Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Usługi geodezyjno - kartograficzne Wodzisław Śląski

Usługi geodezyjno - kartograficzne Wodzisław Śląski Geodeta Wodzisław Śląski, Radlin, Rydułtowy, Lubomia, Gorzyce i okolice.

Wysoka jakość wykonywanych usług, terminowość oraz zaangażowanie.

Wykonujemy następujące usługi:
- mapy do celów projektowych
- wytyczenia obiektów oraz przyłączy
- obsługa geodezyjna budów
- geodezyjne pomiary powykonawcze
- podziały nieruchomości
- wznowienia granic
- sporządzania map w formie cyfrowej

Szczegóły strony www.geodezjawodzislaw.pl:

Komentarze:

 • geodeta z Brzegu » (raport)

  Współpracowałem z tym geodetą na większej budowie na dolnym śląsku. Mogę powiedzieć, że ten geodeta do dobry fachowiec w każdym calu.

  Data dodania: 30 12 2018

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.geodezjawodzislaw.pl:

Usługi geodezyjno - kartograficzne Wodzisław Śląski

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Geologia Poznań »

  MK jest firmą projektowo ? wykonawczą działającą na terenie całego kraju. Nasza działalność koncentruje się przede wszystkim na świadczeniu usług z zakresu geologii i górnictwa, energetyki oraz ochrony środowiska. Specjalizujemy się w prowadzeniu geologicznej obsługi inwestycji w pełnym zakresie. Realizujemy również projekty z dziedziny budownictwa energooszczędnego i pasywnego (pompy ciepła, audyty i certyfikacja energetyczna). Szczególną uwagę poświęcamy zagadnieniom dotyczącym ochrony środowiska.Oferujemy pomoc w załatwianiu procedur prawno ? administracyjnych związanych z procesem inwestycyjnym oraz wykonanie opracowań środowiskowych. Zapewniamy wysoki poziom usług poparty wiedzą i wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników oraz kompleksowe doradztwo techniczne na wszystkich etapach inwestycji. Firma nieustannie poszerza zakres działalności, w celu sprostania rosnącym potrzebą odbiorców. Z naszych usług korzystają zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Godezjne - Sucha Beskidzka »

  Nasza firma oferuje pełny zakres usług geodezyjnych dla instytucji publicznych i klientów prywatnych. Usługi są wykonywane na terenie powiatu suskiego, wadowickiego, żywieckiego.Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie za przystępną cenę,dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem i systemem pomiarowym. O naszych umiejętnościach i solidnym podejściu przekonało się już wiele osób.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Wodzisław Śląski »

  Geodezja łącznie z kartografią stanowią kategorie ściśle ze sobą powiązane. Mimo że każdy specjalista od dokonywania podziału uprawnych ziem lokalnych czy działek o charakterze rekreacyjnym nie robi trudnych map świata, to zdolność naszkicowania wyników prac pomiarowych jest niezwykle ważne w tym zawodzie. Geodeta Wodzisław Śląski reprezentujący, poprzez przygotowanie planu, przedstawia rezultaty miernicze. Stosowane symbole ma wymiar uniwersalny, zaś przygotowanie właściwego szkicu obszaru jest zrozumiałe dla każdego, bez względu na znajomość języków. Geodeta Wodzisław Śląski reprezentujący posiada konieczność stworzenia odpowiednich dokumentów graficznych, które będą stanowiły podstawową informację nie tylko dla samych projektantów i budowlańców, ale również będzie niezbędną dokumentacją archiwalną, pozwalającą odnaleźć uszkodzony wodociąg bądź linię energetyczną. Prace inwestycyjno-budowlane w rejonie Wodzisławia przeprowadzane są stale i będą również prowadzone w kolejnych latach. Możliwość wykorzystania tego rodzaju dokumentacji sprawia, że można wydajnie zmniejszać koszty inwestycji. Geodeta Wodzisław Śląski reprezentujący realizuje tego rodzaju plany na każde zlecenie.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wawgeo Usługi Geodezyjne »

