Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Sztulpa - usługi gazownicze/gazowe, Szczecin

Sztulpa - usługi gazownicze/gazowe, Szczecin Jesteśmy szczecińską firmą, która specjalizuje się w montażu instalacji gazowych, wodnych i centralnego ogrzewania oraz dokonuje ich konserwacji i przeglądów technicznych. Potrzeby i życzenia klientów są dla nas absolutnie najważniejsze, dlatego stawiamy na jakość i dokładność świadczonych przez nas usług, w czym pomaga nam doświadczenie zebrane podczas pracy od roku 1996. Cenimy sobie długoterminową współprace w zaufaniu. Nasi pracownicy mają odpowiednie kompetencje i uprawnienia do zrealizowania napraw awaryjnych, poprzez założenie instalacji i sieci gazowych, kanalizacyjnych oraz wodociągowych w domkach jednorodzinnych, wspólnotach mieszkaniowych oraz spółdzielniach z którymi współpracujemy, ale także dużych projektów komercyjnych i przemysłowych. Cieszymy się na wspólną współpracę w przyszłości!

Szczegóły strony sztulpa-gaz.szczecin.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę sztulpa-gaz.szczecin.pl:

Sztulpa - usługi gazownicze/gazowe, Szczecin

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hydraulik Kraków »

  Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją. Na rynku prowadzimy działalność nieprzerwanie od 24 lat. W trakcie tych lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie w wykonawstwie instalacji sanitarnych. Kompleksowo wykonujemy: instalacje wodociągowe, instalacje kanalizacyjne (kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa), instalacje gazowe, instalacje co, ogrzewanie podłogowe wodne oraz montaż kotłowni. Zapewniamy nie tylko montaż instalacji sanitarnych, ale także fachowe doradztwo. Naszą specjalnością jest wykonawstwo instalacji sanitarnych w budownictwie jedorodzinnym, wielorodzinnym, usługowym itp. Stale współpracujemy z wiodącymi producentami techniki grzewczej i sanitarnej. Nasze usługi hydrauliczne świadczymy w obrębie województwa małopolskiego, głównie w Krakowie.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kuchenki gazowe Poznań »

  Bogata oferta kotłów gazowych i urządzeń grzewczych m.in. Junkers. W asortymencie naszego sklepu gazowniczego wytwory producentów Termet i Ariston. Na specjalne życzenie klienta kotły innych firm (BROTJE, BERETTA, JUNKERS GRUPA BOSCH) sprowadzane są na zamówienie. Długotrwała gwarancja, kompetentna i profesjonalna obsługa, bezpłatny parking. ULGAZ, ul. Północna 6, Poznań, tel./fax. 61 852 62 63, tel. kom.: 600 940 108/602 814 194, email: biuro@ulgaz.pl.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • KOESTER Polska Sp. z o.o. »

  Jako firma KOESTER Polska zajmujemy się szeroko pojętymi izolacjami przeciwwodnymi budynków. Jesteśmy firmą-córką działającego w Niemczech przedsiębiorstwa KOESTER BAUCHEMIE AG i funkcjonujemy w branży materiałów budowlanych od roku 2005. Zapewniamy skuteczne rozwiązania wszelkich problemów związanych z niekorzystnym wpływem wilgoci i wody na budynki - dostarczamy odpowiednie materiały, oferujemy usługi naszych doradców technicznych oraz prowadzimy szkolenia dla wykonawców prac hydroizolacyjnych.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Kraków TANIO »

  Hydraulik Kraków zapewnia kompleksowe usługi hydrauliczne na terenie Krakowa i okolic.Wykonujemy kompleksowe instalacje sanitarno-grzewcze, gazowe oraz wodno-kanalizacyjne zewnętrzne i wewnętrzne w budynkach mieszkalnych, a także budynkach użyteczności publicznej. Dodatkowo zajmujemy się także modernizacją instalacji już istniejących.Stały kontakt z partnerami handlowymi wiodących firm z branży sanitarno grzewczej umożliwia nam ciągły rozwój i sprawia że nasze usługi hydrauliczne stoją na najwyższym poziomie.Warto zauważyć, że oprócz profesjonalnie wykonanych napraw na wszelkie świadczone usługi udzielamy gwarancji!Najczęściej wykonywane przez nas usługi hydrauliczne to:błyskawiczne reakcje na awarie hydraulicznenaprawa zatkanego zlewuczyszczenie kanalizacjiinstalacje hydrauliczneczyszczenie syfonuprzepychanie rurZapraszamy!

