Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Ewaluacje

Ewaluacje MASTER Consulting Sp. z o.o. jest firmą doradczo-szkoleniową. Powstaliśmy korzystając z programu przedakcesyjnego SAPARD. Obecnie rozwijamy firmę korzystając ze środków unijnych w ramach ZPORR. W 2005 roku otworzyliśmy Oddział w Warszawie. Projekt został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i środków z budżetu Państwa. W ramach współpracy z grupą firm doradczych na terenie Trójmiasta, Warszawy i Krakowa oraz Katowic tworzymy znaczący efekt synergii w dużych projektach doradczych. Dysponujemy również wsparciem renomowanej kancelarii prawnej, specjalizującej się w restrukturyzacjach spółek. Ponadto współdziałamy z firmami specjalizującymi się w obszarach uzupełniających nasz zakres usług doradczych, a w szczególności: technologiach informatycznych i Internecie, systemach jakości, procedurach bezpieczeństwa i obiegu dokumentów, ochronie środowiska, reklamie zewnętrznej oraz usługach targowo-wystawienniczych.

Szczegóły strony master.top.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę master.top.pl:

Ewaluacje

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 10

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Świadectwa energetyczne, audyty energetyczne, certyfikaty »

  Świadectwa energetyczne budynków, inaczej paszporty energetyczne, w firmie Argox Eco Energia wykonują inżynierowie o najwyższych kwalifikacjach. Nasze certyfikaty energetyczne są rzetelnie i nigdy nie są kwestionowane przez inwestorów lub nadzór budowlany. My nie obawiamy się obowiązku weryfikacji świadectw energetycznych, który wkrótce zostanie wprowadzony w polskim prawie. Nas specjaliści wykonują również profesjonale audyty energetyczne oraz audyty remontowe, obowiązkowe do uzyskania premii termomodernizacyjnej lub premii remontowej. Wykonujemy również audyty efektywności energetycznej, które z kolei pozwalają uzyskać świadectwa efektywności energetycznej, zwane inaczej certyfikatami efektywności energetycznej lub krótko białymi certyfikatami. Białe certyfikaty będą wydawane na projekty, które prowadzą do zmniejszenia zużycia energii. Większość środków uzyskanych z białych certyfikatów trafi na zwiększenie oszczędności energii przez odbiorców końcowych. Pozostała część będzie mogła trafić na zwiększenie oszczędności energii przez jej wytwórców oraz zmniejszenie strat w przesyle i dystrybucji energii. Wykonujemy wymagane przez Prawo budowlane oceny efektywności energetycznej klimatyzacji oraz oceny efektywności energetycznej kotłów. Przygotowujemy plany zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audyt komunikacji »

  Przedstawiamy witrynę Badaniapr.pl, na której znajdują się informacje ukazujące badania Public Relations prowadzone przez rzeszowską agencję Exacto. Exacto to przedsiębiorstwo, które może się poszczycić szerokim wachlarzem doświadczeń w dziedzinie komunikacji wewnętrznej. Firma przeprowadza także specjalistyczne badania zewnętrzne. Eksperci pracujący w Exacto zajmują się wykonywaniem skomplikowanych projektów badawczych takich jak audyt komunikacji czy też inne badania wewnętrzne w firmie. Przedsiębiorcy mogą powierzać kadrze Exacto takie badania PR jak pomiar wizerunku, ocena relacji w firmie zachodzących pomiędzy pracownikami, pomiędzy pracownikami i sztabem kierowniczym oraz pomiędzy firmą i współpracownikami. Dzięki podjęciu współpracy z agencją przedsiębiorstwo może zbudować na trwałe swój pozytywny obraz w społeczeństwie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akustyk Szczecin »

  Dzięki współpracy z różnymi instytucjami użyteczności publicznej oraz znajdujących się na terenie różnych miast w Polsce Samodzielna Pracownia Akustyczna tworzy innowacyjne aranżacje wnętrz wolne od wibracji oraz hałasu. Dzięki tej firmie możesz liczyć na skuteczna ochronę przed hałasem. Ponadto tworzy projekty i pomiary akustyczne pomieszczeń nagrań, oper, teatrów oraz hal widowiskowych.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Innowacyjny pomysł na biznes »

  Dochodowy biznes w Internecie - czy to możliwe? Z pewnością tak! Na naszym portalu odszukasz niemało wskazówek powiązanych z pomysłami na biznes. Nieskomplikowane i szybkie zarabianie szmalu to nie bajka, wielu osobom udało się dopiąć swojego celu, za sprawą zaangażowania i niebywałej zawziętości. Każdy z nas może osiągnąć sukces, wystarczy dobry pomysł na biznes. Pokażemy Tobie krok po kroku, w jaki sposób rozkręcić osobisty biznes, jak podejść do problemu, żeby już na początku nie stracić. Serdecznie zapraszam wszystkich użytkowników na wortal niszerynkowe.pl - pomysł na prywatny interes w cyberprzestrzeni i nie tylko.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • KDE Pracownia »

  Dostarczamy Państwu generalne badania ewaluacyjne (mn. ewaluacja projektu, programu, polityk, operacyjna, wewnętrzna), badania społeczne (np. percepcja odnawialnych źródeł energii), a także doradztwo strategiczne. Nasza pracownia składa się z czterech działów: pozyskiwania i realizacji, szkoleń, badań i analizy oraz finansów i rozliczenia dzięki czemu w każdym z nich działają najwyższej klasy fachowcy.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mystery shopping »

  Przeprowadzane już od długich lat profesjonalne badania rynku mogą w przybliżeniu zobrazować właścicielowi firmy, czy jego asortymenty jak i usługi będą w stanie się skusić do zakupu klientów. Dlatego też badania rynkowe są tak niezwykle znamienne przed wprowadzaniem nowości, zapewne minimalizują ryzyko na konkretnym rynku. Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy Twoi ludzie spełniają się w swej wyznaczonej roli, mają bardzo dobry kontakt z klientem, to być może doskonałym dla Ciebie rozwiązaniem będzie specjalny proces mystery shopping, który polega na wydelegowywaniu specjalnie podstawionego klienta, który potrafi ocenić poziom usług i pracy konkretnego pracownika. Więcej informacji na: research. inse. pl.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • 4business&people Sp. z o.o. »

  Zajmujemy się badaniem potencjału organizacji i zaangażowanie pracowników. Wprowadzamy ocenę pracowników, rozwijamy standardy obsługi klienta i sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Właściwy dostawca gadżetów reklamowych »

  Jednostka Axa Trading działa na rynku od 2009 roku. Jesteśmy producentem gadżetów reklamowych oraz bezpośrednim dostawcą i dystrybutorem gadżetów reklamowych. Nasza praca jest naszą pasją. Własnym Kontrahentom świadczymy towary najwyższej i wypróbowanej jakości w odpowiednich i konkurencyjnych cenach. Importujemy nasze upominki korporacyjne dla firm wprost od producentów, co na pewno wpływa na należności oferowanych przez nas towarów. Wielu naszych Kontrahentów decyduje się na kolaborację z nami, dlatego że za każdym razem staramy się podchodzić do każdego spośród nich osobiście. Starannie omawiamy prawie każde zamówienie, radzimy oraz proponujemy najistotniejsze rozwiązania. Głównie stawiamy na przededukowanie potrzeb własnych Kontrahentów poprzez zapoznanie naszego Kontrahenta także znalezienie najlepszego gruntu kolaboracji. Omówienie i analiza wymagań pozwala stworzyć propozycję będącą reakcją na przewidywania naszych Klientów. My sugerujemy, niemniej jednak to Państwo dokonujecie wyboru.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Operat wodnoprawny »

  Ekomeritum. pl to zespół specjalistów pracujących nad zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska. Wykonujemy specyfikacje oraz przygotowujemy treść wniosków związanych z decyzjami środowiskowymi. Dzięki umiejętnościom naszych pracowników prowadzimy również procedury dotyczące pomiarów na stanowiskach pracy. Naszym partnerom pomagamy przygotować wnioski dotyczące: pozwoleń zintegrowanych, pozwoleń wodnoprawnych na odprowadzanie ścieków oraz pozwoleń na transport odpadów. Nasi eksperci chętnie pomogą Państwu skompletować brakujące elementy w obrębie ochrony środowiska, dzięki czemu wypełnicie powinności w ramach obowiązującego prawa.

  Data dodania: 25 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badawczo-Analityczne Centrum Opinii Publicznej sp. z o.o. »

  Nasz portal to baza pozytywnych, negatywnych lub neutralnych opinii o przedsiębiorstwach funkcjonujących w całym kraju. Stawiamy na niezależność zbierania komentarzy o biznesach. Dzięki temu macie Państwo narzędzie do wyszukiwania tylko rzetelnych produktów i wykonawców. Właściciele firm weryfikują u nas własne wizytówki bezpłatnie i mają wpływ na relacje zachodzące w grupie docelowej.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »