Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Usługi geodezyjno - kartograficzne Wodzisław Śląski

Usługi geodezyjno - kartograficzne Wodzisław Śląski Geodeta Wodzisław Śląski, Radlin, Rydułtowy, Lubomia, Gorzyce i okolice.

Wysoka jakość wykonywanych usług, terminowość oraz zaangażowanie.

Wykonujemy następujące usługi:
- mapy do celów projektowych
- wytyczenia obiektów oraz przyłączy
- obsługa geodezyjna budów
- geodezyjne pomiary powykonawcze
- podziały nieruchomości
- wznowienia granic
- sporządzania map w formie cyfrowej

Szczegóły strony www.geodezjawodzislaw.pl:

Komentarze:

 • geodeta z Brzegu » (raport)

  Współpracowałem z tym geodetą na większej budowie na dolnym śląsku. Mogę powiedzieć, że ten geodeta do dobry fachowiec w każdym calu.

  Data dodania: 30 12 2018

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.geodezjawodzislaw.pl:

Usługi geodezyjno - kartograficzne Wodzisław Śląski

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Geologia Poznań »

  MK jest firmą projektowo ? wykonawczą działającą na terenie całego kraju. Nasza działalność koncentruje się przede wszystkim na świadczeniu usług z zakresu geologii i górnictwa, energetyki oraz ochrony środowiska. Specjalizujemy się w prowadzeniu geologicznej obsługi inwestycji w pełnym zakresie. Realizujemy również projekty z dziedziny budownictwa energooszczędnego i pasywnego (pompy ciepła, audyty i certyfikacja energetyczna). Szczególną uwagę poświęcamy zagadnieniom dotyczącym ochrony środowiska.Oferujemy pomoc w załatwianiu procedur prawno ? administracyjnych związanych z procesem inwestycyjnym oraz wykonanie opracowań środowiskowych. Zapewniamy wysoki poziom usług poparty wiedzą i wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników oraz kompleksowe doradztwo techniczne na wszystkich etapach inwestycji. Firma nieustannie poszerza zakres działalności, w celu sprostania rosnącym potrzebą odbiorców. Z naszych usług korzystają zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Godezjne - Sucha Beskidzka »

  Nasza firma oferuje pełny zakres usług geodezyjnych dla instytucji publicznych i klientów prywatnych. Usługi są wykonywane na terenie powiatu suskiego, wadowickiego, żywieckiego.Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie za przystępną cenę,dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem i systemem pomiarowym. O naszych umiejętnościach i solidnym podejściu przekonało się już wiele osób.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Wodzisław Śląski »

  Geodezja łącznie z kartografią stanowią kategorie ściśle ze sobą powiązane. Mimo że każdy specjalista od dokonywania podziału uprawnych ziem lokalnych czy działek o charakterze rekreacyjnym nie robi trudnych map świata, to zdolność naszkicowania wyników prac pomiarowych jest niezwykle ważne w tym zawodzie. Geodeta Wodzisław Śląski reprezentujący, poprzez przygotowanie planu, przedstawia rezultaty miernicze. Stosowane symbole ma wymiar uniwersalny, zaś przygotowanie właściwego szkicu obszaru jest zrozumiałe dla każdego, bez względu na znajomość języków. Geodeta Wodzisław Śląski reprezentujący posiada konieczność stworzenia odpowiednich dokumentów graficznych, które będą stanowiły podstawową informację nie tylko dla samych projektantów i budowlańców, ale również będzie niezbędną dokumentacją archiwalną, pozwalającą odnaleźć uszkodzony wodociąg bądź linię energetyczną. Prace inwestycyjno-budowlane w rejonie Wodzisławia przeprowadzane są stale i będą również prowadzone w kolejnych latach. Możliwość wykorzystania tego rodzaju dokumentacji sprawia, że można wydajnie zmniejszać koszty inwestycji. Geodeta Wodzisław Śląski reprezentujący realizuje tego rodzaju plany na każde zlecenie.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Warszawa »

  Geodeta Warszawa - geodeta uprawniony biegły sadowy mgr inż. Tomasz Puźniak oferuje profesjonalne usługi geodezyjne w atrakcyjnych cenach. Wieloletnie doświadczenie oraz bogata wiedza z zakresu geodezji, prawa i nieruchomości pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. ie boimy się podejmować realizacji nawet najbardziej nietypowych prac. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Staramy się zapewnić Państwu: niską cenę, najwyższą jakość usług, krótki termin realizacji oraz pełną dyspozycyjność.

  Data dodania: 21 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • GeoMakro Barbara Płocharska - geodezja »

  Firma GeoMakro - usługi geodezyjne i kartograficzne.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, oferujemy profesjonalne usługi oraz krótkie terminy realizacji powierzanych zleceń.

  Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz mazowieckiego. Siedziba firmy znajduje się w Toruniu. Oferujemy dojazd do klienta.

  Zakres świadczonych usług:
  - podziały i scalenia nieruchomości
  - mapy do celów projektowych pod różnego rodzaju inwestycje
  - wytyczenia oraz inwentaryzacje obiektów budowlanych
  - wznowienia oraz okazanie znaków granicznych nieruchomości
  - inne zadania wymagające obecności geodety

  ZAPRASZAMY!!!

