Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

ECOTHERM


Ecotherm to firma, która pojawiła się na rynku w 1993 roku. Na początku funkcjonowania daliśmy się poznać jako działalność, która wdraża nowatorskie i energooszczędne rozwiązania dotyczące instalacji grzewczych, (co ważne, firma zapewnia kompleksowość), klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
Warto również wiedzieć, że możemy zająć się instalacjami w domach jednorodzinnych oraz większych obiektach.

Szczegóły strony pompy-ciepla.waw.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę pompy-ciepla.waw.pl:

ECOTHERM

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Docieplanie budynków »

  Firma Ekofiber wykonuje termoizolację w technologii wdmuchiwania (metodą blow-in) z celulozy. Działalność prowadzimy głównie na terenie całej Polski oraz państw sąsiadujących. Oferujemy metodę docieplania budynków skutecznie izolująca stropy, stropodachy wentylowane, połacie dachowe, ściany zewnętrzne i działowe w budynkach mieszkalnych, przemysłowych i inwentarskich, halach produkcyjnych, chłodniach, halach sportowych. Oferujemy Państwu ocieplenie budynków trudno dostępnych miejsc bez tworzenia się mostków termicznych, które w tradycyjny sposób zawsze powstają i powodują ogromne straty ciepła. Dzięki metodzie wdmuchiwania uzyskujemy jednolitą warstwę izolacji która w pełni zapewni Państwu oczekiwane parametry cieplne i nie będą występowały szczeliny na łączeniach powodujące również straty cieplne jakie można zaobserwować w przypadku zastosowania powszechnie stosowanych materiałach termoizolacyjnych. Nasza termoizolacja skierowana jest do szerokiego grona osób zainteresowanych ociepleniem, dociepleniem, wygłuszeniem nowych jak i już istniejących budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kominki i piece wolnostojące Kraków »

  Kraków to nie od dzisiaj stolica stylu i dobrego smaku. Kominki z Krakowa zdobyły sobie uznanie wśród klientów z całej południowej Polski. Krakowska firma Kominki GP oferuje nie tylko nowoczesne, proste i surowe w swej formie kominki doskonale skomponowane z współczesnymi wnętrzami. Produkujemy i montujemy stylowe marmurowe portale kominkowe, pałacowe obudowy kominkowe, kominki do rezydencji i dworów i kamienne fasady kominków.Nowe czasy to nowe wyzwania, także w branży kominkowej. Okres gdy obowiązującą formą kominka były tradycyjne kominki rustykalne z piaskowca z drewnianą belką minął już bezpowrotnie, jakkolwiek kominki w starym stylu są ciągle wspaniałym ukoronowaniem domku letniskowego lub wiejskiej rezydencji. Niezastąpione ciepło kominka wykończonego drewnem i piaskowcem z delikatnymi akcentami marmuru nadal ma wielu zwolenników.Otwierając się na najnowsze trendy stale poszerzamy katalog oferowanych kominków i obudów kominkowych. Podejmujemy się wykonania najbardziej nietypowych i niebanalnych projektów kominków.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tani opał »

  Nasza witryna prezentuje firmę skład węgla wrocław. Znajdziecie tutaj Państwo aktualne ceny taniego opału, który mamy w ofercie, czyli węgiel i koks. W przypadku takiej konieczności oferujemy przewóz do klienta naszymi samochodami w rejonie województwa dolnośląskiego, informacja ta też jest konkretniej przedstawiona w witrynie. Zapraszamy także kupców indywidualnych jak i hurtowych do kupna na naszym składzie węgla wrocław. W przypadku pytań o tani opał i niejasności zachęcamy do zwracania się z tym do nas, szczegółowe dane znajdują się w dziale kontakt. w naszym serwisie także zostały zawarte bazowe informacje o naszych produktach, dodatkowo to skąd one pochodzą.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kotły kondensacyjne jednofunkcyjne »

  Zastanawiasz się w jaki sposób można zapewnić tanie ogrzewanie dla Twojego biura lub mieszkania? Dotychczasowe sposoby nie sprawdziły się i postanowiłeś zainwestować w skuteczne i ekonomiczne kotły gazowe? Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie nowatorskiej technologii jaką dają kotły kondensacyjne. Ich instalacja umożliwia umożliwia uzyskanie ciepła przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Są świetnym rozwiązaniem dla wszelkiego typu pomieszczeń.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pompa ciepła »

