Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

WILO POLSKA Sp. z o.o.


Potrzebujesz mieszadła do oczyszczalni ścieków? Jeśli tak, możemy pomóc.
Początek funkcjonowania działalności miał miejsce w 1994 roku. Oczywiście wiele się zmieniło w stosunku do tego, co było na początku. Na początku pracowało zaledwie kilka osób, obecnie pracowników jest ponad stu.
Nawiązując do samych propozycji, najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się ze stroną firmy.

Szczegóły strony oczyszczanie-sciekow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę oczyszczanie-sciekow.pl:

WILO POLSKA Sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pracownia Ochrony Środowiska Ecocare »

  EcoCare świadczy kompleksowe usługi z zakresu szeroko rozumianej Ochrony Środowiska. W ramach usług outsourcingowych oferujemy: * kompleksową opiekę nad wyznaczoną firmą * przygotowanie wymaganych pozwoleń środowiskowych * sporządzanie wymaganej dokumentacji * naliczanie opłat środowiskowych * przeprowadzamy audyty środowiskowe w zakładach pracy * reprezentujemy pracodawców przed organami państwowymiZapraszamy do zapoznania się z naszym podstawowym cennikiem usług !!!

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Raport oddziaływania na środowisko »

  Większość dużych inwestycji niesie za sobą konieczność wykorzystania metod, które mają za cel bezpieczeństwo środowiska. Wiąże się to z koniecznością wykonania różnych analiz bądź raportów. Za udziałem prac konsultingowych wykonywanych przez firmę ENVO, wszelkie raporty oddziaływania na środowisko, oceny rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń czy też analizy migotania cienia, wykonywane są zawodowo jak i skuteczne. Wymienione powyżej raporty lub analizy przeprowadzane są dla różnego rodzaju jednostek publicznych, które stoją na straży przestrzegania norm mających na celu dbałość o środowisko. Celem profesjonalistów z ENVO, prócz wykonywania analiz migotania cienia bądź też raportów środowiskowych, jest bycie pośrednikiem w procesie inwestycji. Dzięki powyższemu kooperacja między zleceniodawcą, biurem projektującym, a jednostkami publicznymi przeprowadzana jest właściwie.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków »

  Lata doświadczeń nauczyły nas, jak ważne dla inwestorów i dystrybutorów są rozwiązania, które wzbogacają ich ofertę. Właśnie dlatego, specjalnie dla firm działających w obrębie asenizacji ścieków bytowo-gospodarczych przygotowaliśmy ofertę na:
  przydomowe oczyszczalnie ścieków AT
  kontenerowe oczyszczalnie ścieków SX-P
  Nasze usługi kierujemy również do przemysłu - w ofercie mamy szereg wyrobów z tworzyw termoplastycznych (PP, PE, PVC, PVDF). Opracowując je zadbaliśmy o odporność na maksymalnie szeroką gammę środków chemicznych. Do tej grupy produktów należą między innymi:
  zbiorniki cylindryczne i prostopadłościenne
  instalacje przemysłowe
  stacje neutralizacji
  prasy komorowe
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 02 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • EKOAGENT - oczyszczalnie przydomowe Bydgoszcz »

  Specjalizujemy się w projektowaniu, sprzedaży, montażu oraz serwisie przydomowych oczyszczalni drenażowych (drenaż w obsypce z kamienia, na pakietach rozsączających, tunele filtracyjne INFILTRATOR), biologicznych (SBR, hybrydowe, ze złożem biologicznym, z osadem czynnym) oraz hydrofitowych. Zakładamy również oczyszczalnie przyobiektowe m. in, dla hoteli, pensjonatów czy gospodarstw agroturystycznych. Prowadzimy sprzedaż biopreparatów do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków. Przewidujemy takie sposoby płatności jak: gotówka, przelew, sprzedaż ratalna, leasing. Urządzenia oraz technologie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb inwestora w oparciu o przepisy prawne oraz warunki panujące na działce. Ceny oczyszczalni ustalamy na podstawie indywidualnego przypadku: od 6000 zł (w tym załatwienie formalności w Starostwie Powiatowym, wizyta na działce oraz badanie gruntu, montaż oczyszczalni, biopreparat na rozruch i pierwszą aplikację, pomoc przy formalnościach związanych z dofinansowaniem, pierwszy serwis oczyszczalni). Zapraszamy na naszą stronę oraz do polubienia nas na www. facebook. com/ekoagent

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Foureco - urządzenia do oczyszczania ścieków »

  FourECO dostarcza i produkuje szeroki wachlarz urządzeń do mechanicznego oczyszczania ścieków, systemu transportu oraz gospodarki osadami i odpadami. Posiadamy własne zaplecze produkcyjne jak również współpracujemy z wieloma zagranicznymi partnerami będącymi w światowej czołówce producentów urządzeń dla ochrony środowiska. Działamy na terenie całej Polski. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży oczyszczalni ścieków. Wspomagamy budowanie oczyszczalni oraz ich linii technologicznych. Oferujemy montaż urządzeń oczyszczających ścieki, konserwację i serwis tych urządzeń, dodatkowe wyposażenie oraz konsultacje w sprawie wyboru najlepszych rozwiązań.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie MARSEPLAST »

  Marseplast Sp. z o. o. działa na rynku tworzyw sztucznych już od przeszło 20 lat. W tym czasie zdobyła ogromne doświadczenie, które pozwala działać jej prężnie na rynku polskim i międzynarodowym. Jednym z głównych celów naszej działalności jest stałe podnoszenie jakości naszych usług i produktów, system obsługi klienta polegający na indywidualnym traktowaniu każdego z nich, jak również terminowość dostaw. nnProduktynProduktyDetale powstające w naszej firmie produkowane są w oparciu o nowoczesną technologię i cechują się wysoką jakością oraz funkcjonalnością. Nasze produkty powstają w dwóch technologiach produkcji: rotomolding i wtrysk. nnUsługinUsługiNasze zaplecze technologiczne umożliwia przygotowanie i prowadzenie od początku do końca procesu produkcji danego wyrobu. Świadczymy usługi w zakresie formowania rotacyjnego (rotomoulding, rotomolding) oraz formowania wtryskowego.

  Data dodania: 19 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • I4tech Sp. z o.o. - oczyszczanie powietrza i ścieków »

  Firma i4tech Sp. z o. o. została utworzona w 2011 roku z przekształcenia firmy inżynierskiej Elektromontaż – 3 Katowice. Wraz z rozwojem firmy zadania były poszerzane o kompleksowe wykonawstwo całych obiektów inżynierskich. Uzdatnianie wody przemysłowej i pitnej; oczyszczanie powietrza; oczyszczanie ścieków czy też odazotowanie spalin i odsiarczanie spalin, dezodoryzacja - oto niektóre przykłady wykonywanych przez nas usług. Podstawowym zakresem naszej działalności jest projektowanie i wykonawstwo kompletnych instalacji przemysłowych, ich modernizację w zakresie dostosowania do nowych potrzeb środowiskowych lub wymogów prawnych, a także automatyzację procesów przemysłowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony celem poznania pełnej ofert firmy i4tech.

  Data dodania: 23 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odbiór zużytego oleju »

  Eco Solution to firma, dzięki której pozbędziesz się problemu z nadmiarem odpadów w Twojej firmie. Obsługujemy firmy garmażeryjne, piekarnie, restauracje i wiele innych! Dzięki nam pozbędziesz się odpadów takich jak odpady kat 3, czy zużytego oleju. Nasza firma udostępni Państwu specjalne pojemniki, w których można przechowywać odpady do momentu naszego przyjazdu. Dodatkowo za każdy litr starego oleju, płacimy kwotę adekwatną do stopnia jego przepracowania. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 11 2019 · szczegóły wpisu »