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spawanie instalacji gazowych, Kraków »

  Zajmujemy się wykonywaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania (c.o.) oraz gazowych, a także świadczymy drobne usługi hydrauliczne (np. cieknący nieszczelny kran, urwany, uszkodzony zawór).Specjalizujemy się w: instalacji pomp ciepła, solarów, kotłowniach, przeróbkach starych instalacji oraz wykonywaniem nowych instalacji. Oferujemy usługi z zakresu spawania gazowego (spawanie instalacji, przeróbki istniejących instalacji gazowych, wymiana instalacji gazowych.)Dużo uwagi poświęcamy propagowaniu technologii pomp ciepła jako efektywnego rozwiązania służącego ogrzewaniu budynków i ciepłej wody.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis instalacji ppoż. »

  Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak ważny jest dobrze funkcjonujący alarm przeciwpożarowy w domu, biurze. Dzięki temu zabezpieczeniu można uratować swój cały dobytek przed zniszczeniem w pożarze. Więc koniecznie trzeba zainstalować taki alarm. Ale to nie koniec. Jeśli już taki alarm jest zainstalowany to trzeba pamiętać że należy przeprowadzać jego serwis minimum raz do roku. Dzięki temu ma się pewność że wszystko działa prawidłowo. http://www. bobson. waw. pl/systemy-alarmow-pozarowych. html

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • PRZEGLAD szczelnosci instalacji,GAZ,owej »

  FIRMA instalacyjno, gazowa E. R-GAZ POLECA:
  KONTROLA, szczelności, instalacji, GAZ, owej, PRÓBY ciśnieniowe
  Przeglądy coroczne instalacji, GAZ, owych w budynkach i mieszkaniach.
  Usuwanie nieszczelności :
  -na pionach i poziomach do zaworu przy liczniku na zlecenie adm. lub wł. budynku.
  -od licznika + urządzenia, GAZ, owe. na zlecenie lokatora
  Coroczne przeglądy / Prawo Budowlane art. 62 pkt 1c/ potwierdzone protokołami należy przechowywać w książce budynku.
  AUTORYZOWANY instalator Firmy JUNKERS
  POGOTOWIE, GAZ, owe tylko Kraków/8-20/ dojazd do 1 godz.
  UPRAWNIENIA budowlane!! GWARANCJA, SOLIDNOŚĆ, VAT
  KONTAKT : Tel: 124210922, 607512211, ergaz4@interia.pl

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • NAPRAWA,montaz urzadzen,GAZ,owych,sanitarnych »

  FIRMA instalacyjno, gazowa E. R-GAZ POLECA:
  AUTORYZOWANY instalator Firmy JUNKERS
  Naprawa, konserwacja, przeglądy okresowe, czyszczenie nagrzewnic, montaż urządzeń, GAZ, owych własnych i powierzonych
  /piecyki łazienkowe, kuchenki 2-pal i 4-pal, kotły co. /
  KONTROLA szczelności urządzeń, GAZ, owych, Usuwanie nieszczelności
  POGOTOWIE, GAZ, owe tylko Kraków/8-20/ dojazd do 1 godz.
  UPRAWNIENIA budowlane!! GWARANCJA, SOLIDNOŚĆ, VAT
  KONTAKT : Tel: 124210922, 607512211, ergaz4@interia.pl

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi Wojciechowski Sp. z o. o. Wałbrzych »

  Wojciechowski to znana firma działająca na terenie Wałbrzycha i okolic. Wieloletnie doświadczenie spowodowało, że jest to obecnie jedna z najlepiej rozwijających się firm w Polsce. Firma posiada różnorodną ofertę dźwigów o różnych parametrach. Szczegóły oferty można sprawdzić na ich stronie, na którą serdecznie zapraszamy. Ponadto, Wojciechowski to również wykwalifikowani pracownicy, utrzymujący swój standard pracy na najwyższym poziomie. Nie zastanawiaj się i skontaktuj się z firmą Wojciechowski, za pomocą danych dostępnych na stronie lub gotowego formularza.

  Data dodania: 13 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ksztaltkielektrooporowe.pl »

  Firma sprzedająca kształtki elektrooporowe oraz inne materiały niezbędne do stworzenia instalacji wodno - kanalizacyjnej lub gazowej. Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość, konkurencyjna cena oraz solidność wykonania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która dostępna jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 18 09 2019 · szczegóły wpisu »