Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Taragona sp. z o.o.


Nasza Biblioteka Glazury jest wyjątkowym miejscem, w jakim znaleźć mogą Państwo przede wszystkim płytki łazienkowe, kuchenne czy przeznaczone do pokojów mieszkalnych. Mamy u siebie między innymi płytki drewnopodobne, marmuropodobne, patchworkowe, heksagonalne, jak i również modele 3D. Klienci w szczególności cenią sobie u nas szeroki wybór wariantów, imitujących różne gatunki drewna.

Szczegóły strony www.iglazura24.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.iglazura24.pl:

Taragona sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sztukateria elewacyjna i do wnętrz Decor System »

  Sztukateria budowlana DECOR SYSTEM. Elewacje z wyobraźnią to Twój kreatywny pomysł z Naszą realizacją! W ofercie profile elewacyjne i fasadowe, listwy styropianowe, opaski okienne. Produkujemy nasze wyroby z użyciem zaawansowanej technologii i wysokiej jakości materiałów. Wybierając sztukaterię firmy Decor System, wykonaną metodą sztukatorską, macie Państwo pewność, że wybieracie trwałość i nową jakość w systemach dekoracji. Zapraszamy!

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent płyt warstwowych »

  Nasze przedsiębiorstwo Europanels to niekwestionowany ekspert zajmujący się dystrybucją płyt warstwowych zarówno ściennych jak i dachowych. Naszym Nabywcom możemy zaproponować wyłącznie najlepsze jakościowo artykuły, które idealnie posłużą wszelkim projektom z zakresu budownictwa. Dzięki zaufaniu naszych Odbiorców posiadamy motywację do ciągłego postępu i udoskonalania naszych płyt warstwowych ku jeszcze większemu usatysfakcjonowaniu Klientów.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cement »

  W razie zapotrzebowania na wysokiej jakości wyroby takie jak tani cement portlandzki wapienny czy cement drogowo-mostowy warto rozważyć ofertę producenta Warta. Za sprawą ogromnego doświadczenia proponowany cement charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, co poskutkowało uzyskaniem przez niego wielu atestów dopuszczających jego stosowanie nawet w specjalistycznych sektorach budownictwa. Na stronie zobaczyć można referencje przedsiębiorstwa w formie zdjęć wykonanych jak dotąd największych inwestycji. Jeśli więc interesuje Państwa cement workowany, to Warta jako producent cementu portlandzkiego jest tym czego Państwo potrzebują.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płoty betonowe, kostka elewacyjna »

  Firma Aves z Bielska - Białej zajmuje się produkcją płotów betonowych, betonowej kostki ogrodzeniowej oraz galanterii betonowej. Oferujemy wiele kolorów ogrodzeń (szary, czerwony, oliwkowy, brązowy, grafitowy) oraz nowoczesne systemy montażu i łączenia kostki. Jesteśmy doświadczoną firmą, działającą na rynku już ponad 14 lat. Wszystkie nasze produkty posiadają wszelkie wymagane atesty budowlane.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chiński granit »

  A&J GRANIT CO LTD jest producentem chińskiego granitu. Dostarczamy granit głównie w postaci nagrobków granitowych, ale nie tylko.99,9% naszych klientów stanowią firmy polskie. Głównie z tego względu, że nasza firma została stworzona przez małżeństwo - CHINKĘ i POLAKA. Powstaliśmy w 2008 roku. Od tej pory staramy się ciągle rozwijać.W naszych produktach stawiamy głównie na ich jakość. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy rozwijać biznes naszym klientom, a także pośrednio sobie. Przez kilka ostatnich lat działalności sukcesywnie się rozwijamy.Dostarczane przez nas nagrobki wykonujemy głównie z granitów chińskich, indyjskich i afrykańskich, co nie oznacza, że nie mamy możliwości użycia również kamienie z innych części świata. Zawsze staramy się dostosować do wymagań naszych klientów.Wszystkie nasze wyroby, a więc nie tylko nagrobki, ale także slaby, wazony, czy elementy budowlane, podlegają kontroli jakości przeprowadzanej przez naszych wyspecjalizowanych inspektorów oraz - co jest ewenementem - przez właściciela firmy - POLAKA. Bierzemy dzięki temu pełną odpowiedzialność za dostarczane wyroby.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gramet wyroby hutnicze »

  Potrzebujesz wyrobów hutniczych doskonałej jakości? zależy Ci na szybkim terminie realizacji zamówienia oraz przyjaznych formach płatności? Zwracasz uwagę na dobry kontakt ze sprzedawcą? Odpowiednim miejscem dla Ciebie jest firma GRAMET! Znajdziesz u nas szeroki asortyment materiałów hutniczych w niezwykle niskich cenach! Nie zwlekaj złóż zamówienie! W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo miedzy innymi:

  * pręty
  * siatki zbrojeniowe
  * blachy
  * płaskowniki
  * ceowniki
  * dwuteowniki
  * kątowniki,
  * profile zamknięte
  * ceowniki
  * szeroki wybór rur nowych i używanych
  oraz wiele innych wyrobów hutniczych

  Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firma oferująca bogaty asortyment wyrobów hutniczych wysokiej jakości w najkorzystniejszych cenach. Oferujemy różnorodne wyroby ze stali węglowej produkcji krajowej i zagranicznej. Naszymi atutami jest wykwalifikowana obsługa, doskonałe zaplecze magazynowe umożliwiające handel hurtowy i detaliczny wyrobami hutniczymi. Od lat zdobywamy rzetelną opinię na rynku wyrobów stalowych. Nasza firma istnieje od 1996 roku, a sprzedaż wyrobów hutniczych uruchomiła w 2005 roku. Dysponujemy własnym magazynem oraz sprzętem umożliwiającym handel hurtowy i detaliczny wyrobami hutniczymi.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 09 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe cała Polska! »

  Szamba betonowe produkowane przez nas są najwyższej jakości. Oferujemy zbiorniki betonowe z przeznaczeniem
  ich na nieczystości komunalne, gnojówkę, gnojowicę oraz deszczówkę. Nasze szamba sprzedajemy na terenie całego kraju.
  Transport łączony sprawia, że klient ma gwarancję niskiej ceny oraz szybkiego dostarczenia zamówienia.
  Dodatkowo przy każdym montażu klient otrzymuje atest pzh, mówiący o szczelności danego zbiornika.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Płyty chodnikowe - Grabinex Sp. z o.o. »

  Grabinex Spółka z o. o. została stworzona w 1996 roku. Jesteśmy spółką trudzącą się w wydobyciu czy też obróbce granitu. Działalność górniczą pilotujemy w Strzegomiu przy ulicy Kopalnianej 13 na naszym złożu ?Grabina Śląska? charakteryzującym się ?jasno ? szarą? i ?szaro ? żółtą? barwą granitu o średnim uziarnieniu. Obróbka materiału tworzona jest w dwóch naszych Zakładach. Produkty Grabinex?u znane są pod postacią handlową Granit Strzegomski Grabina Śląska jak również są obecne w większości segmentów rynku budowlanego.

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Artectura »

  Z czym do tej pory kojarzył Ci się, beton? Zapewne większość z nas uważa, iż jest materiał służący dotworzenia wylewki dopiero na której możliwe jest utworzenie innego pokrycia. Trendy wciąż się zmieniają dlatego też obecnie prawdziwym hitem są właśnie tego rodzaju niedokończone wnętrza utrzymane w stylu nowoczesnym a nawet modernistycznym.

  Data dodania: 06 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Majster Budowlane ABC Sp. z o.o. »

  MAJSTER Budowlane ABC jest najszybciej rozwijającą się siecią marketów, hurtowni i składów budowlanych. Jako solidny dostawca materiałów budowlanych firma ta posiada ponad 820 punktów rozmieszczonych w całym kraju. Wspiera swych partnerów pod względem wizerunkowym, marketingowym jak i samej sprzedaży. Każdego miesiąca do jej sieci przybywają kolejne punkty. Warto sprawdzić więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 12 2018 · szczegóły wpisu »