Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Ewaluacje

Ewaluacje MASTER Consulting Sp. z o.o. jest firmą doradczo-szkoleniową. Powstaliśmy korzystając z programu przedakcesyjnego SAPARD. Obecnie rozwijamy firmę korzystając ze środków unijnych w ramach ZPORR. W 2005 roku otworzyliśmy Oddział w Warszawie. Projekt został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i środków z budżetu Państwa. W ramach współpracy z grupą firm doradczych na terenie Trójmiasta, Warszawy i Krakowa oraz Katowic tworzymy znaczący efekt synergii w dużych projektach doradczych. Dysponujemy również wsparciem renomowanej kancelarii prawnej, specjalizującej się w restrukturyzacjach spółek. Ponadto współdziałamy z firmami specjalizującymi się w obszarach uzupełniających nasz zakres usług doradczych, a w szczególności: technologiach informatycznych i Internecie, systemach jakości, procedurach bezpieczeństwa i obiegu dokumentów, ochronie środowiska, reklamie zewnętrznej oraz usługach targowo-wystawienniczych.

Szczegóły strony master.top.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę master.top.pl:

Ewaluacje

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 9

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przeprowadzka »

  Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym wykonywaniu usług dotyczącym przeprowadzek, przewozu ciężkich rzeczy nie wyłącznie we Wrocławiu jednakże także na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku od wielu lat, wskutek temu nabyliśmy dużą gromadę zadowolonych klientów również mocne doświadczenie. Naszym najogromniejszym plusem jest rywalizująca opłata udzielanych przez nas usług w zestawieniu z zewnętrznymi firmami. Dysponujemy profesjonalnymi pracownikami, którzy ekspresowo oraz cało przewiozą Państwa akcesoria.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe »

  Zredukuj ryzyko swoich przedsięwzięć marketingowych wspólnie z firmą Cebris. Pomagamy przedsiębiorstwom szczególnie z zasięgu MŚP. Błyskawicznie odkrywamy elementy problematyczne, rzutujące na złe czynności danej organizacji. Kooperacja z nami niezwykle się opłaca. Działamy fachowo i dokładnie. Rozporządzamy w najwyższym stopniu wydajnymi procedurami Badań Rynku. Określimy, co jest efektem spadku sprzedaży, zmienności, czy pogorszenia wydajności kadry pracowniczej. Rozpoznamy, co jest motywem reklamacji odbiorców. Nasze obiektywne przekonania na trudności gwarantuje młody filar firmy, wybitnie twórczy zespół, który zdobywał swe obszerne doświadczenie, dodatkowo na arenie internacjonalnej. Nasza wyszukana metodologia badawcza, czyni nasze Badania Marketingowe jeszcze bardziej funkcjonalnymi. Od nas otrzymają Państwo pewne i właściwe dane dotyczące rozważanego tematu. Zastosowaliśmy również niezwykle sprawną technikę badań, Mystery Shopping. Wskazane jest zlecić nam decyzje marketingowe, swojej działalności.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi regulatory affairs: eCTD, rejestracja leków »

  Procedury dopuszczenia do obrotu leków, wyrobów medycznych, czy suplementów diety są ściśle regulowane w obrębie Wspólnoty Europejskiej na poziomie prawodawstwa wspólnotowego, jak i prawodawstwa narodowego poszczególnych krajów członkowskich. W większości wypadków poszczególne kraje mają jednak własne dodatkowe reguły, często wynikające z prawa nie związanego bezpośrednio z rejestracją. Dodatkowo, zwykle poszczególne kraje stosują nieco inne zasady określania produktów granicznych (borderline). Sprawia to, że projekty zakładające rejestrację produktów w kilku krajach EU stanowią często poważne wyzwanie.Nasza firma oferuje Państwu usługi regulatory affairs i doradztwa farmaceutycznego w EU obejmujące m.in. rejestrację leków (produktów leczniczych), badanie czytelności ulotki, rejestrację wyrobów medycznych, doradztwo w zakresie wyboru strategii rejestracyjnych, rejestrację suplementów diety, tworzenie formatu elektronicznego dokumentacji eCTD, NeeS, rejestrację kosmetyków, pozyskiwanie i audyty dossier w ramach poszerzania portfolio (in-licensing) oraz usługi tworzenia dokumentacji rejestracyjnej. Firmę tworzą byli eksperci Urzędu Rejestracji Leków.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria doradztwa podatkowego poznań »

  KKP-Doradcy to profesjonalna firma. Zadbamy o klienta i jego przedsiębiorstwo, przeprowadzamy audyt finansowo-podatkowy jak i służymy profesjonalną pomocą finansową. Usługi firmy KKP-Doradcy są wykonywane na bardzo dobrym poziomie. Służymy pomocą zarówno stacjonarną jak i internetową. Minione lata pokazały, że nasze instytucja zyskała na atrakcyjności. Zachęcamy do współpracy - kontakt z doradcą finansowym.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akustyk Szczecin »

  Dzięki współpracy z różnymi instytucjami użyteczności publicznej oraz znajdujących się na terenie różnych miast w Polsce Samodzielna Pracownia Akustyczna tworzy innowacyjne aranżacje wnętrz wolne od wibracji oraz hałasu. Dzięki tej firmie możesz liczyć na skuteczna ochronę przed hałasem. Ponadto tworzy projekty i pomiary akustyczne pomieszczeń nagrań, oper, teatrów oraz hal widowiskowych.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coaching »

  Nasze przedsiębiorstwo uczy menadżerów HR i aktualnie wyuczyliśmy już przeszło dwudziestu coachów. Kierujemy poza tym swoje szkolenia biznesowe, które są skierowane do osób kierujących przedsiębiorstwami. Jeden ze sporządzonych przez nas systemów jest bardzo pomocny, podczas gdy w Twoim przedsiębiorstwie przeprowadzana jest rekrutacja pracowników. Zbudowany przez nasze przedsiębiorstwo system integracji ma za zadanie selekcję właściwych kandydatów, biorąc pod uwagę ich cechy mentalne. Uważamy, że te cechy wpływają na przyszłe zachowania osoby w nowej pracy. Nasz system EIQ analizując testy osobowości pozwala na roboczą selekcję pretendentów, żeby wyselekcjonować osoby dopełniające żądania kierownika. Nieprzerwanie pogłębiamy obszar swojej tematyki będąc przed światowymi trendami w sferze kierowania i zasobów ludzkich.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Informatyzacja »

  Kursy to dziś bardzo ważny aspekt rozwoju każdej poważnej korporacji, w końcu o jakości poszczególnych usług i produktów w głównej mierze decyduje zatrudniana kadra pracowników. Dzięki szkoleniom podnosimy ich kwalifikacje, co z czasem przekłada się na lepsze wyniki. ------- Nasza firma oferuje Państwu nastepną gamę usług: szkolenia (kontynuacja szkoleń zawodowych, szkolenia w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, projekt aktywizacji zawodowej poprzez szkolenia osób po 40-tym roku życia, w celu przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu (we współpracy z wojewódzkimi i powiatowymi Urzędami Pracy)), prowadzenie projektów, kupno- sprzedaż przedsiębiorstw. Działamy na terenie Warszawy. Zapraszamy na naszą stronę internetową. Zachęcamy wszystkich do kontaktu.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • JM Metrology - Doradztwo Metrologiczne Wagowe »

  zajmujemy się metrologią wagową tj. tą częścią metrologii prawnej, która odnosi się do wymagań technicznych i prawnych jakie muszą spełniać wagi (przemysłowe). Ponad 20-letnie doświadczenie z montaży, legalizacji i wzorcowania wag we współpracy z renomowanymi korporacjami europejskimi. Ponad 10 lat doświadczenia w utrzymywaniu, doskonaleniu systemów zarządzania jakością certyfikowanych wg. normy ISO 9001:2008. 30 lat praktyki w tłumaczeniach technicznych, specjalistycznych z języka niemieckiego na polski i z języka polskiego na niemiecki w branżach: Automatyki, Elektotechniki, Magistrali przemysłowych, Mechatroniki, Oprogramowania użytkowego dla urządzeń ważących.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • 4business&people Sp. z o.o. »

  Zajmujemy się badaniem potencjału organizacji i zaangażowanie pracowników. Wprowadzamy ocenę pracowników, rozwijamy standardy obsługi klienta i sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • LEGIS RATIOS Kancelaria Prawno Odszkodowawcza »

  Są sytuacje, których niestety nie jesteśmy w stanie w naszym życiu przewidzieć. To chociażby wypadki i zdarzenia losowe, które nierzadko pociągają za sobą niesamowicie niebezpieczne konsekwencje czy to zdrowotne czy też finansowe. W niektórych z tych sytuacji możemy śmiało domagać się odszkodowania i zadośćuczynienia za poniesione przez nas szkody. Odszkodowania świętokrzyskie to nierzadko kancelarie prawne wykwalifikowane i doskonale przygotowane do walki o odszkodowania dla swoich klientów. Odszkodowania takie uzyskać można zarówno w przypadku zdarzeń komunikacyjnych jak i wielu innych zdarzeń losowych, które pociągnęły za sobą konsekwencje zdrowotne, życiowe czy też finansowe. Odszkodowania podkarpackie prowadzą za klienta całkowicie proces odzyskiwania pieniędzy i dają możliwość błyskawicznego zarobienia dużych pieniędzy na problemie, który nas dotknął. W ten sposób przynajmniej częściowo zrekompensowane zostaną poniesione przez nas straty, a osoba lub instytucja, przez którą doszło do problemu poniesie tego konsekwencje.

  Data dodania: 01 09 2016 · szczegóły wpisu »