Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

P.P.H.U Galemar


Prowadzona przez nas firma Galemar z powodzeniem działa na lokalnym rynku już od 2005 roku. Jako firma kamieniarska jesteśmy w stanie naszym klientom zaoferować niezwykle bogaty wybór kamienia naturalnego. W swej ofercie posiadamy między innymi kostkę granitową, krawężniki, kruszywa, kamień murowy, elewacje i okładziny ścienne, jak i również rzeźby w granicie. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty.

Szczegóły strony www.galemar.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.galemar.pl:

P.P.H.U Galemar

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adaptacje Kraków. »

  Najlepsza załoga budowlana w obszarze Krakowa i okolic. Posiadamy wsparcie w postaci własnego składu budowlanego oraz własną mieszalnię farb i tynków. Wdrażamy zarówno maleńkie zlecenia jak i rozlegle budżetowe inwestycje. Współpracujemy z gigantami branży budowlanej od wielu lat, dlatego też jesteśmy w stanie przedstawić bardzo atrakcyjne ceny na towary budowlane. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie: remonty Kraków oraz wielu innych usług z branży budowlanej w obszarze Krakowa i okolic. Watpliwości ? Możemy je rozwiać. Specjalnie dla Państwa przygotujemy początkowe wyceny całkowicie za darmo. Większość klientów nie wie, jaki będzie faktyczny nakład pieniężny zlecenia. Adapt remonty Kraków przygotuje dla Państwa wstępny projekt, zwrócimy uwagę na wszystkie istotne elementy, których mogli Państwo nie uwzględnić.Niewątpliwym atutem jest kierowane przez nas biuro księgowo-rachunkowe. Działalność w tym sektorze umożliwia nam zarówno niezawodność wycen oraz inwestycji, jak i zaoferowanie naszym klientom stałej kooperacyj w obszarze rozliczeń finansowych.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamień dekoracyjny »

  Nasza firma trudni się sprzedażą kamienia ogrodowego dla zaspokojenia potrzeb klientów indywidualnych jak i centrów oraz sklepów ogrodniczych.
  Stosowanie kamienia w budownictwie i aranżacjach terenów zielonych gwarantuje wyjątkowość indywidualnym realizacjom. Kilkanaście lat pozwoliło nam na dopracowanie wielu szczegółów. Obecnie możemy powiedzieć o sobie z dumą, że należymy do ścisłej czołówki polskich firm specjalizujących się w dystrybucji kamienia i grysów ozdobnych.
  W naszym asortymencie mieści się kilkanaście rodzajów kamienia ozdobnego, grysy i żwiry kolorowe w różnych granulacjach oraz keramzyt.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blaty kamienne »

  Firma Marmica zajmuje się od wielu lat produkcją elementów z kamienia, konglomeratu i marmuru. Dla naszych klientów mamy ofertę obejmującą wiele różnych produktów z wyżej wymienionych surowców. Szczególnie polecamy blaty kuchenne i łazienkowe oraz stopnie schodowe, które sprawią, że państwa dom, mieszkanie lub kuchnia nabiorą nowego, eleganckiego wyglądu. Naszych klientów obsługujemy od A do Z, wykonujemy za was wszystkie niezbędne pomiary, transportujemy elementy i montujemy je we wskazanych przez państwa miejscach. Odwiedź naszą stronę internetową i przekonaj się jak profesjonalne tworzymy produkty oraz jak korzystną możemy zaproponować ci ofertę. Jesteśmy jednocześnie bezpośrednim importerem dlatego też możemy dla państwa zaoferować bezkonkurencyjne ceny kamienia. Oferowane przez naszą firmę produkty cechują są ponadczasowym wyglądem, niesamowitą estetyką oraz wytrzymałością która zawstydza produkty konkurencyjnych producentów.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Piaskowanie, i renowacja ścian z cegły i kamienia »

  Specjalizujemy się w starych oraz zabytkowych obiektach.
  Wykonujemy:
  - prace murarskie związane z wykonaniem różnego rodzaju ścian i sklepień z cegły i kamienia;
  - odbudowa ścian ? uzupełnianie ubytków oraz całych fragmentów murów w tym również elementów o skomplikowanym wystroju architektonicznym;
  - czyszczenie ścian ceglanych i kamiennych z różnego rodzaju zanieczyszczeń;
  - precyzyjne czyszczenie cegły i kamienia metodą niskociśnieniowego piaskowania i hydropiaskowania;
  - wzmacnianie starych, kruszących się cegieł;
  - hydrofobizowanie cegły i kamienia;
  - usuwanie przebarwień ze ścian;
  - scalanie kolorystyczne.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Kamieniarski Graniteks »

  Usługi kamieniarskie nasz zakład świadczy nieprzerwanie już od 1947 roku. Zakład Kamieniarski Wicherek mieści się w Poznaniu, ale nasze nagrobki zamawiają klienci z całej Polski. Zajmujemy się cięciem i obróbką kamienia naturalnego. Montujemy nagrobki, pomniki i galanterię cmentarną z kamienia naturalnego. W ofercie posiadamy szeroki wybór bardzo trwałego granitu w bogatej kolorystyce. Klientom proponujemy katalog nagrobków standardowych, realizujemy także projekty indywidualne.

  Data dodania: 06 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Brukarstwo Tomaszek »

  Firma Tomaszek zajmuje się układaniem kostki brukowej, małymi pracami ziemnymi przy użyciu minikoparki i miniładowarki a także transportem różnego rodzaju kruszyw (kamienia, żwiru, piachu). Swoje usługi wykonujemy na terenie Tarnowa, Dębicy i okolic.

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chodacki T.J. Zakład kamieniarski s.c. »

  W naszej firmie zajmujemy się realizowaniem dla naszych klientów szerokiego zakresu wyrobów kamieniarskich. Doświadczenie, które posiadamy na rynku, na którym działamy już od 1960 roku pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie poszczególnych usług w sposób zarówno profesjonalny jak też kompleksowy a jednocześnie przez zespół doświadczonych specjalistów, co przekłada się na stylistykę oraz jakość nagrobków, parapetów, galanterii nagrobnej.

  Data dodania: 27 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • J.P. Pilch Sp. z o.o. »

  Jppilch to firma, która oferuje nowoczesne posadzki wykonane z najwyższej jakości materiałów naturalnych. Materiał ten doskonale prezentuje się w zestawieniu ze stalą szkłem i drewnem. By odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, nasza firma oferuje najlepszej jakości płyty z kamienia naturalnego o różnorodnych wykończeniach.

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Kamieniarski Graniteks inż. Grzegorz Wicherek »

  Firma Nagrobki Wicherek powstała 60 lat temu. Tworzy ponadczasowe, wyjątkowo trwałe nagrobki granitowe, z których można będzie korzystać przez wiele lat, bez żadnych problemów. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu. Obecni właściciele firmy kontynuują tradycję rodzinną. Dbają o to, aby klienci otrzymywali najwyższej jakości nagrobki.

  Data dodania: 20 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Uni Bud Marmury »

  Czym charakteryzują się nasze projekty? Przede wszystkim w naszej propozycji znajdziesz naturalne piękno kamienia, które w naszych rękach łączymy z użytecznością. Wszyscy potrzebujemy ukrycie luksusu, a nasze produkty zapewniają takie właśnie poczucie. Chętnie wysłuchamy twoich pomysłów i zaproponujemy nasze rozwiązanie.

  Data dodania: 04 12 2018 · szczegóły wpisu »