  Firma Wawgeo wykonuje usługi geodezyjne na terenie Warszawy i okolic. Firma istnieje od 1997 roku. Świadczy pełny zakres usług geodezyjnych takich jak inwentaryzacja, niwelacja, wytyczenie, uzgodnienie, mapa prawna i podział. Posiada specjalistyczny sprzęt geodezyjny, a także zatrudnia wykwalifikowanych pracowników. Firma współpracuje z wieloma firmami budowlanymi i developerami i projektantami. Brała udział w realizacji projektów o dużej różnorodności od obsługi domów jednorodzinnych po inwentaryzacje zieleni w parkach.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Gdańsk, Marcin Świąder »

  Firma Usługi Geodezyjne Marcin Świąder z Gdańska zatrudnia specjalistów geodetów posiadających wieloletnie doświadczenie z geodezji i kartografii, zdobyte przy rozmaitych działaniach geodezyjnych, od pomiarów sytuacyjno - wysokościowych po zaawansowane przedsięwzięcia inżynieryjne. Do grona klientów firmy należą osoby prywatne, indywidualni inwestorzy jak również duże podmioty gospodarcze (firmy inżynieryjne, projektowe czy budowlane)

  Firma proponuje następujące usługi geodezyjne:

  * Mapy do celów projektowych
  * Mapy do celów prawnych
  * Podziały geodezyjne, tyczenia działek
  * Wznowienia punktów granicznych
  * Rozgraniczenia nieruchomości
  * Wytyczenia i inwentaryzacje


  Firma Usługi Geodezyjne Marcin Świąder dysponuje pełnym zakresem uprawnień geodezyjnych:

  Zakres 1. Geodezyjne pomiary sytuacyjno - wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne.

  Zakres 2. Rozgraniczanie i podziały nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych.

  Zakres 4. Geodezyjna obsługa inwestycji.

  Firma wykonuje usługi geodezyjne dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Realizuje wymagające przedsięwzięcia z szeroko rozumianej geodezji i kartografii w Gdańsku, Gdyni i Sopocie jak również w skali makroregionalnej.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja Warszawa - Inwestgeo »

  Jesteśmy firmą, która wykonuje usługi geodezyjne na terenie Warszawy, Pruszkowa, Ożarowa Mazowieckiego, Łomianek oraz innych miejscowoœści znajdujących się w pobliżu Warszawy. Naszą specjalnością jest geodezyjna obsługa inwestycji. W przypadku dużych zleceń świadczymy usługi na terenie całego kraju. Wykonujemy zlecenia zarówno dla dużych firm z branży budowlanej jak również małych inwestorów oraz osób prywatnych.

  Jeśli potrzebujesz mapy do celów projektowych, wytyczenia lub inwentaryzacji budynku i przyłączy nasza firma zapewni ci szybką i profesjonalną obsługę w przystępnych cenach.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Geotechniczne GeoGT »

  Zlecając usługę tworzenia określonej nieruchomości, trzeba być przygotowanym do tej inwestycji na sto %. Trzeba przez to rozumieć głównie odpowiednią dokumentację oraz dodatkowo badania obszaru, na którym ma powstać nieruchomość. Taki zestaw przygotowuje prezentowana firma, która badania geologiczne prowadzi już od wielu lat. Usługi geotechniczne są wykonywane na terenie całego państwa. Nie występuje tu problem z mobilnością pracowników, którzy są w stanie pracować na terenie całego kraju. Geologia to pasja osób zatrudnionych w tej spółce. Zrobione dokumenty są zaawansowane i w ten sam sposób były opracowane. Są przydatne na każdym etapie tworzenia oraz dodatkowo spełniają wysokie wymagania prawne bieżące w naszym państwie.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • GEO-SPOT Usługi geodezyjne, Geodeta - Świdnica, Wrocław »

  Grupa GEO-SPOT powstała w celu połączenia wieloletnich doświadczeń z różnych dziedzin szeroko pojętej geodezji i kartografii, nabytych przez dwie firmy geodezyjne:

  GEO-SPOT Biuro Geodezji Krzysztof Krzeszowski z siedzibą w Strzegomiu, powiat świdnicki. Założycielem firmy jest absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, geodeta który od 2008 roku zdobywał doświadczenie zawodowe w branży usług geodezyjnych i kartograficznych w pracach zlecanych głównie przez duże biura projektowe, największe firmy budowlane czy instytucje państwowe, co pozwoliło poznać specyfikę i charakter dużych zleceń geodezyjno-kartograficznych takich jak m. in. :
  -wielkoobszarowe mapy do celów projektowych pod m. in. : remonty dróg, zbiorniki retencyjne, regulacje rzek i cieków, budowa gazociągów,
  -wykonywanie i opracowywanie przekrojów dolinowych i rzecznych oraz profili rzek i cieków,
  -obsługa geodezyjna inwestycji tj. remonty dróg; remont brzegów, nabrzeży i bulwarów rzeki Odry na terenie Wrocławia,
  -podziały i rozgraniczenia dużych kompleksów nieruchomości przeznaczonych pod regulacje prawne dróg na terenach miejskich oraz rzek, zbiorników retencyjnych, ustalanie linii brzegowych rzek i cieków.
  -przeprowadzanie procedur formalno-prawnych związanych z procesami wywłaszczeniowymi dla potrzeb inwestycji budowy nowych dróg.

  Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Łukasz Jędral z siedzibą w Lwówku Śląskim. Założycielem firmy jest absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, geodeta który od 2009 roku zdobywał doświadczenie zawodowe w branży usług geodezyjnych i kartograficznych w pracach zlecanych przez mniejsze biura projektowe, firmy budowlane oraz osoby prywatne, co zaowocowało nabyciem odpowiednich umiejętności do wykonywania zleceń geodezyjno-kartograficznych takich jak m. in. :
  -obsługa geodezyjna inwestycji tj. obiekty kubaturowe, budowy gazociągu,
  -podziały nieruchomości na terenach wiejskich,
  -wznowienia i ustalenia granic nieruchomości na terenach wiejskich,
  -mapy do celów projektowych pod mniejsze inwestycje tj. domy jednorodzinne, przyłącza,
  -geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza obiektów budowlanych.

  Oprócz siedzib naszych firm, posiadamy również biuro we Wrocławiu, jednakże obszar naszego działania obejmuje bez ograniczeń całe województwo dolnośląskie. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem pomiarowym oraz oprogramowaniem umożliwiającym realizację niemalże wszystkich zadań w dziedzinie geodezji i kartografii.

  Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm prywatnych oraz instytucji państwowych. Ponadto nasze usługi oferujemy innym firmom geodezyjnym w celu nawiązania współpracy.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Inż-Geo Rafał Kaczmarczyk »

  INŻ-GEO jest firmą, która świadczy usługi geodezyjne - na terenie Szczecina oraz okolic, generalnie mowa o całym obszarze województwa zachodniopomorskiego. Jeżeli ktoś z Państwa szuka zatem fachowców, którzy będą w stanie wykonać podział nieruchomości, inwentaryzacje powykonawcze budynków i przyłączy czy chociażby pomiary objętości mas ziemnych, zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Geo Com Rybnik Plac Kopernika 4 »


  Geo Com jest obecna na na lokalnym rynku od od 14 lat. Proponuje swoje usługi na terenie województwa śląskiego i małopolskiego a także w innych miejscach na terenie kraju. Usługi geodezyjne rybnik są jednymi z najchętniej wybieranych w okolicy. Geodeci Wodzisław proponują dużą gamę usług. W tym : rysowanie map geodezyjnych, dokumenty do celów budowlanych, papiery sądowe. Geodeci Rybnik mają bardzo duże doświadczenie i długą praktykę zawodową. Osoby tutaj pracujące robią wszystko, aby osoby korzystające z naszych usług byli w pełni zadowoleni z usług. Nasza Geodezja ma duże doświadczenie w przygotowywaniu i geodezyjno-prawnej dla potrzeb budownictwa mieszkaniowego oraz budowania obiektów o dużym metrażu oraz innych obiektów inżynierskich.

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »