ROBEX ogromną wagę przywiązuje do zupełnego zadowolenia klienta, zatem w swojej usłudze posiada konkurencyjne ceny i niezawodność w każdym kawałku.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc Drogowa Radom 24h »

  Pomoc Drogowa - Holowanie - jesteśmy dostępni dla Państwa w systemie 24h/7 na terenie całej Polski oraz Europy,
  Obsługa wypadków i kolizji drogowych - odbiór i transport samochodów uczestniczących w zdarzeniach drogowych,
  Transport samochodów osobowych (busów, dostawczych max. 2150kg) z zagranicy oraz na terenie całego kraju,
  Pomoc przy usuwaniu zdarzeń innych - wyciąganie pojazdów z rowów, zasp śniegowych i błota,
  Pomoc przy awaryjnym otwieraniu samochodów - zatrząśnięcie kluczyków wewnątrz pojazdu
  (po wcześniejszym ustaleniu własności pojazdu)

  Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • TOMCAR Tomasz Płocki »

  Firma Tomcar Pomoc Drogowa działa na terenie Malborka i okolic. Oprócz tego pomagamy na terenie całej Polski, a nawet w krajach UE. Już znając nazwę firmy można stwierdzić czym się zajmujemy. Są to przede wszystkim takie usługi jak holowanie oraz całodobowa pomoc drogowa. Na życzenie klienta zajmujemy się też transportem pojazdów. Służy nam do tego laweta. Przyjmujemy do pracy tylko i wyłącznie doświadczonych i sprawdzonych pracowników. Codziennie uczestniczą oni w kursach, dzięki którym nabywają nowe umiejętności. Do pracowników firmy Fast-Trans mamy stuprocentowe zaufanie. To właśnie oni dążą do tego, aby zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapewniamy najwyższą jakość usług i konkurencyjne ceny. Jesteśmy otwarci na współpracę z warsztatami i innymi firmami szukających solidnej firmy transportowej. Pozytywnym aspektem naszej firmy jest fakt, że jej pracownicy są do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu dwadzieścia cztery godziny na dobę. W sytuacji kiedy nie Tomcar nie jest w stanie dokonać realizacji zlecenia dajemy Wam kontakt do zaprzyjaźnionej firmy. Szybko, tanio i bez zbędnych formalności. Pamiętaj, że możesz zwrócić się do nas o pomoc codziennie przez dwadzieścia cztery godziny, bez względu na miejsce wypadku!

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »