Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Usługi geodezyjno - kartograficzne Wodzisław Śląski

Usługi geodezyjno - kartograficzne Wodzisław Śląski Geodeta Wodzisław Śląski, Radlin, Rydułtowy, Lubomia, Gorzyce i okolice.

Wysoka jakość wykonywanych usług, terminowość oraz zaangażowanie.

Wykonujemy następujące usługi:
- mapy do celów projektowych
- wytyczenia obiektów oraz przyłączy
- obsługa geodezyjna budów
- geodezyjne pomiary powykonawcze
- podziały nieruchomości
- wznowienia granic
- sporządzania map w formie cyfrowej

Szczegóły strony www.geodezjawodzislaw.pl:

Komentarze:

 • geodeta z Brzegu » (raport)

  Współpracowałem z tym geodetą na większej budowie na dolnym śląsku. Mogę powiedzieć, że ten geodeta do dobry fachowiec w każdym calu.

  Data dodania: 30 12 2018

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.geodezjawodzislaw.pl:

Usługi geodezyjno - kartograficzne Wodzisław Śląski

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Geodeta Wodzisław Śląski »

  Geodezja łącznie z kartografią stanowią kategorie ściśle ze sobą powiązane. Mimo że każdy specjalista od dokonywania podziału uprawnych ziem lokalnych czy działek o charakterze rekreacyjnym nie robi trudnych map świata, to zdolność naszkicowania wyników prac pomiarowych jest niezwykle ważne w tym zawodzie. Geodeta Wodzisław Śląski reprezentujący, poprzez przygotowanie planu, przedstawia rezultaty miernicze. Stosowane symbole ma wymiar uniwersalny, zaś przygotowanie właściwego szkicu obszaru jest zrozumiałe dla każdego, bez względu na znajomość języków. Geodeta Wodzisław Śląski reprezentujący posiada konieczność stworzenia odpowiednich dokumentów graficznych, które będą stanowiły podstawową informację nie tylko dla samych projektantów i budowlańców, ale również będzie niezbędną dokumentacją archiwalną, pozwalającą odnaleźć uszkodzony wodociąg bądź linię energetyczną. Prace inwestycyjno-budowlane w rejonie Wodzisławia przeprowadzane są stale i będą również prowadzone w kolejnych latach. Możliwość wykorzystania tego rodzaju dokumentacji sprawia, że można wydajnie zmniejszać koszty inwestycji. Geodeta Wodzisław Śląski reprezentujący realizuje tego rodzaju plany na każde zlecenie.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • GeoMakro Barbara Płocharska - geodezja »

  Firma GeoMakro - usługi geodezyjne i kartograficzne.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, oferujemy profesjonalne usługi oraz krótkie terminy realizacji powierzanych zleceń.

  Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz mazowieckiego. Siedziba firmy znajduje się w Toruniu. Oferujemy dojazd do klienta.

  Zakres świadczonych usług:
  - podziały i scalenia nieruchomości
  - mapy do celów projektowych pod różnego rodzaju inwestycje
  - wytyczenia oraz inwentaryzacje obiektów budowlanych
  - wznowienia oraz okazanie znaków granicznych nieruchomości
  - inne zadania wymagające obecności geodety

  ZAPRASZAMY!!!

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • GOSPODARSTWO ROLNO-OGRODNICZE JERZY WENTA »

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą działek budowlanych w Kościerzynie. Działki znajdują się między ulicami Kartuską, Łąkową i Karpiową. W pobliżu Jezioro Gałęźne. Atrakcyjna i cicha okolica. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Rzeszów »

  Geodeta rzeszów wykorzystujący nowoczesne rozwiązania pomiarowe, rozległą wiedzę. Fakt ten wpływa na to, iż usługi geodezyjne rzeszów, które świadczymy są na najwyższym poziomie. Podejmujemy się prac o różnym stopniu trudności. Wykonujemy aktualizacje map do celów projektowych potrzebną do zaprojektowania Państwa nowego domu. Wykonujemy również pomiary inwentaryzacyjne, podziały nieruchomości, rozgraniczenia nieruchomości, tyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu. Z Nami każde pomiary geodezyjne będą wykonane rzetelnie. Wykonujemy zlecenia dla klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Każdy z Was otrzyma od geodeci rzeszów usługi wykonane na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Rzeszów »

