Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Pracownia Ochrony Środowiska Ecocare

Pracownia Ochrony Środowiska Ecocare EcoCare świadczy kompleksowe usługi z zakresu szeroko rozumianej Ochrony Środowiska. W ramach usług outsourcingowych oferujemy: * kompleksową opiekę nad wyznaczoną firmą * przygotowanie wymaganych pozwoleń środowiskowych * sporządzanie wymaganej dokumentacji * naliczanie opłat środowiskowych * przeprowadzamy audyty środowiskowe w zakładach pracy * reprezentujemy pracodawców przed organami państwowymiZapraszamy do zapoznania się z naszym podstawowym cennikiem usług !!!

Szczegóły strony ecocare.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę ecocare.pl:

Pracownia Ochrony Środowiska Ecocare

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • DamaBio kosmetyki naturalne i ekologiczne »

  Zajmujemy się importem, dystrybucją i sprzedażą kosmetyków organicznych.W naszym sklepie oferujemy nowe marki wcześniej niedostępne na rynku polskim jak również kosmetyki już obecne na rynku polskim.Wybraliśmy dla Was produkty kierując się nie tylko ich jakością ale również efektywnością i pięknem, produkty, które powstały z szacunku do naszego zdrowia i środowiska w którym żyjemy.Wierzymy, że powrót do natury w dzisiejszych czasach jest najlepszym wyborem dla naszej skóry i zdrowia.Wszystkie kosmetyki, które sprzedajemy spełniają najwyższe standardy jakości w zakresie kosmetyków naturalnych i organicznych: nie zawierają składników chemicznych, ropopochodnych, syntetycznych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin, większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association.Mamy nadzieję, że korzystanie z naszych produktów stanie się dla Was czystą przyjemnością.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • EkoDlaDomu.pl »

  Jeżeli szukacie organicznych kosmetyków, ekologicznych środków czystości, naturalnych olejków eterycznych, odświeżaczy i oczyszczaczy powietrza to dobrze trafiliście. EkoDlaDomu.pl posiada produkty certyfikowane przez Soil Association, EcoLogo, BDIH, NaTrue, ECOCERT, EcoGarantie, EcoControl. A wśród nich m.in:: Alphanova, AmoreBio, Attitude, Avicenna Oil, Bentley Organic, Bio-D, Born to Bio, Earth Friendly Products, Eco Cosmetics, Ecoboom, Ecozone, Lavera, Longona, Masmi, Para Kito, Simply Gentle, Sadosan, Sonett, Tots Bots, Ulrich Naturlich. Nasze produkty są bezpieczne dla Środowiska, 100% biodegradowalne,, odpowiednie dla Wegan. Bezpieczne dla Ciebie i Twojej Rodziny. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekolia.pl - pomoc z zakresu ochrony środowiska »

  Zachęcamy do odwiedzenia portalu ekolia.pl
  Polskie prawo ochrony środowiska reguluje wymagania jakie muszą spełniać firmy z zakresu ochrony środowiska. Nierzadko przedsiębiorcy mają problemy z interpretacją przepisów ustaw czy rozporządzeń lub nie nadążają za ich nowelizacjami.
  Serwis ekolia.pl oferuje bezpłatne porady związane z korzystaniem ze środowiska w firmach. Zespół prowadzący portal stanowią specjaliści zajmujący się ochroną powietrza, ochrona wód, ochroną powierzchni ziemi, ochrona przed hałasem czy gospodarka odpadami. Odpowiedzą oni na wszystkie Państwa pytania związane z ochrona środowiska.
  Na portalu publikowane są wpisy dotyczące: prowadzenia ewidencji odpadów, wyliczania opłat środowiskowych, korzystania ze środowiska, decyzji administracyjnych dotyczących ochrony środowiska, raportów oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko, karty informacyjnej przedsięwzięcia, pozwolenia zintegrowanego, pozwolenia na wytwarzanie odpadów, planu gospodarki odpadami itp. Zapraszamy do czytania i zadawania pytań!

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Decyzja środowiskowa - Ecer Technika »

  Ecer Technika doradza jak prowadzić firmę w zgodzie z przepisami ochrony środowiska. W przypadku nowych inwestycji lub modernizacji istniejących dużych zakładów pomagamy w uzyskaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na której potrzeby sporządzamy raport oddziaływania na środowisko. Ponadto opracowujemy wnioski o uzyskanie innych decyzji administracyjnych takich jak sektorowe pozwolenia emisyjne (powietrze, woda, odpady) lub pozwolenia zintegrowane.W naszej ofercie mamy również usługę rozliczania z opłat za gospodarcze korzystanie ze środowiska, sporządzanie sprawozdań oraz ewidencji odpadów.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odpady »

  Odpady są we współczesnym świecie ogromnym problemem. Ludzie coraz więcej wytwarzają różnych odpadów, a nie każde odpady można potem poddać recyklingu, jak również nie wszystkie są nieszkodliwe dla świata jako naturalnego środowiska. Serwis e-odpady jest stworzony, mając na myśli wszystkich tych, którzy odpowiadają za produkcję lub przetwarzanie odpadów, by za pomocą portalu i Internetu można było łatwo i pozytywnym skutkiem zarządzać odpadami. Serwis e-odpady zawiera przydatne informacje o szerokim zakresie, co zostało docenione nie tylko przez przedsiębiorców, ekologów, ale również przez jury licznych imprez proekologicznych.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Brykiet ze słomy czy drewniany? »

  Interes AB Polska jest mistrzem na własnym rynku w dostawach brykietu z trocin tudzież pozostałych towarów grzewczych. W ofercie jednostki odnajdują się brykiety kominkowe (buk,dąb, brzoza, jesion, olcha) również pellet drewniany zaprojektowany do nowoczesnych piekarników opałowych, boilerów, piekarni. Brykiet jest coraz to zdrowszą alternatywą dla drewna do kominka tudzież koksu. Nie powinno się zapominać o najlepszej współcześnie dogodnej na targu ściółce trocinowej. Ściółki Pellet-Platinum firmy AB Polska stanowią najbardziej dobrym gatunkiem podkładu dla zwierzaków: kobył, bydła, drobiu, zwierząt fretkowych także trzody chlewnej. Gwarantuje im zupełny komfort psycho-fizyczny, zupełną higienę (ogromna chłonność wilgoci) oraz zabezpieczają zwierzę przed mrozem pozostawiając w pomieszczeniu takim jak na przykład stadnina delikatny zapach drewna, redukując tym samym swąd moczu. Wszelki konsument odbiera produkt szczegółowo pasujący do jego potrzeb plus potrzeb hodowli czy stadniny jaką prowadzi.
  Nasz obszar działania to głównie: Kielce, Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Wrocław, Łódź, Suszec, Żywiec, Ruda Śląska i inne. Nie kupuj brykietu i pellets od kokota jeno od nas.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ecoasili Kosmetyki Naturalne »

  Ecoasili Kosmetyki Naturalne
  Miejsce to tworzone jest z pasją i zaangażowaniem ludzi, pewnych, że prawdziwym źródłem piękna i zdrowia jest natura. Oferujemy Państwu kosmetyki naturalna i mineralne, które cechuje doskonała jakość oraz przystępna cena.
  Nieustannie pragniemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów - zarówno tych stałych, jak i potencjalnych. Dla nich też niezmiennie dokładnie czytamy etykiety oraz analizujemy zawarte w kosmetykach składniki.
  Sklep Ecoasili oferuje kosmetyki ekologiczne znanych i renomowanych firm m. in. Apis polski producent kosmetyków z minerałami z Morza Martwego, Ava Laboratorium w której ofercie serie owocowo warzywne, Sylveco kosmetyki zawierające naturalny wyciąg z brzozy, jakim jest betulina oraz rokitnik, Scandia Cosmetics polskie kosmetyki pełne masła Shea/Kartie, zawierające olej arganowy bogactwo soli, mlek do kąpieli, mnogość mydeł naturalnych i bio mydeł. Zestawy kosmetyków Scandia to idealny pomysł na prezent.
  Kosmetyki mineralne linia uzdrowiskowa Sulphur; borowina lub siarka uczyni z Twojej łazienki gabinet, to wspaniale przygotowane produkty także dla osób z chorobami skóry czy alergiami.
  Ecoasili jest dla każdego kto poszukuje naturalnych składników w kosmetykach po bardzo rozsądnych cenach. Nasz asortyment opiera się w większości na produktach polskich. Kupując w naszym sklepie wspierasz polską gospodarkę ponieważ tak my jak i nasi dostawcy to Polskie Firmy.
  Zapraszamy serdecznie do zakupów! Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, profesjonalizm, uczciwość i dołożenie wszelkiej staranności do wzorowego obsłużenia każdego naszego Klienta.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • CE2 - doradztwo i szkolenia w ochronie środowiska »

