Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Leasing

Leasing IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej grupy finansowej IMPULS-LEASING International z siedzibą w Szwajcarii. Firmy leasingowe wchodzące w skład holdingu oprócz Polski są obecne również w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej takich jak, np. Słowacja, Węgry. Jesteśmy pierwszą firmą leasingową w Polsce, która w pierwszym roku działania (rok 2007) osiągnęła wynik sprzedażowy powyżej 100 mln PLN (w leasingu ruchomości). W drugim roku działalności IMPULS-LEASING Polska odnotował 79 % dynamikę wzrostu sprzedaży. Leasing finansowy: w tym modelu do kosztu uzyskania przychodu zalicza się tylko część raty leasingowej stanowiącą odsetki oraz odpisy amortyzacyjne. W leasingu finansowym nie ma wykupu, korzystający staje się właścicielem przedmiotu wraz z zapłaceniem ostatniej raty leasingowej. Transakcje realizowane w tej formie muszą łącznie spełniać trzy warunki: umowa musi być zawarta na czas określony, suma opłat netto musi odpowiadać co najmniej wartości początkowej środka trwałego, umowa musi zawierać postanowienie o prawie Korzystającego do dokonywania odpisów amortyzacji. U nas m.in. leasing samochodowy, leasing sprzętu medycznego, leasing sprzętu budowlanego.

Szczegóły strony www.impuls-leasing.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.impuls-leasing.pl:

Leasing

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kredyty dla firm Łódź »

  Na witrynie można znaleźć parę artykułów odnoszących się do obszaru finansów, które formułują kluczowe właściwości jak również atuty poszczególnych produktów z dziedziny finansów. Treść jest poszerzona o ciekawe informacje z obszaru finansów. Poza tym strona dostarcza odwiedzającym informacji odnoszących się do usług oferowanych przez przedsiębiorstwo ?TU-BEST?, w tym warunki podjęcia kredytu,a także zasady działania punktów płatniczych. Umieszczono na tej witrynie również dane adresowe, telefon, adres e-mail oraz sugestie dojazdu, aby ułatwić kontakt z konkretnym filią.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing samochodów ciężarowych »

  BZ WBK Leasing S.A. proponuje leasing samochodów ciężarowych. Leasing umożliwa w szybki sposób pozyskać nowe auto do firmy. Leasing to możliwość kontrolowania wydatków, poprawa płynności finansowej i konkretne oszczędności na podatkach. Oferujemy błyskawiczną i kompleksową opiekę ? jest możliwość załatwienia nieomal wszystkich formalności w jednym miejscu. Opcja wyboru waluty leasingu, sumy pierwszej wpłaty, okresu trwania i typu leasingu.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Wrocław »

  Silne perspektywy na aktywny rozrost dochodowości, a także unowocześnienie gospodarki, dostarcza Leasing Wrocław. Upoważniony do tego reprezentant Piotr Kryszczuk zrealizuje wszystkich istotnych formalności związanych, z tym interesującym rodzajem zdobywania środków trwałych. Fundamentalnymi plusami naszego leasingu jest głównie kilkuletnia umowa leasingowa, opiewana nawet na 7 lat. Świadczymy leasing pojazdów z fakturą VAT, również dla dopiero ustanowionych instytucji, bez zawikłanych metod, czy dokumentów finansowych. U nas dopuszczalny jest również leasing starszych pojazdów, instrumentarium medycznego, czy leasing zwrotny. Z nami możesz liczyć na niezmiernie intratne warunki zabezpieczenia. Leasing dla firm ułatwia ciekawą procedurę prywatyzacji zebranego majątku, czy efektywnego transferu środków. Z wykorzystaniem naszej wiedzy, metodyce i dobrym warunkom, masz szansę to spełnić.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • ADP Invest KREDYTY NIERUCHOMOŚCI »