  GEODETA. xyz jesteśmy firmą działająca na obszarze województwa podkarpackiego. Nasza siedziba mieści się w Rzeszowie, jednak jesteśmy otwarci na zlecenia z całego Podkarpacia. Firma posiada na wyposażeniu nowoczesny sprzęt pomiarowy oraz zaawansowane oprogramowanie, dzięki czemu jakość świadczonych przez nas usług stoi na wysokim poziomie.
  Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych, jesteśmy również zaangażowani prace zlecone przez lokalne samorządy oraz firmy budowlane i projektowe. Gwarantujemy zgodność wykonywanych przez nas opracowań z obowiązującymi przepisami prawa i standardami technicznymi. Dbamy o solidność, rzetelność i terminowość powierzonych nam zadań. Staramy się zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę połączoną z doradztwem w zakresie danego zlecenia.
  Naszym celem jest to byś mógł spokojnie zająć się swoimi sprawami, powierzając nam proces związany z pracami geodezyjnymi.

  Data dodania: 05 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Inż-Geo Rafał Kaczmarczyk »

  INŻ-GEO jest firmą, która świadczy usługi geodezyjne - na terenie Szczecina oraz okolic, generalnie mowa o całym obszarze województwa zachodniopomorskiego. Jeżeli ktoś z Państwa szuka zatem fachowców, którzy będą w stanie wykonać podział nieruchomości, inwentaryzacje powykonawcze budynków i przyłączy czy chociażby pomiary objętości mas ziemnych, zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Geo Com Rybnik Plac Kopernika 4 »


  Geo Com jest obecna na na lokalnym rynku od od 14 lat. Proponuje swoje usługi na terenie województwa śląskiego i małopolskiego a także w innych miejscach na terenie kraju. Usługi geodezyjne rybnik są jednymi z najchętniej wybieranych w okolicy. Geodeci Wodzisław proponują dużą gamę usług. W tym : rysowanie map geodezyjnych, dokumenty do celów budowlanych, papiery sądowe. Geodeci Rybnik mają bardzo duże doświadczenie i długą praktykę zawodową. Osoby tutaj pracujące robią wszystko, aby osoby korzystające z naszych usług byli w pełni zadowoleni z usług. Nasza Geodezja ma duże doświadczenie w przygotowywaniu i geodezyjno-prawnej dla potrzeb budownictwa mieszkaniowego oraz budowania obiektów o dużym metrażu oraz innych obiektów inżynierskich.

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • GKL geodezja Leszno Karolina Mochalska »

  Geodeta Karolina Mochalska świadczy usługi geodezyjne na terenie województwa wielkoposlkiego, dolnośląskiego, jednakże zasięg działalności zależy od umowy z klientem. Wykonujemy róże pomiary, które mają na celu osiągnięcie najwyższych dokładności i precyzji. Wykonujemy standardowe opracowania geodezyjna, ale również kartograficzne i geoiformatyczne. Pełna oferta firmy wraz z opisem usług oraz cen znajduje się na stronie internetowej firmy. Zapraszamy do kontaktu telefoniczego lub mailowego. Celem firmy jest osiągnięcie pełnego zadowolenia z projektów zleconych przez naszych klientów.

  Data dodania: 14 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Geodezyjne Talar »

  TALAR Geodezja Doświadczenie zawodowe wzbogacamy nieustannie od 2009r. W tym okresie braliśmy udział w realizacji takich projektów jak m. in. budowa farmy wiatrowej w gminie Margonin – 49 turbin, gminie Gołańcz – 53 turbiny, rewitalizacja budynku „Okrąglak” – Poznań, budowa bramownic elektronicznego systemu poboru opłat ViaTOLL – dk92 oraz dk91. Są to jedne z ciekawszych projektów jakie realizowaliśmy. Oprócz tego wykonaliśmy już wiele typowych prac geodezyjnych na terenie miasta Poznań oraz Swarzędz

  Data dodania: 20 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Firma saperska ARGO-MIN »

  Firma saperska ARGO-MIN wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem w branży oraz w pełni wykwalifikowanym zespołem specjalistów. Podejmujemy się każdego działania, nie tylko na terenie Wrocławia – działamy w całym kraju. Główną naszą usługą jest oczyszczanie terenów wodnych oraz lądowych z przedmiotów wybuchowych.

  Data dodania: 05 03 2020 · szczegóły wpisu »