  Mamy do zaoferowania usługi w zakresie: skutecznej walki z hałasem (Identyfikacja źródeł emisji hałasu metodą ?Beamforming? to przełom w walce z hałasem), kompleksowej obsługi z zakresu Ochrony Środowiska (wyręczymy Państwa w wykonywaniu wszelkich obowiązków wynikających z przepisów prawa. Naszą ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań uwzględniając przy tym możliwości finansowe), implementacji oprogramowania do profesjonalnego zarządzania informacjami środowiskowymi.
  W celu zapoznania się ze szczegółami naszych kompetencji oraz możliwości, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www. ce2. pl.
  Drugim tematem, którym się zajmujemy, są usługi doradcze w zakresie ochrony środowiska.
  Tworzymy opracowania, które są konieczne ze względów prawnych w tym temacie. Poza tym wykonujemy kontrolę stanu przygotowania laboratoriów do audytu prowadzanego przez Polskie Centrum Akredytacji.
  Głównym wyznacznikiem pracy jest wysoka jakość naszej działalności. Możemy pochwalić się, że został u nas wdrożony System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008. Nasi doradcy i konsultanci zaproponują optymalne rozwiązania, dzięki którym spełnicie wymagania zarówno techniczne i organizacyjne jak i prawne.
  Istniejemy na rynku od 2003 roku.
  Nasi konsultanci i eksperci, są wybitnymi fachowcami w swojej dziedzinie, łączą specjalistyczną wiedzę z wieloletnim doświadczeniem.
  Mamy do zaoferowania duży wybór szkoleń (zarówno otwartych jak i zamkniętych) od jednodniowych po trzydniowe. Szkolenia realizowane są w wielkich miastach (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź) jak i w najpiękniejszych polskich kurortach.
  Witamy Serdecznie, CE2 Centrum Edukacji jest nowoczesną Firmą doradczo-szkoleniową, prowadzącą działalność w następujących obszarach: laboratorium oraz ochrona środowiska.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rejestorwanie danych o ptakach »

  Multirejestrator? urządzenie pozwalające monitorować m. in. wysokość, prędkość, tor lotu, gatunek ptaków na lotniskach lub farmach wiatrowych. Aparat rejestruje na dyskach twardych dane, które może wysłać do komputera zdalnego. Sprzęt zaprojektowany i wykonany przez zespół Bioseco, działający na pograniczu nowych technologii informatycznych, elektronicznych oraz ochrony środowiska. Urządzenie jest skierowane do dużych inwestorów, firm badawczych, instytucji naukowych, uniwersytetów i placówek naukowych jak i prywatnych badaczy.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • GEOGRUNT Usługi Geologiczne Tomasz Zielski »

  Firma GEOGRUNT oferuje kompleksowe usługi geologiczne oraz badania geotechniczne gruntu. Towarzyszymy naszym Klientom na każdym etapie inwestycji, a nasze ekspertyzy wykonywane są z najwyższą dbałością. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 03 08 2014 · szczegóły wpisu »