  ADP Invest s.c. www.adpinvest.pl działa na rynku od 2000 roku. Jesteśmy grupą specjalistów w dziedzinie finansów, nieruchomości oraz inwestycji - specjalistów współpracujących z nami na stałe bądź na pojedyncze specyficzne zlecenia.Cechy pod kątem, których dobieramy naszych współpracowników to:- wysoki poziom wiedzy merytorycznej. - zapał do rozwiązywania złożonych problemów naszych klientów. - ciągła chęć do podnoszenia kwalifikacji. - wysoki poziom profesjonalizmu.Najlepsze oferty. www.adpinvest.plPorównując oferty i decydując się na konkretny wybór warto skorzystać z naszych usług. Jesteśmy niezależnym pośrednikiem, współpracującym z wieloma bankami, instytucjami finansowymi, firmami developerskimi czy biurami nieruchomości. Nasza praca polega na zawieraniu lub pośredniczeniu przy zawieraniu umów w imieniu lub na rzecz klienta.Kompleksowe doradztwo. www.adpinvest.plADP Invest S.C. to profesjonalny doradca, z usług którego korzystają średnie i duże przedsiębiorstwa, jak i małe firmy oraz osoby prywatne. Nasza porada przyda się zarówno w przypadku poszukiwania odpowiedniej nieruchomości, jak i kredytu z nią związanego. Dysponujemy szeroką ofertą kredytów hipotecznych Pracujący z nami doradcy kredytowi dopasują kredyt do każdego klienta, bez żadnych dodatkowych kosztów. Działamy na rzecz klienta i jesteśmy obiektywni. ADP Invest S.C. wskazując i omawiając kilka ofert, kieruje się wyłącznie potrzebami swojego klienta. Z tego względu polegając na naszej opinii możecie dokonać lepszego wyboru.Podkreślając nasze doświadczenie oraz profesjonalizm pragniemy poinformować Państwa iż działamy zgodnie z Kodeksem Etyki i Standardami Zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz jesteśmy członkamiWielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na samochód »

  GW Finanse doradztwo finansowe to firma, która zajmuje się pozyskiwaniem środków na finansowanie zakupu środków trwałych dla przedsiębiorstw. Podstawowe nasze produkty to kredyt samochodowy i leasing, w szczególności jest to kredyt lub leasing na zakup nowych lub używanych samochodów ciężarowych. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców jak i do osób prywatnych. Oferujemy bezpłatną obsługę i doradztwo, pomagamy i wspieramy przy wyborze optymalnej oferty kredytowej dla Ciebie. Zapraszamy do naszej siedziby lub do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leasingowanie samochodu - czy to ma sens? »

  Fmleasing to portal zawierający przydatną dla osób zainteresowanych leasingiem aplikację iLease. To narzędzie służy do wysyłania zapytań do polskich firm leasingowych. Wystarczy wejść na polecaną przez nas stronę internetową, a następnie wypełnić formularz. Fmleasing to także kopalnia informacji, teoretycznych i praktycznych na temat leasingu. Ponadto - baza ofert samochodów poleasingowych z całej Polski.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leasing budynków Warszawa »

  Każdy przedsiębiorca szuka sposobów na to aby prowadzona przez niego działalność gospodarcza przynosiła zyski, charakteryzowała się niskimi kosztami, oraz racjonalnie wykorzystywała posiadany kapitał. Leasing budynków to elastyczny sposób na zyski i obniżanie kosztów zarówno dla tych przedsiębiorców, którzy posiadają nieruchomości, ale szukają jak najkorzystniejszego sposobu ich wykorzystania, jak i dla tych którzy nieruchomości poszukują, lecz nie posiadają tyle gotówki aby ją nabyć. Leasing finansowy warszawa, leasing operacyjny warszawa, czy leasing zwrotny nieruchomości to jedne z wielu usług leasingowych świadczonych przez Leasing Adviser ? Leasing Nieruchomości.

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leasing urządzeń - inglease.pl »

  Jeśli chcesz skorzystać z najkorzystniejszej i najbardziej zróżnicowanej oferty leasingu urządzeń, koniecznie odwiedź placówkę ING Lease! ING Lease to propozycja stworzona specjalnie dla tych firm i przedsiębiorstw, którym brak odpowiedniej ilości środków finansowych uniemożliwia zakup nowoczesnego sprzętu, który usprawnił i ułatwiłby ich pracę. Oferowany przez na leasing urządzeń to ciekawa opcja, z które skorzystało już wielu Polaków. Dzięki naszemu leasingowi urządzeń małe i średnie przedsiębiorstwa mają w końcu możliwość rozwoju.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem długoterminowy samochodu - getinfleet.pl »

  Jeżeli interesuje cię wynajem długoterminowy samochodu i zastanawiasz się, czy nie skorzystać z tej opcji, koniecznie odwiedź najbliższy twojego miejsca zamieszkania oddział Getin Fleet ? to właśnie tam poznasz różnorodne oferty, które pracownicy naszej placówki idealnie dostosują do wszystkich twoich potrzeb i oczekiwań. Gwarantujemy nie tylko doskonałe samochody, ale i poczucie całkowitego bezpieczeństwa ? podczas trwania umowy to my odpowiadamy za wszystkie przeglądy i ewentualnie kwestie związane z naprawianiem auta.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator leasingowy »

  Leasingstart. pl to strona, która dostarczy Ci wszelkie ważne i praktyczne informacje związane z leasingiem. Możesz tu przejżeć ranking firm leasingowych, ekspozycję ich produktów oraz przekazać zapytanie o ofertę online.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »