Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.


Proponujemy Państwu profesjonalne przechowywanie dokumentów, a także niszczenie dokumentów, co pozwala na uwolnienie przestrzeni w archiwum. Działamy zgodnie z najwyższymi normami jakościowymi, ale też prawnymi. Niszczymy dokumenty w taki sposób, aby ich odtworzenie nie było możliwe dla przypadkowej osoby. Przyjmujemy również zgłoszenia na skanowanie dokumentów.

Szczegóły strony www.ekoakta.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.ekoakta.pl:

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tekst i data mining »

  Nasza firma zajmuje się przetwarzaniem oraz zarządzaniem danymi w firmach. W naszych działaniach stosujemy najnowocześniejsze techniki Tekst i data mining co gwarantuje pełne bezpieczeństwo w zarządzaniu danymi w państwa firmie. Dzięki naszej usłudze zyskają państwo pełne bezpieczeństwo oraz sprawność w zarządzaniu bazami danych w swojej firmie. Dodatkowo naszym autem są bardzo konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skanowanie dokumentów »

  Oferujemy innowacyjną usługę skanowania dokumentów w najwyższej możliwej jakości! Do skanowania dokumentów wykorzystujemy najnowocześniejszy skaner, uzyskane skany nagrywamy na kilku nośnikach celem zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa. Zapewniamy także pełną poufność w trakcie skanowania Państwa ważnych dokumentów firmowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • SuperLED Poland »

  Firma SuperLED Poland oferuje profesjonalne oświetlenie LED. Sprzedajemy taśmy LED, żarówki LED. Zaopatrujemy klientów z województwa kujawsko-pomorskiego, w szczególności Bydgoszczy i okolic. Najwyższa jakość oświetlenia LED oferowanego przez SuperLED Poland to gwarancja satysfakcji i zmniejszenie kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej. Żarówki LED jak i taśmy LED wykonywane są przez czołowych światowych producentów oświetlenia LED.Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regały magazynowe, regały półkowe, regały paletowe »

  Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem magazynów, hal przemysłowych i warsztatów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W naszej ofercie znajdują się wszystkie typy regałów magazynowych, regały półkowe, regały paletowe, regały wspornikowe, zabudowy magazynowe, antresole magazynowe. Zajmujemy się głównie dystrybucją regałów metalowych jednakże na specjalne zapotrzebowanie klienta możemy dostarczyć także regały z wypełnieniem z płyty wiórowej. W naszej ofercie znajdują się także wózki widłowe czołowe elektryczne oraz wózki widłowe systemowe oraz maszyny przemysłowe.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wózki do książek »

  Po wózki do książek zapraszamy do naszej hurtowni. Wszystko dla Bibliotek, ale nie tylko bo i dla archiwów, muzeów, galerii, wyższych uczelni. Do książek i nut polecamy nasze doskonałe niemieckiej produkcji taśmy do naprawy woluminów. Gdy mają Państwo rozdarta stronę doskonałe samoklejące, bezkwasowe taśmy z papieru japońskiego. Oferujemy także taśmy do wyrwanych stron, wyrwanych bloków. Polecamy dla bibliotek płócienne taśmy do naprawy grzbietów książek czy tez podklejania map. Dla biblioteki mamy doskonałe folie do okładania książek są to folie samoprzylepne i zwykłe. Próbki folii chetnie prześlemy zainteresowanym bibliotekom. Zapraszamy raz jeszcze.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wózki biblioteczne »

  Po wózki biblioteczne zapraszmy do naszej firmy. Wózki wysyłamy na całą Polskę. GROPIUS Hop! biblioteka - tu znajdą Państwo wszelkie typowe i nie typowe artykuły pomocne w prowadzeniu biblioteki. Zacznijmy od prostych typowych druków bibliotecznych, takich jak karty książki te standardowe PUB 170, karty czytelnika. Czy też szyte inwentarze biblioteczne, księgi przybytków lub ubytków (wszystkie w twardej oprawie, szyte introligatorsko). Prowadzimy cały dział z różnorodnymifoliami do okładania książek ( doskonałymi samoprzylepnymi i foliami do zgrzewarek impulsowych). Jeśli mają Państwo uszkodzona książkę polecamy bezkwasowe taśmy do naprawy książek, map, archiwaliów. Chętnie polecimy konkretne taśmy do konkretnych zastosowań. Cenny księgozbiór chronić można paskami magnetycznymi. Paski te współpracują z bramkami typu 3M. Polecamy naszą wiedzę i doświadczenie.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi archiwizacyjne »

  Fachowe przechowywanie dokumentów firmowych jest bardzo istotne w każdej działalności. Jest to niezbędne zwłaszcza w większych firmach gdzie wymogi prawa nakładają obowiązek długoletniego przechowywania dokumentacji. Jak wiadomo nie każdy chce marnować największe dostępne pokoje do przechowywania archiwum księgowości czy też ogólnej dokumentacji firmy z wielu poprzednich lat - dla większości papierów jest to 5 lat. Idealnym rozwiązaniem było by umieszczenie tych milionów stron faktur, umów, dowodów księgowych i innych druków w miejscu suchym odpowiednio wentylowanym i zabezpieczonym

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Producent Kartonów »

  Kraften. pl to sklep internetowy założony przez producenta opakowań kartonowych, aby wszyscy mieli dostęp do tanich i wytrzymałych pudełek wysyłkowych. Wszystkie akcesoria do pakowania można łatwo zamówić w dowolnych ilościach poprzez stronę internetową. W ofercie można znaleźć: kartony klapowe, fasonowe, archiwizacyjne, tuby kartonowe, owijki na książki, przekładki i narożniki tekturowe, profile i folie z taśmy PE, folie bąbelkowe, stretch, spożywcze, etykiety ostrzegawcze i do indywidualnego zadrukowania, taśmy pakowe, taśmy termotransferowe, plandeki na palety, zaklejarki do kartonów, torby papierowe i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą na stronie sklepu.

  Data dodania: 19 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • PESTAR Niszczenie Dokumentów | Gdańsk Gdynia Trójmiasto »

  Profesjonalne niszczenie dokumentacji, zarówno papierowej jak i cyfrowej. nUtylizacja nośników cyfrowych - dyski HDD, płyty CD/DVD, dyskietki. Od 1991r. firma Pestar funkcjonuje na terenie województwa pomorskiego, siedziba znajduje się w Starogardzie Gdańskim. nJesteśmy Solidnym Partnerem biznesowym wielu przedsiębiorstw oraz instytucji państwowych.

  Data dodania: 24 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. »

  Rhenus Data Office Polska zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, które są zainteresowane usługami z zakresu zarządzania dokumentami oraz informacjami. Firma dba o bezpieczeństwo powierzonych im dokumentów, dzięki czemu posiada duże grono zadowolonych klientów. Rhenus Data Office Polska zajmie się zarówno transportem, zniszczeniem czy też digitalizacją dokumentów.

  Data dodania: 22 07 2021 · szczegóły wpisu »