  Biała energia staje się coraz bardziej popularna nie tylko w państwach wysoko rozwiniętych, ale też w krajach takich jak Polska. Obecnie technologia ta, wkracza do naszych gospodarstw domowych, ingerując w system zasilania ich w energię elektryczną i cieplną. Co bardzo wpływa na koszty ponoszone na dostarczenie energii do gospodarstwa domowego. Firma Sanvent, to polska marka, trudniąca się serwisem i instalacją urządzeń, do uzyskiwania energii odnawialnej. Firma Sanvent zajmuje się montażem takich urządzeń, jak na przykład: pompy ciepła gruntowe, kolektory słoneczne, instalacje solarne, systemy solarne. Przedsiębiorstwo postawiła sobie za cel popularyzację nowoczesnych technologii wykorzystujących Energię odnawialną. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są tylko przez pracowników naszej firmy. Nie korzystamy z ekip podwykonawczych. Każdy kontrahent otrzymuje 5letni okres rękojmi oraz może liczyć na wszelkie wsparcie podczas całego czasu eksploatacji urządzeń firmy Sanvent. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych pracowników, takich jak monterzy, doradcy handlowi i projektanci. Zachęcamy do zapoznania się z technologią, która umożliwia nie tylko oszczędność, ale też długowieczność. W celu nawiązania kontaktu, wystarczy wpisać w popularną wyszukiwarkę internetową wybrane słowa kluczowe: pompa ciepła warszawa, kolektory słoneczne warszawa, dotacje solary, dotacje kolektory, dofinansowanie solary, dofinansowanie kolektory.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • MikMar producent kotłów co »

  Firma MIKMAR powstała w 2001 roku. Wcześniej blisko piętnastoletnie doświadczenie założycieli firmy w branży kotlarskiej spowodowało wprowadzenie na rynek produktów, które bardzo szybko zostały zaakceptowane przez nabywców. Od samego początku stawiamy na bardzo intensywny rozwój, a zdobyte doswiadczenie i czerpanie wiedzy z najnowszych osiągnięć techniki wykorzystujemy do podnoszenia jakości oferowanych wyrobów i staramy się zaspokoić wymagania naszych klientów.


  Wykwalifikowany zespół pracowników oraz wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych powoduje podoszenie stylistyk i jakości rozwiązań konstrukcyjnych oferowanych kotłów. Współpraca z Instytucjami oraz innymi zakładami produkującymi kotły c. o. daje efekty w postaci nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań, mającychwpływ na efekt modernizowania i udoskonalania naszych produktów.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Systemy grzewcze, ogrzewanie domu | E-heat »

  Oferuje zakup internetowy artykułów do systemów grzewczych, m. in. kotły, folie do ogrzewania podłogowego, pompy, grzejniki i inne produkty, marek takich jak Sotralentz, Wilo, Defro, Diamond, Euroster i innych. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Drewno kominkowe Łódź »

  W okresie zimowym potrzebujemy drewno kominkowe oraz rozpałkę. Strona internetowa prezentuje bardzo opłacalną ofertę firmy funkcjonującej od 10 lat dla każdego, przede wszystkim zainteresowanym z obszarów: Rybnika, Zabrza, Chorzowa oraz Rudy Śląskiej. Najlepszym potwierdzenie wysokiej jakości drewna kominowego oraz rozpałki jest olbrzymie grono zadowolonych klientów, który w każdą zimę powracają. Atrakcyjne ceny powodują, że oferta spółki drewno kominkowe zyskuje nowych interesantów. Drewno do kominków sprzedawane przez naszą firmę charakteryzuje się wysoką wartością spalania.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • SWEDO - pompki skroplin »

  Jako producent pompek skroplin dobrze wiemy czego od tych urządzeń oczekują specjaliści. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze urządzenia były wykonane z wysokiej jakości materiałów i cechowały się szczelnością. Na naszej stronie internetowej znajdziecie parametry techniczne naszych pompek do skroplin.

  Data dodania: 21 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • 4DOM Łomianki »

  Ogrzewanie podłogowe ze względu na szereg swoich zalet zyskuje w Polsce coraz większa rzeszę zwolenników, którzy mają świadomość oszczędzania, ekologii i komfortu. Jeśli tak jak my, są Państwo zdania, że warto skupić się na budowaniu domu, który będzie służył środowisku i w dodatku będzie energooszczędny – zajrzyjcie koniecznie na naszą stronę: 4dom. com. pl.

  Data dodania: 22 07 2019 · szczegóły wpisu »