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • GOSPODARSTWO ROLNO-OGRODNICZE JERZY WENTA »

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą działek budowlanych w Kościerzynie. Działki znajdują się między ulicami Kartuską, Łąkową i Karpiową. W pobliżu Jezioro Gałęźne. Atrakcyjna i cicha okolica. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja Warszawa - Inwestgeo »

  Jesteśmy firmą, która wykonuje usługi geodezyjne na terenie Warszawy, Pruszkowa, Ożarowa Mazowieckiego, Łomianek oraz innych miejscowoœści znajdujących się w pobliżu Warszawy. Naszą specjalnością jest geodezyjna obsługa inwestycji. W przypadku dużych zleceń świadczymy usługi na terenie całego kraju. Wykonujemy zlecenia zarówno dla dużych firm z branży budowlanej jak również małych inwestorów oraz osób prywatnych.

  Jeśli potrzebujesz mapy do celów projektowych, wytyczenia lub inwentaryzacji budynku i przyłączy nasza firma zapewni ci szybką i profesjonalną obsługę w przystępnych cenach.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • GEO-SPOT Usługi geodezyjne, Geodeta - Świdnica, Wrocław »

  Grupa GEO-SPOT powstała w celu połączenia wieloletnich doświadczeń z różnych dziedzin szeroko pojętej geodezji i kartografii, nabytych przez dwie firmy geodezyjne:

  GEO-SPOT Biuro Geodezji Krzysztof Krzeszowski z siedzibą w Strzegomiu, powiat świdnicki. Założycielem firmy jest absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, geodeta który od 2008 roku zdobywał doświadczenie zawodowe w branży usług geodezyjnych i kartograficznych w pracach zlecanych głównie przez duże biura projektowe, największe firmy budowlane czy instytucje państwowe, co pozwoliło poznać specyfikę i charakter dużych zleceń geodezyjno-kartograficznych takich jak m. in. :
  -wielkoobszarowe mapy do celów projektowych pod m. in. : remonty dróg, zbiorniki retencyjne, regulacje rzek i cieków, budowa gazociągów,
  -wykonywanie i opracowywanie przekrojów dolinowych i rzecznych oraz profili rzek i cieków,
  -obsługa geodezyjna inwestycji tj. remonty dróg; remont brzegów, nabrzeży i bulwarów rzeki Odry na terenie Wrocławia,
  -podziały i rozgraniczenia dużych kompleksów nieruchomości przeznaczonych pod regulacje prawne dróg na terenach miejskich oraz rzek, zbiorników retencyjnych, ustalanie linii brzegowych rzek i cieków.
  -przeprowadzanie procedur formalno-prawnych związanych z procesami wywłaszczeniowymi dla potrzeb inwestycji budowy nowych dróg.

  Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Łukasz Jędral z siedzibą w Lwówku Śląskim. Założycielem firmy jest absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, geodeta który od 2009 roku zdobywał doświadczenie zawodowe w branży usług geodezyjnych i kartograficznych w pracach zlecanych przez mniejsze biura projektowe, firmy budowlane oraz osoby prywatne, co zaowocowało nabyciem odpowiednich umiejętności do wykonywania zleceń geodezyjno-kartograficznych takich jak m. in. :
  -obsługa geodezyjna inwestycji tj. obiekty kubaturowe, budowy gazociągu,
  -podziały nieruchomości na terenach wiejskich,
  -wznowienia i ustalenia granic nieruchomości na terenach wiejskich,
  -mapy do celów projektowych pod mniejsze inwestycje tj. domy jednorodzinne, przyłącza,
  -geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza obiektów budowlanych.

  Oprócz siedzib naszych firm, posiadamy również biuro we Wrocławiu, jednakże obszar naszego działania obejmuje bez ograniczeń całe województwo dolnośląskie. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem pomiarowym oraz oprogramowaniem umożliwiającym realizację niemalże wszystkich zadań w dziedzinie geodezji i kartografii.

  Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm prywatnych oraz instytucji państwowych. Ponadto nasze usługi oferujemy innym firmom geodezyjnym w celu nawiązania współpracy.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Geo Com Rybnik Plac Kopernika 4 »


  Geo Com jest obecna na na lokalnym rynku od od 14 lat. Proponuje swoje usługi na terenie województwa śląskiego i małopolskiego a także w innych miejscach na terenie kraju. Usługi geodezyjne rybnik są jednymi z najchętniej wybieranych w okolicy. Geodeci Wodzisław proponują dużą gamę usług. W tym : rysowanie map geodezyjnych, dokumenty do celów budowlanych, papiery sądowe. Geodeci Rybnik mają bardzo duże doświadczenie i długą praktykę zawodową. Osoby tutaj pracujące robią wszystko, aby osoby korzystające z naszych usług byli w pełni zadowoleni z usług. Nasza Geodezja ma duże doświadczenie w przygotowywaniu i geodezyjno-prawnej dla potrzeb budownictwa mieszkaniowego oraz budowania obiektów o dużym metrażu oraz innych obiektów inżynierskich.

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Nieruchomości i Usług Geodezyjnych »

  Szukasz skutecznego i rzetelnego geodety? Chcesz, by Twoje inwestycje miały solidne fundamenty? Zacznij od solidnej firmy geodezyjnej – sprawdź ofertę Biura Nieruchomości i Usług Geodezyjnych i zleć usługi geodezyjne i kartograficzne na najwyższym poziomie. Swoją ofertę BNiUG kieruje do klientów indywidualnych, samorządów lokalnych, biur projektowych, kancelarii adwokackich, notariuszy, agencji nieruchomości, firm budowlanych, deweloperów i inwestorów.

  Data dodania: 18 03 2018 · szczegóły wpisu »